Şimdi Ara

TEB e-ticaret 3*200=45 bonus 5*500=100 bonus Anneler Günü 3*150=45 bonus (kombo seçenekleri) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
23
Favori
14.167
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kırmızı uyarı var neden işlem yapamadığı orda yazılı, bu önemli değil tabi arkadaş için, onu dikkate almadan başkasının kartı ile yükleme yapmaya çalışıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

profil doğrulaması yaptınız mı

Alıntıları Göster

Sms ile gelen kodu yazıyorum hata verip doğrulamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

Evet, bende de 500 tl üstü ag ye hepsinin sayacı ilerledi.

Bonus posu mu yoksa genel posu mu seçiyoruz hocam?

• 150/15 yapıp punı yüklenmeyenler direk tbb ye başvuruyor ve alıyor zamanında tebden bu şekilde 3-4 sefer puan aldım. Bunalrın kampnya birimi sıkıntı bu haltı yemekten imtina etmiyorlar hiçbir şekilde

• ismai1 kullanıcısına yanıt

Aynı sorunu Bonus Piu kart ile ben de yaşıyorum. Dört tane Piu kartım var. Üçüyle puan yüklemesi yaptım ama dördüncüde sürekli bu hatayı veriyor.

• S20FE S kullanıcısına yanıt
    Beni diyorsanız kendi kredi kartım başkasının değil hesap bana ait kart bana ait

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt

altungold'da bonus posundan puanla işlem yapılamıyor şu an. canlı yardımdan sormuştum aşağıdaki cevabı verdiler. sizin işlemler bonus ile harcama değil sanırım ama belki benzer bir çalışma vardır. 3 iş günü sürer dediler dün.

"BONUS puan sorgulama/kullanma modülümüz güncelleme çalışması sebebiyle geçici bir süreliğine hizmet verememektedir."

• outofnick O kullanıcısına yanıt

Alternatifbank

• b0Ni kullanıcısına yanıt

aynen böyleydi sonradan tekrar baktım 150 görünüyordu 150lik harcama yaptım 200 oldu..

harcama gitti boşa..

• Cepteteb kredi kartim yenilendikten sonra asıl kart ile internet alisverislerini bir türlü yapamıyorum. 3d aşamasına geçmiyor kart bir. 3D doğrulaması yapilamadigi icin islem gerceklestirilemedi diyor. Cagri merkezi bir sorun yok diyor. Fiziki posla da islem yaptim belki aktif etmek gerekir diye ama hala ayni. Benzer Sorunu yasayan var mı yenileme olduktan sonra??

• mmavcu kullanıcısına yanıt

3x200 daha avantajlı değil mi?

3x200=600 90 tl puan oran %15

3x500=1500 150 tl puan oran %10

• TheEvent kullanıcısına yanıt

Amacınıza göre değişir. Amaç birikim ve aynı zamanda karttaki harcama sözünü tamamlamaksa farklı😉

• propesyonel kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende olmuştu sorun yok olsa buraya düşerdi diyorlar ama onlar 3d sorunu olarak bakıyorlar olaya. Bu yüzden kartımı tekrar yenilediler tekrar aynı sorun. En sonunda başka bir müşteri temsilcisi birde güvenlik hatası varmı bakalım dedi. Yaptığım bir alışverişi güvenlik ihlali saymış ve kartı bloke etmiş. O güvenlik blokesini kaldırdılar ve düzeldi.

• AG den 500/20 sayaç işleyen varmı?

• AG gece 1 de yaptım şimdi 3ü de işledi

• TheEvent kullanıcısına yanıt

merhaba son şıkkı 3x300 = 60 %20 olarak değerlendirmek gerekir.

• mrtcakmak kullanıcısına yanıt

Sanal kartı saymıyor nedense,şartlarda da yazmiyor

• samil422 S kullanıcısına yanıt
    Evet bende Sanal kart ile yaptım işlemiyor. Şartlarda oynama yapmazlarsa bu durumda 500/20 leri alırız mh ile görüşüp diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: SouthhPark

Hepsiburada sektörden dolayı geçerli değil sanırım.
    150 üzeri alışveriş yapıp indirim yansıyan var mı? Sayaca.

Kendime ben cevap vereyim. E-ticaret tamam ancak anneler günü için sayaç işlemedi.

Sektör tutmuyor biliyorum ama belki olur diye düşünmüştüm. Bu arada Sanal kartla yaptım alışverişi.

Edit: HB den normal kartla alışveriş yapıp anneler günü sayacı işleyen varsa bilgilendirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SouthhPark -- 7 Mayıs 2021; 12:0:6 >
  • Ayni yerden fiziki ve sanalla 500 TL yaptim 20 TL icin fizikiyi saydı. Daha önce must. hizmt. aramıştım 'sanal kart dahildir' yazisi yok geçerli olur mu diye 'evet gecerli olur, gecerli olmasaydi sanal dahil degildir ibaresi olur' dedi Banka karti alışveriş sayacı zaten malum hiç çalışmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.