Şimdi Ara

*TeamGrandePunto_GALERİ* (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
41.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Auto engineeR

Alıntıları Göster
    Vadi bu foto özellikle senin için Koltuk ve göstergeye fazla dalıp gitme

Momo'nun Stealth Airmetal model pedal seti uygulanmış sporting G.Punto

• quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Alıntıları Göster
    yaw dikkatimi çekti de, takılan tüm pedallarda(orjinal kauçuk pedallar hariç) gaz pedalı yamuk duruyor.. görüntüyü bozuyor gibi gelio bana

• quote:

yaw dikkatimi çekti de, takılan tüm pedallarda(orjinal kauçuk pedallar hariç) gaz pedalı yamuk duruyor.. görüntüyü bozuyor gibi gelio bana

Alıntıları Göster
    cem eger beyaz gostergelı gelırse arac cok bomba bısey olur kı hıc tahmın etmıyorum koltuk sıparıs verırken hıc aklıma gelmedı ama sımdı bulgarıstandan bu ısı cozecem yada 1.9 turkıyeye gelmeye basladıgı anda turkıyeden cozecem... cozecem de cozecem :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: exenjiu

cem eger beyaz gostergelı gelırse arac cok bomba bısey olur kı hıc tahmın etmıyorum koltuk sıparıs verırken hıc aklıma gelmedı ama sımdı bulgarıstandan bu ısı cozecem yada 1.9 turkıyeye gelmeye basladıgı anda turkıyeden cozecem... cozecem de cozecem :D

Alıntıları Göster
    Önce
     *TeamGrandePunto_GALERİ*

Sonra
     *TeamGrandePunto_GALERİ*

*TeamGrandePunto_GALERİ*

*TeamGrandePunto_GALERİ*

*TeamGrandePunto_GALERİ*

*TeamGrandePunto_GALERİ*

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Auto engineeR

O yamuk durmasının sebebi "heel and toe" (fren yapılıp vites küçültülürken, ön tekerleklerin kilitlenmesini engellemek amacıyla ara gaz verilmesi için sağ ayağın burnuyla frene, topuğuyla da gaz pedalına basma)hareketini rahat yapmak,bilenler bilir palio sporting'de çok bariz bir örneği var.

• quote:

Orijinalden alıntı: akılfikir

quote:

Orjinalden alıntı: Auto engineeR

O yamuk durmasının sebebi "heel and toe" (fren yapılıp vites küçültülürken, ön tekerleklerin kilitlenmesini engellemek amacıyla ara gaz verilmesi için sağ ayağın burnuyla frene, topuğuyla da gaz pedalına basma)hareketini rahat yapmak,bilenler bilir palio sporting'de çok bariz bir örneği var.

Alıntıları Göster
    Hatta bazı firmaların yaptığı pedallar da buna uygun olur mesela bir örnek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okyzan -- 30 Mayıs 2006; 4:17:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: okyzan

Hatta bazı firmaların yaptığı pedallar da buna uygun olur mesela bir örnek...

Alıntıları Göster
    Buda benim ilk fotolarım.

http://img211.imageshack.us/img211/3313/punto15op.jpg
    http://img211.imageshack.us/img211/998/punto26kv.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: serus

Buda benim ilk fotolarım.

http://img211.imageshack.us/img211/3313/punto15op.jpg
    http://img211.imageshack.us/img211/998/punto26kv.jpg

Alıntıları Göster
    17.SERUS Grande punto 1.3 90 hp Emotion + SD + SP + GP + 16" Akdeniz mavi ANKARA

serus hayırlı olsun formata uygun olsun istedim resmi görüntülü şekilde koydum umarım kızmadın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shoparr_ -- 1 Haziran 2006; 10:49:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: shoparr_

17.SERUS Grande punto 1.3 90 hp Emotion + SD + SP + GP + 16" Akdeniz mavi ANKARA

serus hayırlı olsun formata uygun olsun istedim resmi görüntülü şekilde koydum umarım kızmadın

Alıntıları Göster
    BU RENK AKDENİZ MAVİ Mİ?

