Şimdi Ara

TEB Bonus Card ile İDO'da %100 İndirim (2018 Ocak Sonuna Kadar) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
562
Cevap
18
Favori
32.244
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kampanya: CEPTETEB Kredi Karti ile 31/12/2017'ye kadar ido.com.tr veya IDO Cagri Merkezi'nden alacagin dis hat biletlerinde toplam 100TL indirim. Kampanyaya katilmak icin bilet almadan once bir defa IDO yazip 4616'ya SMS gondermen yeterli. Detayli bilgi icinwww.cepteteb.ccom.tr SMS istemiyorsaniz 2941'e IPTAL yazip gonderin. 0876004342000105 B001

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RecepB10 R kullanıcısına yanıt
    Kampanya linkinde katılmak için bir yere bir mesaj gönderilmesi ile ilgili bir şey yoktu inşallah sıkıntı çıkmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: RecepB10

Cepteteb olayına kesin cevap,

Kampanya: CEPTETEB Kredi Karti ile 31/12/2017'ye kadar ido.com.tr veya IDO Cagri Merkezi'nden alacagin dis hat biletlerinde toplam 100TL indirim. Kampanyaya katilmak icin bilet almadan once bir defa IDO yazip 4616'ya SMS gondermen yeterli. Detayli bilgi icinwww.cepteteb.ccom.tr SMS istemiyorsaniz 2941'e IPTAL yazip gonderin. 0876004342000105 B001

Önceden mesaj göndermiyorduk sanırım yeni mi çıktı bu mesaj olayı ?

• Sitede mesaj olayı yazmıyordu sanki yada ben görmedim.Dün mesaj çekmeden bilet aldım sizce sıkıntı olur mu? .Yada iade alan herkes mesaj çekmişmiydi.
  • Yardımcı olabilirim full hakkım duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: robinho32

Sitede mesaj olayı yazmıyordu sanki yada ben görmedim.Dün mesaj çekmeden bilet aldım sizce sıkıntı olur mu? .Yada iade alan herkes mesaj çekmişmiydi.

Bunu ben de merak ediyorum. Az önce müşteri hizmetlerini aradım. Bu konuyla alakalı çok telefon aldık, kampanya departmanına konuyu ileteceğiz, bizi haftaiçi arayın dediler. Sitelerindeki kampanya detaylarında böyle bir ibare yok.

• maestoso76 M kullanıcısına yanıt
    Eyvallah.Bende aradım banada aynısını söylediler.
  • Yardımcı olabilirim full hakkım duruyor

• 2 kartım var ikisinden de kampanya dan yararlanabilir miyim

hocam mesaj yollasak daha önce aldıklarımız için sıkıntı çıkacak,yollamasak bundan sonra alacaklarımız için sıkıntı çıkacak ekran görüntüsü almakta fayda var
  • Şartlarda sms yollama ibaresi Yok. Gönderdim kampanya bitmiştir diye mesaj geldi. N'oluyo yaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih KARAHAN

hocam mesaj yollasak daha önce aldıklarımız için sıkıntı çıkacak,yollamasak bundan sonra alacaklarımız için sıkıntı çıkacak ekran görüntüsü almakta fayda var

Ben de ekran görüntüsü aldım.

• Merhaba,

Kullanmak isteyene yardımcı olabilirim.
  • msj atınca kampanya bitmiştir dıyor.alacaklar arkadaşlar dikkat etsin.
  • msja falan gerek yok herhangi bir katılım şartı yok. sadece bileti al paran iade olsun o kadar
  • pvnrt34 P kullanıcısına yanıt
    Cebteteb ve tebbonus kartım var, mh bir müşteri tek kartından faydalanır dedi

• kampanyaya CEPTETEB kredi kartı ile katılım için bilet almadan önce IDO yaz gönder mesajı geldi. yazdık gönderdik, "kampanyamız sona ermiştir" mesajı geldi. belirsizlik sürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çltlbk

kampanyaya CEPTETEB kredi kartı ile katılım için bilet almadan önce IDO yaz gönder mesajı geldi. yazdık gönderdik, "kampanyamız sona ermiştir" mesajı geldi. belirsizlik sürüyor.

mesaj ücreti var mı? ben de dün mesaj attım, kampanyaya katıldınız mesajı gelmedi.
    Ekran görüntüsünü paylasabilir misiniz gerekirse referans olsun bize de

• quote:

Orijinalden alıntı: kasvet-efza

Ekran görüntüsünü paylasabilir misiniz gerekirse referans olsun bize de

Konunun ilk mesajındaki linke tıklayıp ekran görüntüsünü aldım. Link halen aktif

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.