Şimdi Ara

TEB En Uzun Cuma'da %25 Bonus Fırsatı! En Fazla 75 TL Bonus (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
666
Cevap
40
Favori
39.585
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam sepette 25 tl düşme işi nasıl oluyor ? attım sepete ama düşmedi ?
  • Muhtemelen tekrar tekrar düşmesi sistem hatası var, iptal edilir gibi sipariş..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu 150 üzerine 75 lira bonus tek alışverişte mi geçerli? bugün 150 liralık bir alışveriş yapıp 37.5 liralık hak ettim (sanırım), şimdi bir tane daha 150 liralık alışveriş yaparsam 37.5 lira daha da kazanır mıyım? Yoksa 75 lira için tek seferde mi 300+ lira alışveriş yapmak lazımdı?
  • awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    kişiye özel indirim hocam.herkeste düşmüyor zaten.bende bekliyorum banada denk gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugberk16

kişiye özel indirim hocam.herkeste düşmüyor zaten.bende bekliyorum banada denk gelmedi

bize bu cuma "kara" o zaman hocam =)
  • awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    bize hergün kara :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

arkadaşlar bu 150 üzerine 75 lira bonus tek alışverişte mi geçerli? bugün 150 liralık bir alışveriş yapıp 37.5 liralık hak ettim (sanırım), şimdi bir tane daha 150 liralık alışveriş yaparsam 37.5 lira daha da kazanır mıyım? Yoksa 75 lira için tek seferde mi 300+ lira alışveriş yapmak lazımdı?

150 uzeri alisveriz yapinca yine puan gelir hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyor dan dikiş makinesi almaya çalışıyorum taksit seçeneği çıkmıyor neden olabilir arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ottomanturk06 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Banada hepsi burada size özel 500 tl 50 tl indirim yaptı teb ile 2 çeyrek sarıkız aldım iyi oldu + 75 teb bonus

• Altın işi nasıl gelişir, 300\25 tanımlanmış 351 TL ye 2gr hesaba havale 326 TL ye geliyor. Kazançlı olurmu.
    En az 10 defa alım yapılsa 20gr mı 3.260 TL ye gelir. Pazartesi hesaba yüklenince 3.400 bozdurulur mu sizce.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler şimdi vergi dairesine düşüne kyk borçlarını ödesek veya fatura ödesek gelir mi bonus yorumlarınız nedir ?
  • bir de market alış verişi merak etmekteyim olur mu diye ? sanalmarket.com ?
  • Bana mesaj geldi düşmüyor hiçbir üründe.

Mh samsung telefonlar için gönderilmişti sistem hatası var düşmemesi normal dedi

• taksitle yapılan alışverişler geçerli mi
  • HB 300'e 25 olayı bir türlü çıkmadı. Altın sepete atıyorum, siliyorum başka bir altın sepete atıyorum. Yine de olmuyor. Ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgturk

Müşteri hizmetleri ile görüştüm altın alışverişleri kampanyaya dahilmiş :) 301 liralık altın alıp kampanyaya katıldım puanları bekliyoruz:)

Kaç kampanya siz ve sizler gibiler yüzünden iptal edildi/değiştirildi. İnanmıyorsanız halkbank kampanyalarına bakabilirsiniz.
  • hamemo kullanıcısına yanıt
    Hocam hesabımı kullandırabilirim isterseniz ben kullandım yeniden kullanılabiliyor

• kara cumanın tek düzgün kampanyası buydu
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    Alışveriş sitelerinin yaptığı palavradan başka bir şey degildi çünkü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.