Şimdi Ara

TEB En Uzun Cuma'da %25 Bonus Fırsatı! En Fazla 75 TL Bonus (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
666
Cevap
40
Favori
39.586
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freemusic34

quote:

Orijinalden alıntı: soyken

Uygulamada kampanyalar kısmında mevcut hocam . 100+ lira ürünü En az 6 taksitle ödersen 10 lira puan veriyor.

Hocam cepteteb dahil mi taksit kampanyasına, dahilse 2x125 den 6 taksitle 75+20 Bonus mu oluyor

150 TL üstü alışverişlere veriyor puanı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Uygulamada kampanyalar kısmında mevcut hocam . 100+ lira ürünü En az 6 taksitle ödersen 10 lira puan veriyor.

Hocam cepteteb dahil mi taksit kampanyasına, dahilse 2x125 den 6 taksitle 75+20 Bonus mu oluyor

Dahl hocam, bende cepteteb kullanıyorum ama aynı günde olmama şartı var mı acaba bakmak gerek

Edit: aynı günde iki kere 6+ taksit yaparsak birine puan veriyormyş.

Hesaplama hatası olmuş hocam, 3x100 TL den 75 TL Bonus, 3x100 taksit kampanyasından 30 TL Bonusla toplam 105 TL eder 300/105 TL

ama taksitli alışverişle birleşiyor mu acaba

Edit: 24-25-26 ayrı günler

Aynı gün bir adet işleme puan veriyormuş. Zaten bu kampanya için en az 150+ lira harcamak gerekiyor 100 lşraya hiçbir şey yok. Sonuç olarak size özel yoksa yarın bir kişi en çok 300/85 kazanabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dahl hocam, bende cepteteb kullanıyorum ama aynı günde olmama şartı var mı acaba bakmak gerek

Edit: aynı günde iki kere 6+ taksit yaparsak birine puan veriyormyş.

Hesaplama hatası olmuş hocam, 3x100 TL den 75 TL Bonus, 3x100 taksit kampanyasından 30 TL Bonusla toplam 105 TL eder 300/105 TL

ama taksitli alışverişle birleşiyor mu acaba

Edit: 24-25-26 ayrı günler

Aynı gün bir adet işleme puan veriyormuş. Zaten bu kampanya için en az 150+ lira harcamak gerekiyor 100 lşraya hiçbir şey yok. Sonuç olarak size özel yoksa yarın bir kişi en çok 300/85 kazanabilir

Teşekkür ederim hocam, çek satıştan çek falan bulup degerlendirilebilir.

• Geçen yıl bkm kampanyasında ki gibi üstüne yatmasınlar puanların?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • freemusic34 F kullanıcısına yanıt
    Benim ihtiyacım yok ama dediğiniz gibi artık bir şekilde kullanacam. 300/85 iyi oran 40 lirada çekten düşer. Bkm de geçen yılki gibi 30/20 iade yaptımı tamamdır

• aquapolis kullanıcısına yanıt
    hocam bu numaraya göndermeye çalışırken gönderilemedi hatası alıyorum. bildiğiniz bir çözümü var mı?
  • beyler internet üzerinden kurban bağışı yapmak istiyorum alışveriş olarak değerlendirilir mi ?
  • Arkadaşlar n11 alışverişinde nasıl bonus kullanıyoruz yardım edebilecek var mı?
  • Gece 00.01 de alışveriş yapsak kampanyaya dahil olur mu

• 150 tl * 2 seklinde alisveris yaptigimizda 75 tl gelirmi acaba. yoksa 37.5 tl mi gelir sadece ilk alisveristen.

• Çok iyi oldu bu kampanya. N11'den alacaklarım vardı bekletiyordum. Haber verene teşekkürler.
  • mail order kabul olurmu acaba ?
    kaskoyu yenileyeceğimde
  • katıldık bakalım

• Kazanana anında mesaj geliyor mu? Yoksa riske girmeye degmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar siz nasıl hesap yapıyorsunuz? Az biraz düşünün hesaplayın öyle yazın lütfen. İnsanlar okuyor bunları, yanıltıcı bilgi vermiş oluyorsunuz, istemeden olsa da.

Biri 100x3 300 yaparız 105 alırız demiş, öteki 125x2ye 95 bonus kapmış. Uzar bu yanlışlar listesi. En iyisi işin doğrularına gelelim:

1. Taksit kampanyası 100tl üstü ve 6 taksitli işlemlerde geçerli ve farklı günlerde her işleme 10 puan veriyor.

2. %25 kampanyasından en fazla 75 puan kazanılır. O da toplamda 300tl alışveriş gerektirir. 150tl üstü şartı var.

İki kampanya şartlarını birleştirip minimum harcamaya maksimum puan kazanmak için yapmak gereken:

İlk gün 150tl 6 taksitli bir işlem.

İkinci gün 150tl 6 taksitli bir işlem.

(37,5+10)x2=95 puan cepte. Bütün olay bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ktdgvr -- 23 Kasım 2017; 20:59:54 >
  • arkadaşlar çaktırmadan sorayım nolur nolmaz, hani mayıs ve kasımda ödenir, dahil midir kampanyaya acaba
  • Burayı okuyunca şaşırıyorum bakmak görmek arasındaki farkı görüyorum herkes bakıyor ama görmüyor herkes okuyor ama anlamıyor

Kampanya daha başlamadı

Kampanya açık ve net

Kampanya cepteteb dahil

Kampanya super

• zenmavi Z kullanıcısına yanıt
    Hocam kampanya yarın başlıyor. Kim neyi kazandı da kime bunu soruyorsunuz?

Yarın yani 24 kasımda başlayacak. Yani henüz başlamadı. Yarın yani 24 kasım öğretmenler günü. Allah öğretmenlere sabır versin.

• 6 taksit 10 puanı göremedim kampanya ekranında? cepteteb için
  • quote:

Orijinalden alıntı: dieselsingle

6 taksit 10 puanı göremedim kampanya ekranında? cepteteb için

aynen bende varsa cepteteb için bu kampanyanın linkini ya da sms bilgisini alabilir miyim?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.