Şimdi Ara

TEB MARİFETLİ HESAP (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
29
Favori
96.992
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim hesabımdaki oran düştükçe düşmüş. mevcut oran 20.5 olmuş. mail attım bakalım ne diyecekler...
  • benim oran 19.5 a düşmüş. daha da fazla durulmaz artık burda. başka bir yere geçmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersahin

benim oran 19.5 a düşmüş. daha da fazla durulmaz artık burda. başka bir yere geçmek lazım.
    cazip neresı var ?
  • quote:

benim oran 19.5 a düşmüş. daha da fazla durulmaz artık burda. başka bir yere geçmek lazım.
    benimde 19.5 e düşmüş .cepteteb vadeli 21.5 görünüyo napsak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • narsess kullanıcısına yanıt
    Ben enpara ya geçtim günlük ihtiyacım olmadığı için 45gün vadeli olarak 23.5tan bağladım. Fiba burgan a sırf bu işlem için hesap açmak falan zor geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Enpara da +2 vardı ben oraya geçtim hocam

• quote:

Ben enpara ya geçtim günlük ihtiyacım olmadığı için 45gün vadeli olarak 23.5tan bağladım. Fiba burgan a sırf bu işlem için hesap açmak falan zor geldi.
    teb bitince degerlendirelim en parayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: -engin-

benim hesabımdaki oran düştükçe düşmüş. mevcut oran 20.5 olmuş. mail attım bakalım ne diyecekler...
    sonuç alabildiniz mi? aynı durum benimde başıma geldi.
  • Teb genç marifetli hesapta oran hala %25 görünüyor fakat 1 ay önesiyle aynı mebla olmasına rağmen o miktardan daha az faiz geliri alıyorum. Faizden alınan vergi oranlarını tekrar mı arttırdılar acaba?
  • Evet

• Evet vergi oranlari artti

• 15 Ekim’de 3 aylık 25% hoş geldin faizi ile açtığım “marifetli hesabı” 16 Aralık’ta kafalarına göre 8% faize indirmiş bu embesiller.

Bunu yaparken de kullanıcıya hiçbir bilgi vermiyorlar, kısaca açıp her gün faiz oranlarına bakmazsanız dolandırılmaya uygunsunuz.

Hırsızlığın tanımı tam olarak budur, neyseki blockchain ve P2P transaction altyapısı bu sistem sülüklerini er ya da geç temizleyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: metanol

15 Ekim’de 3 aylık 25% hoş geldin faizi ile açtığım “marifetli hesabı” 16 Aralık’ta kafalarına göre 8% faize indirmiş bu embesiller.

Bunu yaparken de kullanıcıya hiçbir bilgi vermiyorlar, kısaca açıp her gün faiz oranlarına bakmazsanız dolandırılmaya uygunsunuz.

Hırsızlığın tanımı tam olarak budur, neyseki blockchain ve P2P transaction altyapısı bu sistem sülüklerini er ya da geç temizleyecek.
    hocam , devlet yıkıp devlet kuran adamlar bunlar, kapitalizm karşısında blockchain nasıl duracak ? bitcoin 3700 dolar olmuş , daha geçen sene 10 bin dolar üstüydü , iyi keriz silkelediler.

• 3 defa denedim 8 oran verdi, varmı 23,50 alabilen
    Mahmut ses ver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzkar -- 26 Aralık 2018; 17:46:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzkar

3 defa denedim 8 oran verdi, varmı 23,50 alabilen
    Mahmut ses ver
    ne sesi ?

• metanol M kullanıcısına yanıt
    kazıkçı bunlar 3 ay dolunca en düşük faizi veriyor.

• serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    2. marifetli hesabı açtırmıyor sistem bildiğim kadarıyla. Deneyin oluyorsa kullanırsınız.
  • serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    Her para kodundan 1 tane marifetli hesap açılabılıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500Tl harca hosgeldin oranini bir ay daha uzatalum seklinde mesaj alan oldu mu?

• mylife84 M kullanıcısına yanıt
    Her müşteriye gitmiyor belli müşterilere ATM karttan harcama yapılması veya otomatik ödeme vermesini istiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.