Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
10
Favori
7.143
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesaj gelenler normal teb bonus galiba cepteteb lilere gelmiyo zannımca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grandprix

Baktım bana özel hiçbir şey gelmedi. 2 ay "sıfır" alışveriş yaptım.
    Nisan ayında 4 hafta üst üste aldım. Bu hafta 5. alışverişi yapacağım. Sonucu yazarım.

5. hafta da aldım. Geliyor.
  • helal be teb ödediğim emlak vergilerinden puan geldi yüklenmiş :)
  • 50 geldi havadan tşk
    teb bonus
    bana mesaj gelmemişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polyo -- 10 Mayıs 2017; 10:46:46 >
  • ben de hem teb bonus hemde cepteteb var ama çok alışveriş yapıyoruz herhalde bana da gelmedi. beraber çalıştığımız bir arkadaşa geldi haftasonu 276 lira alışveriş yapmış bugün sms geldi 50 tl bonus yatırmışlar teb bu arkadaşa devamlı 50 tl bonus yatırıyor nedendir anlamadım daha önce ki aylarda da aynısı olmuştu ve hiç kampanyayı kapsayacak alışveiriş olamasa bile puan yatıyordu adama buna benzer bi durum başına gelen var mı acaba?
  • polyo kullanıcısına yanıt
    Teb bonus mu, cepteteb mi?
  • Gelmez diyenler bizide yaktiniz

• cepte teb kullanıyorum mesaj gelmedi yolladım emlak vergilerini ödedim bonus puan yüklenmiş haber veren arkadaşa teşekkürler
  • 3 kartla katıldım hepsinede 50 şer tl yüklendi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAMPANYAMIZ SONA ERMISTIR. B003

• arabayı servise götürmüştüm, bonus yattı. paylaşan arkadaştan Allah razı olsun.
  • ben bunu nasıl kaçırdım ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

Bana mesaj gelmedi ama mesaj attım cevap bu : KAMPANYA KATILIM TALEBINIZ ALINMISTIR. TESEKKUR EDERIZ. B001

Sizce harcama yapsam bonus verirler mi

Geçen aylarda ben mesaj gönderdim, yatırmadılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mephisto83

ben de hem teb bonus hemde cepteteb var ama çok alışveriş yapıyoruz herhalde bana da gelmedi. beraber çalıştığımız bir arkadaşa geldi haftasonu 276 lira alışveriş yapmış bugün sms geldi 50 tl bonus yatırmışlar teb bu arkadaşa devamlı 50 tl bonus yatırıyor nedendir anlamadım daha önce ki aylarda da aynısı olmuştu ve hiç kampanyayı kapsayacak alışveiriş olamasa bile puan yatıyordu adama buna benzer bi durum başına gelen var mı acaba?

Aynı durum bende de var. Bu nedenle artık teb i kenara attım. Beyfendiler kartı çok kullananı sevmiyor.

Benzer durum World kartta başıma geldi. Aktif olarak kullanıyordum, başkalarına kişiye özel puan kampanyası yaparken bana yapmadılar. Bende yaklaşık 3 ay kullanmadım. Sadece kalan taksitleri ödedim. Bu ay 3*150 alışverişe 75 puan mesajı göndermişler. Üstelik sektör ve pos kısıtlaması da yok.

Demekki neymiş, bizi kampanya dışı bırakan bankanın, bizde kartını cüzdan dışı bırakacakmışız.

• Mesaj gelmedi ama yine gönderdim. Teb Total kartım var bana bile yattı
  • Arkadaşlar burada açık açık yazarsanız sonuçta bir daha kazanamazsınız lütfen açıktan bazı şeyleri yazmayınız

• Ceptetebliyim.3 haftadır mesaj atıyorum.Harcamam da oluyor.İlk defa bu hafta bonus yattı.Azimle devam edin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SMS gönderdim, devam ediyor. bu haftada katılım sağladım.
  • Bende sms attım katıldınız cevabı geldi tarihler 12 14 Mayıs arası mo acaba

• Bugün yeni mesaj geldi. TEB bonus Card'la 14 mayısa kadar bonus üyesi giyim ve kozmetik sektörlerinden tek seferde yapacağınız 100 tl ve üzeri alışverişe 10 TL, toplamda en çok 20 TL bonus. ANNE yazıp 4616ya SMS gönderin diyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.