• quote:

Orijinalden alıntı: microab

BU RENK AKDENİZ MAVİ Mİ?

Alıntıları Göster
    ben şimdi farkettim imzasına öle yazmış bnde koydum abi valla serus bi cvp ver bi yanlışık var

• quote:

Orijinalden alıntı: Sephiroth

eline sağlık

gözümün gönlümüz açıldı
    Evet gerçekten dış ve iç görünümü mükemmel kullanımı çok zevkli bir araba..
    Yaklaşık 20 gün önce aldım...
    Tek bir problemi var arabanın fazla yakması 300 bin civarında şehir içi..
    Ama değer mi tabii ki değer..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GP EMO 3K 1.4 95 HP GÜV. PK.- SPOR PK.-SKYDOME-16" JANTLAR VE ELEGANCE DERİ DÖŞEME ROCK SİYAHI
  • quote:

Orijinalden alıntı: GP Starjet

Evet gerçekten dış ve iç görünümü mükemmel kullanımı çok zevkli bir araba..
    Yaklaşık 20 gün önce aldım...
    Tek bir problemi var arabanın fazla yakması 300 bin civarında şehir içi..
    Ama değer mi tabii ki değer..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GP EMO 3K 1.4 95 HP GÜV. PK.- SPOR PK.-SKYDOME-16" JANTLAR VE ELEGANCE DERİ DÖŞEME ROCK SİYAHI

Alıntıları Göster
    valla billa akdeniz mavi

• quote:

Orijinalden alıntı: serus

valla billa akdeniz mavi

Alıntıları Göster
    abi ışıktan bu kadar değişme olmasına inanamıyorum.bi foto bekliyoruz rengi belli eden akdeniz mavi siyahta oluo istediği zamanlar sanırım
  • arkadaşlar gerçekten foto albüm güzel olmuş.benim puntomda gelsin fotoraflarını koyucam.PYA 53 güzel olmuş.benim aracımda rock siyahı 3k.
  • quote:

Alıntıları Göster
    he bu arada GP nun bagaj üstü spoıler fiyatını bilen varmı.

• quote:

Orijinalden alıntı: dynamıc

he bu arada GP nun bagaj üstü spoıler fiyatını bilen varmı.

Alıntıları Göster
    18 - Grande Punto Dynamic 5k 1.4 95 Hp Titanyum Gri İstanbul

fotoğraf kaliteleri için kusura bakmayın.. birazda geciktim sınavlarımdan dolayı..

ii sürüşler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmtG -- 4 Haziran 2006; 15:34:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SmtG

18 - Grande Punto Dynamic 5k 1.4 95 Hp Titanyum Gri İstanbul

fotoğraf kaliteleri için kusura bakmayın.. birazda geciktim sınavlarımdan dolayı..

ii sürüşler..

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun maşallah çok güzel görünüo..umarım yeni gelen araçlarla galerimiz şenlenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: shoparr_

hayırlı olsun maşallah çok güzel görünüo..umarım yeni gelen araçlarla galerimiz şenlenir.

Alıntıları Göster
    araçlarınız çok güzel, kazasız belasız..akdeniz mawiyi showroomda görmüştüm,siyah sanmıştım.. siyaha acayip yakın çok çok koyu bir laciwert
  • quote:

araçlarınız çok güzel, kazasız belasız..akdeniz mawiyi showroomda görmüştüm,siyah sanmıştım.. siyaha acayip yakın çok çok koyu bir laciwert

Alıntıları Göster
    19 : Auto engineeR -- 1.3 90 hp multijet - emotion - skydome - deri döşeme - spor paket - güvenlik paketi - rock siyahı

*TeamGrandePunto_GALERİ*

*TeamGrandePunto_GALERİ*

*TeamGrandePunto_GALERİ*

*TeamGrandePunto_GALERİ*

*TeamGrandePunto_GALERİ*

*TeamGrandePunto_GALERİ*

*TeamGrandePunto_GALERİ*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Auto engineeR -- 12 Haziran 2006; 15:03:49 >

• quote:

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun efenim süper görünüyo.büyüksün punto

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.