Şimdi Ara

TEB'den E-Ticaret harcamalarına 25₺ Bonus! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
8
Favori
4.307
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

yani dediğim üstteki görsel attığım kampanya ile birleşir mi demek istemiştim :)

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun olmaz birleşir de en önemli koşul istenilen doğru alışverişi yapmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 30 Ocak 2022; 23:44:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

ben mesajı aldım.

isterseniz mesajlarımı silebilirim teşekkürler :)

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim ne demek benim için sorun yok siz keyfinize göre bakın : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 30 Ocak 2022; 23:37:33 >
  • Maalesef P olumsuz arkadaşlar. Yalnız kendi bilir TEB. Öyle veya böyle harcama olarak zaten çıkıyordu bizden harcıyorduk oraya buraya yükleyip. Bankanın da işine geliyordu işlem hacmi artıyordu. Zaten enflasyon yukarı çıkıyor her şeyin fiyatı üç dört kat arttı ama kazanılacak bonus puanlar tam tersi aşağı iniyor. Eskiden 500'e 100 hatta 200 puan aldığımız zamanlar oluyordu şimdi 750'ye 25. Sanki tersine enflasyon var. Paramız cebimizde kalır.

• Bu kampanya dijital kart ile birleşmiyor gittigidiyor alışverişi sayılmadı 3 gündür , normal Cepteteb kartı ile KYK ödedim henüz sayaç çalışmadı kişiye özel ve bu kampanya için bakalım yarın sonuç ne olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayaçta bir sorun var muhtemelen, carrefoursa.com'da harcadım ve sayaç ilerlemedi, 2 gün oldu

• 25 tl olmuş zaten 2.5 tl..
    Gerek yok kalsın..

• man utd kullanıcısına yanıt

Aynı anda kişiye özel geldi bir çok kişiye birleştirilince 100 tl ye yakın geliyor o yüzden uğraşıyoruz  

• ProfessionalDoctor P kullanıcısına yanıt

Provizyonda mı gözüküyor provizyondan çıkmış mı harcama hocam? Kart hareketlerinden bir kontrol ediniz. Provizyondaysa sayaca yansımaması normal.

Başka sayaca yansımayan arkadaşımız var mı harcaması?

• Polat ve Fatsa ile fatura ödedim.

Provizyondan çıktı ama sayaç işlemedi. Dijital kartla işlem yapmıştım.

Neyse şansımızı deneyip öğrenmiş olduk.

Bir önceki giyim 750/25 kayıt açtırmama rağmen hala yatmadı zaten.

Bir daha boşuna kendimi yormayacağım.

Esasen %10'un altında kalan oranlarla hele şu ekonomik koşullarda uğraşmamak lazım.

• T E B olumsuz arkadaşlar

cepte T E B 2022 de de hep olumsuz diğer vakvakbank akgribank varantibonuz alfabenin tüm harfleri de olumsuz

• Kuyruklu j , püsküllü w , Civelek £ olumlu mu arkadaşlar?

• Sayaç islememesine rağmen kartın birine yatmış diğerine yatmamış belki yarın yatırırlar.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.