Şimdi Ara

TEB MARİFETLİ HESAP (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
29
Favori
96.992
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece saat 10'da otomatik olarak vadesiz hesaba aktarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Bana canlı destekten kapatıp acarsan yeni hesapta hosgeldinden 17.5 dan yararlanamassın dedıler

• Bana hem şubeden hem de müşteri hizmetleri açıp kapatırsan %17.5 dan faydalanamazsın dedi, şubede %17.5 dan faydalandığımı görünce çok şaşırdılar.

• Bakın sayfalarca yazıldı , adım adım ne yapmanız gereken anlatıldı. Ama adam çıkıyor diyor ki bankadakiler kapatıp açınca 17,50 verdiğinde çok şaşırdı. Sen bunu neden anlatıyorsun marifetmiş gibi ? Senden sonrasını neden düşünmüyorsun. Hemen müşteri hizmetlerine , bankalara neden anlatıyorsun. Sanırım artık kapatıp açmaya yüksek faiz vermeyecek. Çünki sen bankaya marifetmiş gibi gösterdin ya banka da önemlini aldı. Yapmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yukarda bırı 15.75 oldu yazmıs yeniden acınca

• gs190505 G kullanıcısına yanıt
    ben detay vermedim onlara sadece hesabı kapatamadım yardım edin dedim. yenisini açacağınızı söylemeyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alirbsh A kullanıcısına yanıt
    Oranınız 17.5 oldu mu nasıl yaptınız

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Marifetmiş gibi anlatmadım, müşteri hizmetleri hesabı kapatmayın A, şubeye gidip bazı eksik evrakları imzalamak zorunda kaldım, şubede kiler hesabı kapatıp açmak zorunda kaldı, hesabı açınca oranı kendileri gördü. Ortada marifetlik bir durum yok, bilmeden, sormadan yorum yapmayın lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: gs190505

Oranınız 17.5 oldu mu nasıl yaptınız
    Olmadı 15.5 de kaldı. pazartesi arayacağım düzeltmezlerse kapatmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alirbsh -- 15 Haziran 2018; 16:11:47 >
  • alirbsh A kullanıcısına yanıt
    Şimdi de yardımcı olurlar müşteri hizmetleri

• quote:

Orijinalden alıntı: alirbsh

Olmadı 15.5 de kaldı. pazartesi arayacağım düzeltmezlerse kapatmayı düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Düzelttiler mi oranınızı bende cevabınıza göre teb e geçeceğim

• dolar 5,40 olunca bozdurup faize geçin
  • Marifetli hesabı internet bankacılığından (browser ile giriş yapın) açabiliyorsunuz.

Şubenizden de açtırabiliyorsunuz.

Şu an 17.50 faiz oranı var. Devlet standart olarak %15 stopaj kesiyor getiriden. Onu da hesaplayınız.

Bu hoşgeldin faizini 3 ay veriyor.

Hesaptaki tutarınıza göre bir miktarı vadesiz hesapta tutuyor. 250.000TL ye kadar 3500 TL tutuyor diye biliyorum. Bu durum açıkça yazıyor her yerde.

Yani 5-10bin TL birikim için mantıklı değil.

40-50bin vs. ve üzeri için mantıklı.

Bundan fazla getiriyi şu an sadece bonolar getiriyor o da devlet %10 stopaj aldığı için. Ancak bono daha riskli bir araç.

• internet şubesine girin.
    >kartlar içerisinde görünen kartın altından işlemlere girin ve marifetli hesabınızı kaldırın.
    >ana sayfa>hesaplar>marifetli hesap>hesap işlemleri>hesap kapatma işleminizi yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snac Twingum -- 20 Haziran 2018; 13:52:26 >
  • Cepteteb hesabi var, Marifetli hesap acmam yeterli mi, yoksa ayrica bir de vadesiz hesap acmam gerekiyor mu?

• Bankaya gitmeden marifetli hesap açılıyor. Yazıları okuyup bilgisayardan onaylıyorsunuz

Benim cepteteb hesabı bağlamayı kabul etmedi marifetlide. Şube görünüyor bilgisayar dan ordan şube hesabı açıp ona bagladım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eft limiti ne kadar? Artırım yapılabiliyor mu?

• Bu hesabı açıp 3 ay sonunda kapatıp tekrar açabilme durum var deniyordu. Yapan var mı?
  • Şubeden Bugün Hesabı açtırdım şimdi İnternet bankacılığından baktığımda Kartlarım menüsünde 4Bin limitli TEB Bonus Platinum Diye Kredi Kartı da kitlemişler.

Kart özeliklerinde 145tl aidat diyor Marifetli hesap için bu kart şart mı Kapattırsam bu kartı 17.5 Faiz vermiyor mu?

• erennavas kullanıcısına yanıt
    Marifetli hesap açtırmak için kredi kartı zorunlu değil, kredi kartını müşteri hizmetlerini arayıp iptal edin.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.