Şimdi Ara

Teb internet harcaması 150tlye 15tl puan (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
21
Favori
21.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dogecoin

Bana öylr çıkmıştı ondan dedim kusura bakmayın
    Bilgi icin tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teb'den herhangi bir kredi kartı çıkarın hocam, internet şubede kart, limit bilgileri vs gözüktükten sonra cepteteb kredi kartına başvurun. Ortak limit olduğundan anında onaylanıyor. İlk 50000 kurucu üyeden aidat almadıkları zamanda çok zor kredi kartı veriyorlardı. Bu yöntemle cepteteb kartı alabilmiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

Teb'den herhangi bir kredi kartı çıkarın hocam, internet şubede kart, limit bilgileri vs gözüktükten sonra cepteteb kredi kartına başvurun. Ortak limit olduğundan anında onaylanıyor. İlk 50000 kurucu üyeden aidat almadıkları zamanda çok zor kredi kartı veriyorlardı. Bu yöntemle cepteteb kartı alabilmiştim.
    Hocam yaklasik 1 senedir cepteteb banka kartim var.Bu kampanya icin basvurdum olumsuz donduler odemeler duzgun mass 4te1 findeks yuksek ama ben anlamadim.Birde basvurudan sonra ikinci basvuru icin 10 gun bekleme sarti varmis bende mecbur suanlik biraktm artik cikmiyor cunku

• Hocam şu an nasıl bilmiyorum ama geçmişte alması çok zordu. (O zamanlar aidat da almadıklarından zor veriyorlardı sanırım.) Baya sağlam maaşı olup, boşta limiti olmasına rağmen alamayanlar vardı. Millet başka bankalar başvurunca direkt yüksek limitli kart veriyor, kendi bankam kart limitini arttırmak istiyor ama cepteteb bir türlü kart vermiyor diye yakınıyordu. Başvururken mesleği pazarcı, serbest meslek vs seçip yüksek gelir girin, öyle verdi diyenler vardı. Ona rağmen çıkmayanlar da vardı. Bir de teb'den herhangi bir kredi kartı çıkarın, o onaylanınca cepteteb'e başvurun, ortak limit olduğundan anında onaylanıyor diyen vardı. Ben o şekilde başvurdum. Daha önce kredi kartım olmadığından findeks skorum yoktu, cepteteb direkt değerlendirmeye bile almadan reddediyordu başvuruyu. Reddedilince ertesi gün en yakın şubeye gidip kart başvurusunda bulundum. (10 gün bekleme şartı yoktu o zaman.) akşam internet şubede kart görünür görünmez cepteteb kredi kartına başvurdum, anında onaylandı ve kuryeyle ikisi birden aynı anda gelmişti.

Kurucu üyelere kart aidatı yok, o açıdan iyi ama yeni başvuranlara şu an 102 tl kart aidatı var sanırım. Her sene bunu iade ederler mi bilmiyorum açıkcası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

Hocam şu an nasıl bilmiyorum ama geçmişte alması çok zordu. (O zamanlar aidat da almadıklarından zor veriyorlardı sanırım.) Baya sağlam maaşı olup, boşta limiti olmasına rağmen alamayanlar vardı. Millet başka bankalar başvurunca direkt yüksek limitli kart veriyor, kendi bankam kart limitini arttırmak istiyor ama cepteteb bir türlü kart vermiyor diye yakınıyordu. Başvururken mesleği pazarcı, serbest meslek vs seçip yüksek gelir girin, öyle verdi diyenler vardı. Ona rağmen çıkmayanlar da vardı. Bir de teb'den herhangi bir kredi kartı çıkarın, o onaylanınca cepteteb'e başvurun, ortak limit olduğundan anında onaylanıyor diyen vardı. Ben o şekilde başvurdum. Daha önce kredi kartım olmadığından findeks skorum yoktu, cepteteb direkt değerlendirmeye bile almadan reddediyordu başvuruyu. Reddedilince ertesi gün en yakın şubeye gidip kart başvurusunda bulundum. (10 gün bekleme şartı yoktu o zaman.) akşam internet şubede kart görünür görünmez cepteteb kredi kartına başvurdum, anında onaylandı ve kuryeyle ikisi birden aynı anda gelmişti.

Kurucu üyelere kart aidatı yok, o açıdan iyi ama yeni başvuranlara şu an 102 tl kart aidatı var sanırım. Her sene bunu iade ederler mi bilmiyorum açıkcası.
    Bilgiler icin cok tesekkurler dediklerini uygulucam

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

ne kadar gecikmeli hocam ? az önce işlem yaptım ama yansımadı hemen

Alıntıları Göster
    22 mayısta uygulamaya baktım kampanya yoktu. alışveriş yapmıştım. sonra burada başlık açılınca kampanyaya uygulamadan katıldım.
    48 saat geçmemiştir herhalde tekrar baktığımda işlem sayılmış.
  • bayatbayat B kullanıcısına yanıt
    Hocam kyk yı nerden ödüyorsunuz link var mıdır? Gib de değildi benimki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TeKNoYDN kullanıcısına yanıt
    https://kyk.ziraatbank.com.tr/
  • Sayaçlar geçmi işliyor arkadaşlar

• Evet ekstreye düştükten birkaç saat sonra

• İstegelsin dahil
    Silva diye bi temizlik malzemesi satan yer var o da dahil
    Farmasi denedim şimdi, o da dahil olur sanırım.

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

53$ yurt dışı alışverişi işlemiş.
    Aliexpress işliyormu deneyen varmı ?
  • mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Opet olumlu.

• mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Arkadaslar, kampanya ilk ciktiginda ayni gun ayni isyeri alis verisine kisitlama yoktu, sonrada eklemisler. İlk halinin ekran goruntusu olan varsa paylasmasini rica edebilir miyim?

• tano kullanıcısına yanıt
    Ben ne olur ne olmaz diye her güne 1 işlem yaptım.
    Teb internet harcaması 150tlye 15tl puan
    Teb internet harcaması 150tlye 15tl puan

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.