Şimdi Ara

TEB En Uzun Cuma'da %25 Bonus Fırsatı! En Fazla 75 TL Bonus (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
666
Cevap
40
Favori
39.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarın ido.com.tr den bilet alınırsa hem 100 lira iade hem de 25% puan mı yatacak. sonuçta anında indirim değil iadeler 6sına yatıyor yani yarın internetten alışveriş yapmış gibi görünür mantıken
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Mobilden katıldım, lastik alacaktım, saat 23:55 de bir tanesini, 00:05 de diğerini aldımmı bayağı uyguna gelir.

150tl lik lastik böylece 47tl bonus ile 103tl ye geliyor. n11 de birşeyler yaparsa tadından yenmez.

bende pirelli cintirato 185-65-R15 bakıyorum 11 kasımda 150 tl ye geliyorda çeklerle tanesi şimdi iki kartım var biri abimin n11 çek ile en son 132,50 tl ye kadar adeti düşüyor çok uygun aslında ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtsrky45 -- 26 Kasım 2017; 22:32:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyken

250/75 süper.

Teb masaya vurdu

Edit: +6 takside 10 lira puan kampanyasıyla 85 eder. Unutmayın.

10 tl bonus için kampanya katılım varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drgripin

quote:

250/75 süper.

Teb masaya vurdu

Edit: +6 takside 10 lira puan kampanyasıyla 85 eder. Unutmayın.

10 tl bonus için kampanya katılım varmı

Evet uygulama üzerinden var

• kyk ödemesi geçerlidir inşallah. ?????????

• kyk öğrenim kredisi ödemelerinde geçerli mi acaba?
  • DEGERLI MUSTERIMIZ KAMPANYAYA KATILIM TALEBINIZ ALINMISTIR. IYI ALISVERISLER DILERIZ B002

• sanal kartlarla alışveriş yapınca para harcanmış olmuyor mu? sanal kartlar asıl kartla aynı işleve sahip değil mi? güvenlik açısından insanlar sanal kart kullanıyor, bankacılıkta güvenlik bankalar tarafından desteklenmiyor mu? fiziki kartın bilgilerinin nette gezmesi dolandırıcılar için kıyak diye biliyoruz, bankacılar dolandırıcılara kıyak geçmeyi destekliyor mu? kafamda hayvani sorular!!!!
  • SANAL KART kampanyaya dahilmiş.Müşteri hizmetlerinden alınan kesin bilgidir.
  • DEGERLI MUSTERIMIZ KAMPANYAYA KATILIM TALEBINIZ ALINMISTIR. IYI ALISVERISLER DILERIZ B002

• quote:

Orijinalden alıntı: efekan_02

yarın ido.com.tr den bilet alınırsa hem 100 lira iade hem de 25% puan mı yatacak. sonuçta anında indirim değil iadeler 6sına yatıyor yani yarın internetten alışveriş yapmış gibi görünür mantıken

Bunu ben de düşündüm ama ya yatırmazlarsa, ya başka kampanyalarla birleştirilemez derlerse diye riske girmeye gerek yok derim
  • Uygulamadan giriş yapmadan katıldık mesaj falan da gelmedi umarım sorun çıkmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: rush10

Uygulamadan giriş yapmadan katıldık mesaj falan da gelmedi umarım sorun çıkmaz

Hangi uygulamada görünüyor? Cepteteb mobilde göremedim. Hangi menüde?

• quote:

Uygulamada kampanyalar kısmında mevcut hocam . 100+ lira ürünü En az 6 taksitle ödersen 10 lira puan veriyor.

Hocam cepteteb dahil mi taksit kampanyasına, dahilse 2x125 den 6 taksitle 75+20 Bonus mu oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: freemusic34

quote:

Uygulamada kampanyalar kısmında mevcut hocam . 100+ lira ürünü En az 6 taksitle ödersen 10 lira puan veriyor.

Hocam cepteteb dahil mi taksit kampanyasına, dahilse 2x125 den 6 taksitle 75+20 Bonus mu oluyor

Dahl hocam, bende cepteteb kullanıyorum ama aynı günde olmama şartı var mı acaba bakmak gerek

Edit: aynı günde iki kere 6+ taksit yaparsak birine puan veriyormyş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyken -- 23 Kasım 2017; 19:15:59 >
  • gbriel G kullanıcısına yanıt
    Cepteteb uygulaması giriş ekranında kaydırın menü açılıyor orda kampanyalar var

• rush10 R kullanıcısına yanıt
    opet kampanyasına ben o şekilde katıldığım için başvurum görünmemişti.Puanda gelmemişti.Bence sms at.TEB e hiçbir zaman güven olmaz unutma.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: freemusic34

quote:

Dahl hocam, bende cepteteb kullanıyorum ama aynı günde olmama şartı var mı acaba bakmak gerek

Edit: aynı günde iki kere 6+ taksit yaparsak birine puan veriyormyş.

Hesaplama hatası olmuş hocam, 2x150 TL den 75 TL Bonus, 2x150 taksit kampanyasından 20 TL Bonusla toplam 95 TL eder 300/95 TL

ama taksitli alışverişle birleşiyor mu acaba

Edit: 24-25 ayrı günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freemusic34 -- 23 Kasım 2017; 21:2:28 >

• teb bonusu iptal ettim kampanya yapacakları tuttu. neyse ben iptal ettim ya bu saatten sonra patlar gider zaten.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.