Şimdi Ara

TEB e-ticaret indirim kampanyası (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: beyaz1616
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
283
Cevap
18
Favori
29.316
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben banka kartı kampanyasına başvurdum henüz hareket yok sayaç işlemedi acaba sayaç okuma bedeli de mi var?

TEB e-ticaret indirim kampanyası

TEB e-ticaret indirim kampanyası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Fastpayci F kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teşekkür ederim. ilk sayfa gözümden kaçmış
  • Aynı gün aynı siteden 2 alışveriş yaptım ikisini de saymış :D bi bug oldu sanırım bi 125tl aldım bi 320tl aldım aynı gün. sayaş 2 işlemiş
  • Sanalmarketten yaptım, provizyondan düşmesine rağmen sayaç işlemedi
    Edit: şimdi baktım tekradan sayaç işlemiş, provizyondan düşünce hemen işlemiyor. Bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesaybelf -- 28 Kasım 2019; 7:33:16 >
  • Arkadaşlar son alışverişi monitör alarak yapmıştım. Ama o monitörü şimdi iade ettim. Paranın hesaba geçmesi bir haftaya bulacak muhtemelen. Şimdi bir 111 tl'lik daha alışveriş yapsam, öteki iptal olduğunda onun yerine geçer mi ki ? Yoksa kampanya çöp olmuş olacak.

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Yeni alışveriş iptal olanın yerine geçer.

Üstteki arkadaş migros sanal market yaptım saymıştı,biraz bekleyin olmadı iletişime geçin

• Sanalmarketoluyor değil mi?
  • carrefoursa markete gidip chippin ile ödeme yaptım. sayaca işledi.
  • Çeyrek almıştım kuyumcudan, bugün işlemiş.

• Sayaca kaç günde işliyor? Banka kartı ile alım yaptım sayac ilerlemedi henüz:(

• quote:

Orijinalden alıntı: ejoker

Sayaca kaç günde işliyor? Banka kartı ile alım yaptım sayac ilerlemedi henüz:(
    En az 2 gün sonra sayaca işleniyor.

• -25.11.2019 da AG alışverişim halen sayaca işlemedi. Alışveriş tutarı 301 TL. kullanılan pos Bonus.

- Diğer kartımla parçalı alışverişler yaptım, bunun içinde migros var, turkcell TL. yükleme var ( turkcell sitesinden) sayaçta hiç hareket yok. Kampanya katılımları tamam. İşleyenlerinki nasıl işledi anlamadım.
  • ahmet0691 A kullanıcısına yanıt
    hocam banka kartı 300/30 kampanyasındaki sayaçta bende de hiçbir harcama görünmüyor, 2 gün önce sabah saat 10 civarında gittigidiyor'dan 30 liralık bir ürün aldım halen sayaçta görünmüyor, aynı gün saat 11 civarında da 50 tl market harcaması yaptım o da sayaçta görünmüyor geri kalan harcamayı bugün altungold'dan yapacaktım ama vazgeçtim bunlara güvenip alışveriş yapasım yok, forumdaki ilgili kampanyanın konusuna baktığımda benden sonra işlem yapmış kişilere bile sayaç işlemiş ne biçim kampanya yapıyorlarsa artık sayaç gün içinde işlemezse geri kalan tutarı harcama yapmayacağım 30 tl için bunlarla uğraşmaya değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncrowned king -- 28 Kasım 2019; 12:15:56 >
  • uncrowned king kullanıcısına yanıt
    Biz kampanyayı tamamlayalım da teb yatırmazsa kayıt açtırırız. Teb biraz geç işliyor, kayıt açtırınca sıkıntı pek çıkarmazlar diye düşünüyorum.
  • 3*111 işlemler ilerliyor da..

Bu banka kartıyla 300 harcamaya 30 lira kampanyasında harcama doğrudan işlem olarak gözükmesine rağmen kampanyada ilerle henüz yok. Pos zorunluluğu yok diyordu, parça parça 300'e tamamlanır diyordu ama internet işlemleri için açık bir ifade yok ve ben internetten alışveriş yaptım bakalım ne olacak.

3*111 sorunsuz ilerliyor.
  • 2 işlem yaptım 1 tanesi sayılmış hangisinin sayildığını bilmiyorum. Multinet yuklemesi ile fastpay üzerinden teb kredi kartıyla fatura ödemesi. Multinetin sayılmış olma ihtimali daha yüksek. Bilen varsa yol gösterici olabilir mi. Multinet sayıldıysa tekrar yükleme yapacağım

• Fastpay yüklemesi geçerli mi deneyen oldu mu?

• alperen.md kullanıcısına yanıt
    Evet fastpay mantıklı geçiyor mu ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.