Şimdi Ara

Teb Banka Kartı 100 TL ye 20 TL iade // 15 Mart-15 Nisan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
7
Favori
4.879
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kampanya: Degerli banka karti musterimiz, 15 Mart-15 Nisan arasi banka kartinizla yapacaginiz ilk 100TL ve uzeri alisverisinize 20 TL indirim kazanabilirsiniz! Indirimler 25 Nisan 2018 tarihinde yansitilacaktir.Kampanyaya katilmak icin KAZAN yazip 4616'ya SMS gondermeyi unutmayin.Banka karti firsatlari icin teb.com.tr 'yi ziyaret edebilirsiniz.SMS istemiyorsaniz IPTAL yazip 2941'e gonderin.MERSIS: B003

Gelen sms yukardaki gibi Bir önceki martta gelen sms bana gelmemişti az önce bu geldi ikisinede katıldık bakalım ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tesekkürler,deneyelim.
  • Kampanya: Degerli banka karti musterimiz, 15 Mart-15 Nisan banka kartinizla yapacaginiz ilk isleminizin yarisi (en fazla 40 TL ) bizden! Indirimler 25 Nisan 2018 tarihinde yansitilacaktir.Kampanyaya katilmak icin KAZAN yazip 4616'ya SMS gondermeyi unutmayin. Banka karti firsatlari icin teb.com.tr 'yi ziyaret edebilirsiniz.SMS istemiyorsaniz IPTAL yazip 2941'e gonderin.MERSIS:0876004342000105 B003

Bana da bu mesaj geldi

• #002# # kullanıcısına yanıt
    Aynı mesaj banada geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • #002# # kullanıcısına yanıt
    Bana da bu geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu TEB iade mesajını bi bana göndermedi herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm arkadaslar teb in SMS mesaj atmak için uzun numarası varmı.bilen varsa paylaşırsa sevınırız

• quote:

Orijinalden alıntı: midas34

slm arkadaslar teb in SMS mesaj atmak için uzun numarası varmı.bilen varsa paylaşırsa sevınırız

O standart arkadaşım. 0532 752 nin sonuna numara ekleniyor. TEB içinde 0532 752 4616 oluyor.
  • sagol ustam tesekkurler

• 05327524616

• bana 10 tl geldi
  • Bana ne para geldi ne de mesaj...
  • bende teb banka kartı var bununla nasıl ödeme yapacağım (internette gitti gidiyorda,n11 de , migros mağazanın kasada , benzinlikte vesaire) bilgi verebilen olursa teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pevo

bende teb banka kartı var bununla nasıl ödeme yapacağım (internette gitti gidiyorda,n11 de , migros mağazanın kasada , benzinlikte vesaire) bilgi verebilen olursa teşekkür ederim

Banka kartınız varsa hesabınız ve paranız da vardır bu karta bağlı olarak...Bir şey yapmıyorsunuz...Tıpkı kredi kartı gibi elemana veriyorsunuz o da pos cihazının yanından çekerek (içine sokmuyor,çünkü çip yok bu kartta) sisteme giriyor siz şifreyi yazıyorsunuz ve hesabınızdan anında ödeme yapılıyor...Bu kadar...
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Peki benim gittigidiyor %20 kampanyası için Hesabım CEPTETEB hesabıma bağlı. Ben nasıl yararlanabilirim kampanyadan? Alışveriş yapınca direk CEPTETEB hesabından kesiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ASSKIMM

Peki benim gittigidiyor %20 kampanyası için Hesabım CEPTETEB hesabıma bağlı. Ben nasıl yararlanabilirim kampanyadan? Alışveriş yapınca direk CEPTETEB hesabından kesiliyor

Karta bağlı hesabınızdan para alınacak,iade de oraya yatacak...
    Pek anlayamadım sorunuzu...
  • cepteTEB para dağıtıyooooooooor! koşuuuuun!

koşmayın koşmayın cep telefonunuzun sms kısmına bakın
    Kampanya: Degerli banka karti musterimiz, ... yazarsa

belki çıkabilir

bu kez yok
    1 mart gibi 100 yap %20 verecem sms gelmişti
  • Evde iki ceptetebli var bana her kampanya geliyor arzum kodu vs. Diğerine hiçbiri gelmiyor ayarı var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Bende hem cepteteb hesap hem teb hesap var daha 1 defa banka kartı kampanya mesajı gelmedi hocam bişey var ama anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: bmözdemir16

Şu TEB iade mesajını bi bana göndermedi herhalde

2015 den beri cepteteb deyim. ilk defa geldi bana da. 80-40 gelmiş. gözüm yaşardı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.