Şimdi Ara

TEB En Uzun Cuma'da %25 Bonus Fırsatı! En Fazla 75 TL Bonus (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
666
Cevap
40
Favori
39.586
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cepteteb uygulamasını açtıktan sonra GİRİŞ YAPMADAN sayfayı soldan sağa doğru çekerseniz anamenu açılır. orda kampanyalara girip başvurabilirsiniz. Tabi biraz altlarda olduğu için sayfayı aşağı çekme zahmetinde bulunmak da gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soyken kullanıcısına yanıt
    24 ve 25 inde ayrı ayrı 150tl lik 2 tane alısveriş yapılırsa 75+20(2 tane taksit) den 95 kazanılabilir diye düşünüyorum :)
  • ktdgvr kullanıcısına yanıt
    Kampanyanın tam adı nedir? Ben iki kere baktım ancak bu kampanyayı göremedim. Bu kampanya hariç ne ararsam var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak235

24 ve 25 inde ayrı ayrı 150tl lik 2 tane alısveriş yapılırsa 75+20(2 tane taksit) den 95 kazanılabilir diye düşünüyorum :)

Hocam taksitli alışverişte kampanyanın geçerli olmama gibi bi durumu varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freemusic34 -- 23 Kasım 2017; 21:26:3 >
  • Lithium87 kullanıcısına yanıt
    TAKSİTLİ YAP BONUS KAZAN. tam adı. Büyük bir 50 var, görselde.

• quote:

Orijinalden alıntı: dieselsingle

6 taksit 10 puanı göremedim kampanya ekranında? cepteteb için

Müşteri hizmetleri ile görüştüm 6 taksite 10 tl bonus kampanyası SMS gelen müşterilere özel dedi. Bana SMS gelmedi haliyle kampanyalarda gözükmüyor . Kampanylar da gözüken arkadaşların hepsine SMS geldi mi ? :)

Düzeltme : internete kampanyayı arattım direk şartlar çıktı sms gönderdim katılım sağlandı şeklinde cevap geldi :) şartlar aşağıda . Kampanyalarda çıkmayan varsa deneyebilir ilk mesaja da duruma göre eklenebilir

TEB Bonus Card'la işlemi taksitli yap 50 TL'ye varan bonus kazan!

TEB Bonus Card veya CEPTETEB Kredi Kartı ile 30 Kasım'a kadar farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri en az 6 taksitli alışverişinize 10 TL bonus!

Kampanya Detayları:

Kampanya 03 Kasım – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
    Bonus üye işyerlerinde farklı günlerde yapılacak 100 TL ve üzeri en az 6 taksitli alışverişinize 10 TL bonus, toplam 50 TL bonus verilecektir.
    Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
    Kazanılan bonuslar 13 Aralık tarihinde yüklenecektir.
    Kullanılmayan bonuslar 27 Aralık 2017 tarihinde geri alınacaktır.
    İlk harcamadan önce TAKSITIM yazıp 4616'ya SMS atılması veya CEPTETEB Mobil Uygulaması'ndan kampanyaya katılım yapılması gerekmektedir.
    Kampanya katılım SMS'lerinin Türk Ekonomi Bankası sisteminde kayıtlı bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
    Sade kartlar ve Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
    Ek kartlar kampanyadan ayrıca faydalanamaz.
    Kampanyaya işlem anında pos cihazı üzerinden yapılan taksitli işlemler dahildir.
    Sonradan yapılan taksitlendirmeler dahil değildir.
    Kampanya katılım kısa mesajları, KDV ve ÖİV dahil tüm operatörler için 0,65 TL'dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehliask -- 23 Kasım 2017; 21:36:12 >

Teşekkürler. Valla size sormasam göremeyecektim. Yorgunluktan olsa gerek. Buradan kampanya'ya katıldıktan sonra ekstra sms göndermemiz filan gerekmiyor galiba doğru mudur? Bir de gece 00.00'dan sonra harcama yapmak yeterlidir değil mi?
  • Herşeyi müşteri hizmetlerine sormak yerine kampanya şartlarını okuyun aksine bir madde yoksa puan yatırmak zorunda zaten. Müşteri temsilcisi de kampanya şartlarını okuyup size ona göre cevap veriyor.

• Arkadaşlar cahilliğimi bağışlayın. Mobil uygulama üzerinden kayıt olmak yeterli mi yoksa ne olur ne olmaz SMS de atmalı miyim?

Teşekkürler

• Lithium87 kullanıcısına yanıt
    Uygulamadan katılım yeterli. 00.00da başlıyor evet.

arama yerine taksit yazınca geldi, teşekkür ederim
  • merhabalar arkadaslar totalde mi %25 veriyor yoksa
    parca parca alişveriş yapabilirmiyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

Arkadaşlar cahilliğimi bağışlayın. Mobil uygulama üzerinden kayıt olmak yeterli mi yoksa ne olur ne olmaz SMS de atmalı miyim?

Teşekkürler

+1
  • 33muerkaan33 3 kullanıcısına yanıt
    Lütfen kampanyayı okuduktan sonra yorum yapın bir dahaki sefere,150 lira üzeri yapmanız gerekiyor alışverişinizi
  • Güzel kampanya

• Kampanya sartlari çok açık aslında..

-24-26 kasımda en az 150+150 veya tek seferde 300 TL internet harcaması

-geçmeyen kartlar ticari,banka ve sade kartlar

-internetten yapacak harcaması olmayan arkadaşların çeşitli/zorunlu odemelerle şanslarını denemelerinde zararları yok

• Taksit kampanyasi da olursa 150x2 ye 75+10+10=95 mi geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız 6 taksite 10 tl sadece bonus üye işyerlerinde, ayrıca ek kartlar faydalanamaz yani sanal kartlar da dahil oluyor bu durumda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maaş bankam teb bonus platinum kart göndermiş daha hiç kullanmadım ama anladığım kadarıyla kazandığım puanları belirli bir süre içinde kullanmak gerekiyor? Adios gibi silinmeme avantajı yok sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Yalnız 6 taksite 10 tl sadece bonus üye işyerlerinde, ayrıca ek kartlar faydalanamaz yani sanal kartlar da dahil oluyor bu durumda

Ek kart ayrı sanal kart ayrı naptın sen

6 taksit yapıyorsa zaten bonus üye iş yeridir.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.