Şimdi Ara

TEB Kredi Kartları ile Steam'de %50 İndirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
9
Favori
6.441
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ayıp etmişler harbi hocam. Ben kota dolar diye tahmin edip aralık başında almıştım steamdan. Ama böyle mağdur etmeleri hoş olmamış cidden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanyaya psn'de dahil sanırım, dün 169TL PSN harcaması + 100 TL steam wallet yükledim uygulamada 277 TL harcama yaptınız diyor şu an. Ama iadeyi %50 yerine %5 olarak hesaplıyor 13 kusur TL yazmış

Psn'in olduğunu bilsem steamden yapmazdım provizyondan çıkınca da aynı kalacak mı bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 2 Ocak 2021; 16:52:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

Ben de katıldım ama sayaç sınırı 30 gösteriyor. 60 tl'ye 30tl (%50) veriyor desek 50 tl'ye nasıl ulaşacağız. Her 30 için %50 verse 15 yapar yine 50'ye ulaşamayız. Ne tuhaf bir kampanya..

Bu kampanyadan 1 kez yararlanabilirsiniz.O da ilk yaptığınız alışverişe uygulanır.Yani zincir olarak 5 satın alma yaptım hepsine uygulayayım olmuyor.En fazla 100 liralık bir oyun alırsınız onda da en fazla 50 lira indirim uygular.10 liralık da oyun alsanız 100 liralık da indirim sadece 1 kez uygulanıyor.Kalanını da alayım yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YediyuzYetmisYedi kullanıcısına yanıt

ben de 100tl cüzdan aldım. aynı bu şekilde gözüküyor. bakalım nolacak.

• Sayaç bende0.00/30.00 Tl olarak gözüküyor 100 tl lik cüzdan alsam sayaçdan dolayı 30 tl mi geri alacağım yoksa 50 tl mi geri alacağım.

• Mucittesla kullanıcısına yanıt

bunu şuan kimse bilmiyor. iade zamanı gelince öğreneceğiz.

• ben teb'e güvenmiyorum. Harcama yapmıyorum o yüzden.

Ne zaman sayaç düzelir. O zaman alım yaparım parama ve sinir sistemimi riske atmayım ben :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScriptKidie -- 4 Ocak 2021; 9:56:15 >
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt

Bir aylık Teb kullanıcsı olmama rağmen yorumu tam olarak anladım. Üçüncü mailimi gönderdim kampanya düzeltmesi için, zaten 3 kampanyaya katılmıştım. Bu kadar.

• psn harcamam provizyondan çıktı ve sayaçta gözüküyor hala, psn'de dahil yani kampanyaya. iadeleri yaparken bir değişiklik olursa bilmem tabi (hala %5 olarak hesaplıyor ama)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 4 Ocak 2021; 11:43:31 >
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt

Sizde de sayaç 0./30 tl diye mi gösteriyor birde şuan için %50 yerine %5 iade vermekteymiş diyorlar 100 liralık cüzdan alacam 50 tl mi geri alamasam belki diye çekiniyorum bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Aynen hocam 0a 30TL gözükmekte yarın çıkıp %5 derler ki ben beklerim 100 liraya 50 lira iade çok iyi fırsat çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

Aynen hocam 0a 30TL gözükmekte yarın çıkıp %5 derler ki ben beklerim 100 liraya 50 lira iade çok iyi fırsat çünkü.

yarın akşam 9 a kadar beklerim steam indirimleri bitmesine yakın denerim şansımı. Kampanya yüzünden indirimleri kaçıracaz bu gidişle

Valla bende bi 60 70 atarım belki fazla riske girmeden. Tereddütteyim.

• 100₺ steam bakiyesi de ben aldım cepteteb kk ile bakalım. 50₺ gelmezse ayıp ederler.

• Sartlar açık yazıyor, %50 gelmemesi durumunda katılanlar haklı değil mi. Son yorumlarda Teb vermez ya gibi bir kabullenmişlik görüyorum nedeni daha önceki tecrübeler sanırım.. Doğrusu ben de diğer bankalara kıyasla bir miktar amatör buluyorum.

• Arkadaşlar geçen sene bana ceoteteb aidat ücreti yansıdı kartım açık ama bu sene kullanmadım yani kart açık daha önce de alışveriş yapmıştım ama 1 yıl alışveriş yapmadim aidat yansımadı alışveriş yaptığım anda yansır mi yoksa muaf falan mı oldum :)
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt

her şey açık dediğin gibi, %5 olarak yatarsa iletişime geçince eksik kısmı yatırır teb. sistemi dandik ama yatırıyorlar her türlü

• b0Ni kullanıcısına yanıt

İnsanlar neden korkuyor o zaman :)

• Sayaçları kontrol edin düzelmiş görünüyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.