Şimdi Ara

Teb Banka Kartı 100 TL ye 20 TL iade // 15 Mart-15 Nisan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
7
Favori
4.879
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Konu dışı ama cepteteb bana sevgililer günü kampanyasından 10₺ yüklemiş cepteteb banka kartıma ama bunu harcıycak yer bulamadım bildiğiniz zincir bir market veya internet sitesi var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gelen mesaj cepteteb banka kartı için mi yoksa tebin normal banka kartı için mi geçerli ?

• Cepteteb k.kartım var cepteteb banka kartına nasıl basvurabilirim

• Bana da sms gelmiyor hiç bir kampanyanın

• quote:

Orijinalden alıntı: ASSKIMM

Peki benim gittigidiyor %20 kampanyası için Hesabım CEPTETEB hesabıma bağlı. Ben nasıl yararlanabilirim kampanyadan? Alışveriş yapınca direk CEPTETEB hesabından kesiliyor

Hesabım CEPTETEB hesabıma bağlı

Bu kısmı anlamadım bende.Yeni cepteteb liyim hesabı bağlamak için ne yapmak gerekiyor?

Neyse araştırıp yaptım hesaba bağlamayı ama alışverişi cepteteb olmadan yapmışım yeni açıp hesaba bağladım sorun çıkmaz umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur -- 13 Mart 2018; 19:10:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasgs

Merhaba Konu dışı ama cepteteb bana sevgililer günü kampanyasından 10₺ yüklemiş cepteteb banka kartıma ama bunu harcıycak yer bulamadım bildiğiniz zincir bir market veya internet sitesi var mı

A101 de oluyor hocam. Bir deneyin isterseniz.
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 tane kampanya var birisi gittigidiyor %20 kampanyası diğeri de banka kartından 100/20 kampanyası. Gittigidiyoru kullanmak için CEPTETEB hesabı açıp banka hesabını ona bağlıyoruz o şekilde sağlıyoruz şartları. 100/20 kampanyası ise banka Teb banka kartından 100 tl harcamaya oluyor. Ama benim banka kartıma CEPTETEB hesabı bağlı olduğu için alışveriş yapınca CEPTETEB hesabımdaki bakiyeden yiyor yani banka kartımdaki paraya ellemiyor. Ama kampanya için banka kartından 100 tl alışveriş yapmak lazım. Bunu nasıl yapacağız?

• Ben olayı tamamen yanlış anlayıp cepteteb i normal kullandığım hesap sanarak 2 aydır gittigidiyordan alışveriş yapıyorum

Cepteteb im bile yokmuş daha yeni anladım ne olduğunu. Tabi ben normal kart hesabımdan yaptığım için iade falan alamayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: ASSKIMM

Hocam 2 tane kampanya var birisi gittigidiyor %20 kampanyası diğeri de banka kartından 100/20 kampanyası. Gittigidiyoru kullanmak için CEPTETEB hesabı açıp banka hesabını ona bağlıyoruz o şekilde sağlıyoruz şartları. 100/20 kampanyası ise banka Teb banka kartından 100 tl harcamaya oluyor. Ama benim banka kartıma CEPTETEB hesabı bağlı olduğu için alışveriş yapınca CEPTETEB hesabımdaki bakiyeden yiyor yani banka kartımdaki paraya ellemiyor. Ama kampanya için banka kartından 100 tl alışveriş yapmak lazım. Bunu nasıl yapacağız?

Eğer elinde TEB banka kartı varsa internetten bir tane vadesiz hesap aç ve bu kartı açtığın hesaba bağla,açtığın hesaba da 100 lira para yatır...Her kampanya için kendi kartını kullanmış olacaksın böylece...
  • ASSKIMM kullanıcısına yanıt
    Hocam bunun bir önemi yok harcama esnasında teb kullanılmışsa tamamdır. Ama %20 için vadesiz teb'in mutlaka cepteteb'e bağlı olması gerekir. Bu şekilde her ay kombo geri iade alıyorum.
    -Cepteteb'den yemesini anlayamadım. Benim tebde para yoksa ceptetebde olsa bile ve teb ceptetebe bağlı olduğu halde ödeme gerçekleşmiyor. Sizin cepteteb mi teb'e bağlı acaba yani benimkinin tqm tersi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memis0051 -- 14 Mart 2018; 1:2:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Ben olayı tamamen yanlış anlayıp cepteteb i normal kullandığım hesap sanarak 2 aydır gittigidiyordan alışveriş yapıyorum

Cepteteb im bile yokmuş daha yeni anladım ne olduğunu. Tabi ben normal kart hesabımdan yaptığım için iade falan alamayacağım

Bende gecen ay yanlişlıkla cepteteb banka karti yerine teb banka kartiyla alisveris yaptim... Ama alisveris indirimimi teb hesabima yatirdi... Buyuk ihtimal seninkini de yatirir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba

Yazılanlardan hiç bir şey anlamadım. Benim NORMAL TEB hesabım veya k. kartım yok.

Yaklaşık bir senedir Cepteteb kredi kartım ve cepteteb Vadesiz Hesabım ve buna bağlı cepteteb banka kartım var. Şimdi soruyorum size :)

1) 100/20 iade kampanya mesajı geldi katıldım. Cepteteb heaabıma 100 TL yatırınca ve bunu 100 TL ve üzeri alışverişlerde banka kartını kullanınca iade alabilir miyim?

2) Eğer ki iade alabiliyorsak Gitti Gidiyor kampanyası ile combo olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İade kampanyasına katılıp 2. kez mesaj alan oldu mu hiç?

Şubat ta katıldım ne Mart başı ne de şimdiki mesaj geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: MCErgun

İade kampanyasına katılıp 2. kez mesaj alan oldu mu hiç?

Şubat ta katıldım ne Mart başı ne de şimdiki mesaj geldi bana.

Şubat'ta katıldım ve iade aldım. Mart başında da SMS geldi ve yine katıldım. Bu son atılan SMS'lerden ise gelmedi bana...
  • Gitti Gidiyor iadesi ile kombo oluyor mu peki hocam ?
  • hasgs H kullanıcısına yanıt
    çağdaş marketten sigara aldım. bilginize.
  • arkadaslar bilenler aydınlatsın bende sadece cepteteb hesap kartı var ve ben bununla 100/20 genel ve gg %20 indirmlerine ve 3 otomatik ödeme talimatı kampanyasına katıldım. hangisi gelecek indirim olarak hesabıma?
  • Arkadaslar bana dun 20 tl iade yatmis acaba bu gg cepteteb indirimimi yoksa gecen ay ayin 5 inde yatmayan indirimmi ? 142 tllikgg alisverisi yapmistim

• Kampanya: Değerli müşterimiz banka kartınız ile 01-31 Mart 2018 arası toplamda yapacağınız 400TL ve üzeri alışverişinize 30TL indirim kazanabilirsiniz.İndirim 05 Nisan 2018'de yansıtılacak olup kampanyaya katılmak için HARCA yazıp 4616'ya SMS gönderiniz. Detaylı bilgi:http://****/400TLye30TLindirim. SMS istemiyorsanız IPTAL yazıp 2941'e gönderebilirsiniz. MERSIS:0876004342000105 B003

• katılım talebiniz alınmıştır dedi katılmış mı oldum şimdi?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.