Şimdi Ara

TEB FAİZSİZ,ÜCRETSİZ 1000 TL HESABINIZDA, 6 taksitle geri ödeme fırsatıyla! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.095
Cevap
97
Favori
126.721
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

Hesap İşletim ücreti falan almasınlar? Dikkat ettiniz mi dönem içi işlemlerde, ekstrede??? Hakikaten sıfır maliyet ile 6 ay taksitli 1000 TL veriyorsa alalım?

Hocam vadesiz hesaptan hesap işletim ücreti alırlar( öğrenci hesabı vb. özel durum yoksa)

Daha önce 500 tl için yapıyordu, kredi kartına yansıma da taksit dışında hiçbir ek tutar yansımıyordu.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

TEB'in ÜniversiTEB kredi kartı ve hesap işletim ücreti alınmayan vadesiz hesabı olduğu için ben balıklama atladım...

TEB FAİZSİZ,ÜCRETSİZ 1000 TL HESABINIZDA, 6 taksitle geri ödeme fırsatıyla!

ben göremedim bu tabloda hesap işletimsiz ve kart ücreti olmayan üniversite kartı..

• quote:

Orijinalden alıntı: Jan Dara

quote:

TEB'in ÜniversiTEB kredi kartı ve hesap işletim ücreti alınmayan vadesiz hesabı olduğu için ben balıklama atladım...

TEB FAİZSİZ,ÜCRETSİZ 1000 TL HESABINIZDA, 6 taksitle geri ödeme fırsatıyla!

ben göremedim bu tabloda hesap işletimsiz ve kart ücreti olmayan üniversite kartı..

Hocam hesap işletim ücreti yok dedim. http://www.teb.com.tr/universiteb/index.html hesap işletim ücretine buradan bakabilirsiniz.

Kart ücreti var hocam, kart ücreti yok demedim.

• ÜniversiTEB Bonus'ta 4,9 TL yazmasına rağmen üç senedir benden bir kuruş dâhi ücret almadı...
    http://www.teb.com.tr/universiteb/index.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kart dolu olsada alabilirmiyiz acaba parayi yoksa bos karttami denmek gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ÜniversiTEB Bonus'ta 4,9 TL yazmasına rağmen üç senedir benden bir kuruş dâhi ücret almadı...

Hocam benden de şu ana kadar hiç kesmedi ama olur da keserlerse yanlış bilgilendirdiniz demesinler. Sistemde 4,9 tl görünüyor.
  • Benim de aynı şekilde 4 yıl oldu Üniversiteb kartı alalı daha ücret almadılar.
    Çok fazla limitim yok ama bundan yararlanacağım ben de.

• Kampanyadan sadece 1000 TL talep edilebilir. Müşterinin nakit avans limitinin yetersiz olması durumunda kullanılabilir limitine göre 900 TL, 800 TL, 700 TL, 600 TL, 500 TL, 400 TL, 300 TL, 200 TL veya 100 TL Cepte Para hesaba aktarılabilecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: JıGsAw GaMe

kart dolu olsada alabilirmiyiz acaba parayi yoksa bos karttami denmek gerek

Limit uygun olmalı hocam. Şartları da sağlamanız lazım. Şartları sağlıyorsanız boş olan limit kadar alabilirsiniz. 1000tl toplam limitiniz diyelim, boş limitiniz 300 tl ise onu da alabilirsiniz.
  • Kullanılabilir limitten düşüyor tabi. 1000 TL kredi gibi verse keşke direkt alırdım düşünmezdim bile. Garanti bonus yaptı ama 1150 TL geri ödemesi var, nakiti sevdiğim için aldım.
  • quote:

ÜniversiTEB Bonus'ta 4,9 TL yazmasına rağmen üç senedir benden bir kuruş dâhi ücret almadı...

maksimum limiti nedir peki bu öğrenci kartının?

iş bankasındaki gibi 1000 TL mi yoksa?

bonus değilde word olsa daha iyi olurdu zira teb bonus çoğu bonus kampanyasında kampanya dışında kalıyor...
  • Benim ÜniversiTEB Bonus'un limiti 3500 TL... TEB 18+ kartı World özelliklidir.

• teb iyi çalışıyor ama kart ücreti alması kötü.
  • Bir önceki 500 TL'yi talep etmiştim ve anında 60 TL KESİNTİ yaptılar, Maaş müşterisi olmayanlar AMAN DİKKAT DİYORUM!!
  • yolladım mesajı
  • kart döndürme derdinde olan arkadaşlar birinden borç alın karta yatırın avansı çekip borcumuzu ödeyin :)

• yararlandım, haber için teşekkürler...
  • bende kampanyaya katıldım ancak dün hesapta para unutmuşum 3 tane 18,90 hesap işletim ücreti kesmişler bunu nasıl geri alabilirim müşteri hizmetleriyle konuştum veremeyiz diyorlar....
  • Unuversiteb ile takip...

• quote:

Orijinalden alıntı: unemployed.

bende kampanyaya katıldım ancak dün hesapta para unutmuşum 3 tane 18,90 hesap işletim ücreti kesmişler bunu nasıl geri alabilirim müşteri hizmetleriyle konuştum veremeyiz diyorlar....

öğrenci hesabıysa geri alabilirsiniz ama diğer hesapsa bankalar vermemek için her türlü yolu deniyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.