Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
10
Favori
7.149
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ancestorman -- 24 Mayıs 2017; 16:47:35 >

• bana gelmedi
  • Bana mesaj gelmedi ama mesaj attım cevap bu : KAMPANYA KATILIM TALEBINIZ ALINMISTIR. TESEKKUR EDERIZ. B001

Sizce harcama yapsam bonus verirler mi
  • Bana da gelmedi ama mesaj gönderdim. KAMPANYA TALEBİNİZ ALINMIŞTIR diye cevap geldi. Sadece sms gelen müşterilere bonus yüklemesi yapılacaktır türünden bir şey yazmamışlar. Şansımızı denesek mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

Bana mesaj gelmedi ama mesaj attım cevap bu : KAMPANYA KATILIM TALEBINIZ ALINMISTIR. TESEKKUR EDERIZ. B001

Sizce harcama yapsam bonus verirler mi

vermezler denendi
  • Daha önceki konularda mesaj gelmeyenlere kampanya katılım talebiniz alınmıştır demesine rağmen puan yatmadığından bahsediliyordu.
  • Bonus yatmayanlar Cepteteb kullanıcıları mıydı acaba ? Şimdi bende ikisi de var mesajı hangisi için sayacak
  • Geçen ay bana gelmedi ama katıldım harcama yaptı

m puan yattı cepteteb sahibiyim

yine göndercem po bonus birleşir 400e 60 gelir ufff
  • takip edelim bakalım
  • Geçen hafta denedim olmadı. Neye göre kabul ediyor anlamadım. Bazılarını kabul etmiş bazilarini eş geçmiş
  • 2 hafta önce cuma sms attım kabul oldu ama puan gelmedi
  • SİLİNEBİLİR

2 kere üst üste katılıp bonus kazanan varmı?
  • Bu arada geçen ayki kampanya konusu beyin fırtınası yapalım gelirmi gelmezmi :)

https://forum.donanimhaber.com/teb-bonus-kisiye-ozel-kampanya-puanlar-yuklendi--125383591
  • alexxson kullanıcısına yanıt
    cepteteb ile po bonus kampanyası geçerli oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

Bu arada geçen ayki kampanya konusu beyin fırtınası yapalım gelirmi gelmezmi :)

https://forum.donanimhaber.com/teb-bonus-kisiye-ozel-kampanya-puanlar-yuklendi--125383591

5 kartla katıldım, sms'i kabul etti diye hepsinden 500 harcadım yüklenmedi diyenler mi dersin, yatacak diye yaptık yatmadı mı dersin, zaten harcama yapılacaksa şansa denenir.
  • cravens C kullanıcısına yanıt
    Cebteteb bonus ozellik hocam neden olmasın? Cebteteb mobil uygulamada kampanyalar arasında gözüküyor hatta ben ordan katıldım aksini söyleyen birşey yok çıngar çıkar valla :)
  • Takip şansımızı deneyelim
  • O kampanyaya cepteteb kartımla katilanlardan biri bendim bana yattı aslında çoğuna yattı.

Kafamda deli sorular bugün dahil 3 gün 100 tllik benzin alicam podan mayis sonuna bi 100 daha alırım burdan 30 tl gelir po kampanyasından 30 gelir po positive kart %5 veriomus 20 de ordan gelse 400e 80 TL yapar buda %20 indirime tekamül eder ooff Of

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexxson -- 5 Mayıs 2017; 19:8:26 >
  • malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    geçen hafta sms katılım alındı diye cevap gelmesine rağmen puan yatmadı.
  • alexxson kullanıcısına yanıt
    teb bonus kart şeklinde bir kart daha olunca şaşırıyorum. müşteri hizmetlerini aradğımda kartın adını, "cepteteb bonus mastercard" diye söylediğine geçmesi lazım. şansımızı deneyelim, görelim :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.