Şimdi Ara

TEB e-ticaret 3*200=45 bonus 5*500=100 bonus Anneler Günü 3*150=45 bonus (kombo seçenekleri) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
23
Favori
14.167
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de başından beri 200, kişiye göre bir kriterleri mi var acaba?

Şikayet edilse sonuç alınmaz malum, değiştirme hakkı saklı ...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • puan mı altın mı almak daha mantıklı?

• TEB Kredi Kartlarınız ile 3-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında internetten yapacağınız 150 TL ve üzeri her harcamanıza 15 TL, toplamda 45 TL Bonus kazanma fırsatını kaçırmayın! bunu kaale almayın

gerek teb, gerekse cepteteb de 150 tl değil, 200 tl yazıyor artık

• 200 tl lik alışverişe her iki kampanya da sayaç işler mi acaba?

• brako kullanıcısına yanıt
    Bunu belirleyecek olan altının güncel fiyatıdır. Düşeceğini öngörüyorsanız puan almalısınız daha sonra altına dönüştürmek için. Yükseleceğini öngörüyorsanız altın olarak hesabınıza havale ettirebilirsiniz.
  • trendyoldan gram alsak fiziki 503 tl tüm kampanyalara sayar bence.

• 500 TL AG yaptım e-ticaret ve anneler günü sayacı işledi diğer 500/20 olan sayaç işlememiş kayıt fln uğraştıracaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emredeniz87 E kullanıcısına yanıt
    Trendyol olmaz anneler günü için. Giyim olarak geçmiyor.

• ag bonus posundan 500 yaptım hiç bir sayaç işlememiş. kişiye özel muamele yapılıyor galiba.

• 500/20 kampanyasının detaylarında, İnternetten yapılan Market harcamaları da kampanyaya dahildir yazıyor. Fizikselde her yer, internette sadece market dahil oluyor gibi algıladım. Harcama yapıp yapmama konusunda şüphede kaldım. Bu konuda tam bir netlik var mı acaba?
  • Kesin mi?

• TheEvent kullanıcısına yanıt
    Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: ybilgin

500/20 kampanyasının detaylarında, İnternetten yapılan Market harcamaları da kampanyaya dahildir yazıyor. Fizikselde her yer, internette sadece market dahil oluyor gibi algıladım. Harcama yapıp yapmama konusunda şüphede kaldım. Bu konuda tam bir netlik var mı acaba?

Bunu müşteri temsilcisine sordum. Çünkü bende öyle algıladım. Sadece online market mi geçiyor diye. O da yok dedi mail order hariç tüm harcamalar geçerli dedi. Bu süreçte insanlar online market alışverişi fazla yapıyor. O da dahil diye belirtmişler sadece dedi. Yani tüm harcamalar dahilmiş. Mail order hariç. Ben de 4 mayıs tarihli işlem sayaca yansımadı dedim. Provizyonda olduğu için olabilir dedi. İşleminiz geçerli dedi.

• ybilgin Y kullanıcısına yanıt
    Kafanızı kendiniz karıştırıyorsunuz internetten yapılan market harcamaları dahildir deseydi bir ihtimal o kanıya verebilirdiniz ama o cümledeki "da" eki zaten olayı anlatıyor. Kısacası online ve fiziksel tüm işlemler dahil üstüne internetten yapılan market harcamaları da dahildir demişler.

Ayrıca ek olarak o madde çok gereksiz olmuş olmasa da olurmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gabriel+ -- 5 Mayıs 2021; 23:28:27 >
  • Bana da 200 ve üzeri 20 toplamda 80tl sana özel kampanya gelmiş. Güzel kombo olacak heyecan yarattı

• quote:

Orijinalden alıntı: tbskvk55

Bunu müşteri temsilcisine sordum. Çünkü bende öyle algıladım. Sadece online market mi geçiyor diye. O da yok dedi mail order hariç tüm harcamalar geçerli dedi. Bu süreçte insanlar online market alışverişi fazla yapıyor. O da dahil diye belirtmişler sadece dedi. Yani tüm harcamalar dahilmiş. Mail order hariç. Ben de 4 mayıs tarihli işlem sayaca yansımadı dedim. Provizyonda olduğu için olabilir dedi. İşleminiz geçerli dedi.

Alıntıları Göster

Anladım hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. En azından artık daha rahat işlem yaparım.

• Haklı olabilirsiniz ama üst mesajlarda işlem yaptım geçerli olmadı, diğerleri saydı bu kampanya saymadı diye bir kaç yazı görüp bir de bu kampanya açıklamasını görünce de şüphe etmiştim.

Teşekkür ederim.

• ybilgin Y kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam. Keyifli alışverişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: shark1907

500 TL AG yaptım e-ticaret ve anneler günü sayacı işledi diğer 500/20 olan sayaç işlememiş kayıt fln uğraştıracaklar.

tahmin ettiğim gibi sanal kartta sayaç işlemedi, ana kartta işledi

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.