Şimdi Ara

TEB’de Otomatik Fatura Ödemelerinize 25TL geri ödeme!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
18
Favori
13.074
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kampanya geçen hafta başlamıştı ama bir çelişki vardı. Bireysel müşterilerde CepteTEB mobil uygulama olursa katılamıyordunuz. Üç defa müşteri hizmetler ile görüştüm. Kampanyada ki bu çelişkili durum düzeltildi. Az önce mesaj gönderdim. Olumlu yanıtı aldım.
    “Kampanya katilim talebiniz alinmistir.Kampanya kosullarini yerine getirmeniz durumunda ilgili ay sonunda 25TL hesabiniza iade edilecektir. B003”

Kampanya Detayları ;

Kampanya 2 Ocak – 31 Mart 2020 tarihleri arasında ilk kez, vadesiz hesaptan veya kredi kartından verilen Doğalgaz ve/veya Elektrik faturası otomatik ödeme talimatları için geçerlidir.

Müşterilerimizin kampanyadan yararlanabilmek için “KIS25” yazıp 4616’ya SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya dönemi boyunca verilen otomatik fatura talimatlarının her ay düzenli ve otomatik olarak ödenmesi durumunda müşterilerimize verilecek 25TL iade 3 ay boyunca verilecektir.

Müşterilerin kampanyadan yararlanabilmesi için internet veya CEPTETEB mobil bankacılığı aktif olması gerekmektedir.

Müşterilerimizin kampanyadan yararlanabilmesi için bankamızda KVKK ve pazarlama izninin alınmış olması gerekmektedir.

Kampanya döneminde verilen otomatik fatura talimatlarının kampanya dönemi içerisinde iptal edilmemiş olması gerekmektedir.

Her ayın sonunda 25 TL geri ödeme kazanabilmek için yeni verilecek olan doğalgaz ve elektrik faturaların toplamı minimum 100 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

Kampanya geri ödemesi, her ayın son iş günü otomatik ödeme talimatı verilen vadesiz hesaba yapılacaktır. Kredi kartından verilen otomatik ödeme talimatlarına ait geri ödemeler de vadesiz hesaba yapılacaktır.

Kampanya, farklı otomatik fatura ödeme kampanyalarıyla birleştirilemez.

Kampanyadan Bireysel, Yıldız ve Özel bankacılık müşterileri faydalanabilir. CEPTETEB müşterileri kampanyaya dahil değildir.

Bir müşteri ayda en fazla 25TL, kampanya dönemi boyunca 75TL kazanabilir.

60 gün içerisinde kampanya şartları yerine getirilmezse, tanımlı kampanya iptal olacaktır.

*Kampanya ve ürün özelliklerinin kullanım şartlarında değişiklik yapma ve iptal etme hakkı Türk Ekonomi Bankası A.Ş.’dedir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu kadar aşşalık bir banka olamaz ya ne yapmak lazım hakem heyetinemi gidelim

Sayin bizimle iletisim kurdugunuz icin Turk Ekonomi Bankasi olarak tesekkur ederiz.Fatura talimati kampanyasina istinaden KVKK izini bulunmadigindan indiriminizin yansitilmayacagini bilgilerinize sunariz. KVKK izin isleminiz icin subemiz ile gorusmenizi rica ederiz. TBB Bireysel Musteri Hakem Heyetine basvurmak isterseniz Bankamizdan yazili yanit talep edebilirsiniz.TEB A.S. MERSIS NO 0876004342000105 B002
    Afedersiniz "şey" istiyor bu banka. Daha fazla ayrıntıya girmeyeceğim. 2 gün içinde bu fatura kampanyasının iadesi de yatmazsa talimatları iptal edip bir daha yakınından geçmeyeceğim. 40 tane şart koyuyor, 40ını da yerine getirsek bi yerinden 41inci şartı uyduruyor. Kampanya müşteri kazanmak için yapılır, bunlar bu kafayla anca müşteri kaybeder.
  • Peki fatura da tebe otomatiğe ilk kez verilenler mi olacak acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki sadece cepteteb banka kartı olanlar yararlanabilyo mu kardeşim. mesaj gönderdim olumlu cevap geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önceki denememde kabul etmemişti. Az önce tekrar gönderdim. " şartları sağlarsanız 25 TL hesabına yatacak" tarzı bir yanıt geldi bu sefer.

Ben de bu kampanya başlangıcından 10 Gün önce vermiştim otomatik fatura ödeme talimatını...
  • cepteb ve teb hesap olana olurmu acab

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tbskvk55 -- 2 Şubat 2020; 16:57:39 >
  • Kredi kartı ödemesinde faiz işletiyor mu?
  • otomatik ödemede banka komisyon kesiyor mu?
  • 3 ay faturayı otomatik ödeyip sonra geri alsak bir şey olmaz sanırım da 100 TL her ay gelir mi bilmiyorum.

• yaptık bakalım. güzel kampanya
  • Fatura otomatik ödemesine komisyon almıyor değil mi?

• Online ortamda talimat veremedim, sadece hesaplar görünüyor kartlar görünmüyor.
  • cepteteb kredi kartım var vadesiz hesabım yok yararlanamayacakmıyım ?
  • şu anda kampanya hiç bir yerde gözükmüyor? Bence kampanya kalktı yada durduruldu?
  • Şimdi temsilci ile görüştüm bize kampanya durduruldu pazartesiye başlayacak şeklinde bilgi geldi ama şuan benim kampanyalar ekranımda gözükmüyor bekleyin katılmayın dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 7 Ocak 2020; 21:35:20 >
  • Yalnız teb site de yok kampanya hala

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siteye eklenecekmiş, aynen şuan gözükmüyor ama oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 100 e 25 anliyorum sadece elektrik bile yeter

• Uzun numara neydi

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.