Şimdi Ara

TEB Bonus Card ile BKM Express ile 30 TL Bonus (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
24
Favori
15.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 dk müzik dinleme ve 17 dklık görüşme sonucunda not oluşturdular.Benim problemim de aynı: Tüm şartları sağlamış olmama rağmen 30 yerine 10 tl bonus yüklendi. Cuma gününe kadar yüklenmezse tekrar arayın dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12dk dayandım
    Dur bakalım deneyelim tekrar

• quote:

Orijinalden alıntı: Houston Rockets

quote:

Orijinalden alıntı: Müdür42

quote:

Beyler mh yi aradim bi kac gune 20 tl mi yukleyecekler 10 yuklenenler bastirsin mh ye

Ediy:Bana 10 yüklediler aradim kontrol ettiler tamam dediler.10 yuklenen arkadaslar arasin

10 dk bekledim açan olmadı

08502000666

2 kere aradım 20 küsür dakikada bağladılar.Ben 0850 222 09 29 arafım

baya bi arayan var çünki hocam bu durumdan dolayı onun için hatlar yogun

itiraz çok olunca yükleyeceklerdir

• kullandım bile 30 tl bonusu içlik aldım teb e güven olmaz geri alır falan daha dur sikayetvara yazdım annem adına 69 kart ücreti iadesini. 20 tl bkm iadesini de verecekler yok öyle yağma.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler mh yi aradim bi kac gune 20 tl mi yukleyecekler 10 yuklenenler bastirsin mh ye

Ediy:Bana 10 yüklediler aradim kontrol ettiler tamam dediler.10 yuklenen arkadaslar arasin

10 dk bekledim açan olmadı

08502000666

2 kere aradım 20 küsür dakikada bağladılar.Ben 0850 222 09 29 arafım

baya bi arayan var çünki hocam bu durumdan dolayı onun için hatlar yogun

itiraz çok olunca yükleyeceklerdir

Seve seve verecekler hocam

• beyler üstüne yatamayacaklar gelen mesajda 30 tl ye 30 tl iadesi yüklenmiştir diyor. 20 tl iade için burdan bastırız.
  • bana hiç bonus yüklenmedi 10 tl bile
  • lan bi bırakın hatları hela kuyruğu gibi oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cepteteb sanal kartla alışveriş yapan oldu mu ? Biz de şikayet oluşturalım mı ?

• Bkm kampanyası kapsamında 30TL puan kazanmam lazımdı hala karta puan yatmamış hemde 20 aralık tarihinden önce yapmıştım alışverişi o zamanlar 30TL puan veriyordu. Şikayet mi oluşturmak lazım 10 TL dahi yatmadı.

• Banada 10 yatmis bu kampanya hangi tarihte baslamisti

• 20 dakika bekledim yine bağlanamadım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim Cepteteb alisverisine de hic puan yuklenmedi.Yalniz onceden cepteteb bonus sanal kartla bkm alisveris yapmistim.Bu yuzden olabilir mi?

• Benim 30 TL bugün yatmış sms geldi.Ama ben BKM nin kendi kampanyası(30 tl üstü ilk alışverişe 20 TL) ile kombo yapmıştım buradaki 20 tl gelmedi herhalde bu BKM nin kampaynası olduğu için sonra yatacak.
  • ayni gun yapilan islemleri saymamislar galiba bana da 15 tl yatti yilbasindan.

bundan da 10 tl yatirmislar, butun puanlari kesmisler, bir daha kampanyasina katilamayaim bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aileia -- 6 Ocak 2016; 18:48:52 >
  • Cepteteb sanal kart oluşturmuştum bonus yatmadı

• Metalürjist M kullanıcısına yanıt
    Ne zaman alışveriş yapmıştınız hocam? Ayrıca sms ne zaman geldi. Bana yüklenen puan malesef yok 18 aralıkta işlem yapmama rağmen

• yusuf_128 Y kullanıcısına yanıt
    Bkm'nin, 20 tl iadeyi puan olarak gonderecegi konusunda bir bilgi var mi acaba?

• cepteteb kredi kartına bağlı, oluşturulan bonus sanal kart ile yapılan bkm alışverişine 30 tl. puan yatırıldı. Sms ile bilgi de geldi.Teşekkürler Teb...
    bkm nin 20 tl iadesi hala ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 6 Ocak 2016; 19:36:26 >
  • Bana 30 tl bonus yattı 20 tl iade yatmadı. Expressdestek@bkm.com.tr ye 20 tl iadenin incelenmesi için detaylı bir mail gönderdim, bakalım sonucu ne olacak.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.