Şimdi Ara

TEAM SOLOMID Fan Kulübü - Worlds - TSM vs Fnatic (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.930
Cevap
7
Favori
45.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biz hep şansiz oluyor su arenalarda umarim busefer tuttururuz iyi yerleri hadi bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Biz hep şansiz oluyor su arenalarda umarim busefer tuttururuz iyi yerleri hadi bakalim

Bu sefer iyi kura çektik dostum :D en kötü 2.cıkmamız lazım
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Nasılsınız?

Yarın ilk maçımıza çıkıyoruz saat 10da. İnşallah iyi bi başlangıç yaparız. Ben bu sene umutluyum ( Her sene olduğu gibi )

Yorumlarınız neler turnuva ve grup hakkında?
  • abartılı ligin abartılı takımı. çöp çöp çöpler.
  • TSM sanirim hicbir zaman cok iyi olmadi.Oyuncularin sempatik hareketlerinden seviliyor.

• çabuk çöpçüler gelmeden diyecektim ama gelmişler bile

İlk maçımız başladı.
  • HAUNTZER
  • TSMM

Ne maçtı yahu. Gitti geldi gitti geldi. Sonunda kazandık.

Kazanarak başlamak çok önemliydi. Svern hariç tümm takımı beğendim. Svernde kendini bulursa çok iyi olur gelecek maclarda
  • Swordart çok kötü taric oynadı toplam 2-3 e anca tutturmustur takım complari çok güçlüydü bir suru chain cc yapma şansları vardı yapamadılar tsm hauntzerin güzel oyunuyla oyunu uzattı lulu tris gücü ile kazandılar

• TSM oyun sonu daha güçlüydü takım seçimleri olarak. Gnar olsun, Tris olsun ve Syndra bir nebze olsun. FW ise cc yönünden çok iyi konumdaydı. DL üzerine daha çok oynamaları lazımdı bana göre.
    Bu arada Sven ilk geldiğinde CT jungle oynardı. Bunu çözdükten sonra rakipler hep ilk kan verir hale geldi. Şimdi ise daha pasif oynuyor ama oyuna etkisi sıfır oluyor erken evrede.
  • iŞTE BUDUR

2-0 yaptık. Bugün herkes çok iyi oynadı. Svernde kendini bulmuş.

Ez game diyebiliriz heralde
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    2012 den beri demek bee vaaay

Hâlâ oynuyor musunuz oyunu yoksa sadece izleyici misinz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaqenn

2012 den beri demek bee vaaay

Hâlâ oynuyor musunuz oyunu yoksa sadece izleyici misinz?

aynen koca bi 5 sene olmuş.

bu aralar oynamıyorum hocam
  • Işte gerçek Tsm sevdalısı

Bu arada Tsm'den cidden beklentim var Svenskeren tilt olmadığı sürece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 7 Ekim 2017; 23:48:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Işte gerçek Tsm sevdalısı

Bu arada Tsm'den cidden beklentim var Svenskeren tilt olmadığı sürece

Aynen bende bu sene iyi şeyler bekliyorum, zaten baya iyi başladık. Dediğin gibi, sven iyi oynarsa bi yarı final görürüz rahat diye düşünüyorum.

3. maçımız başlayacak arkadaşlar şimdi. 3te3 yaparız inşallah
  • başladı.. pickler patlamaz inşallah. Misfist trist banlamakla iyi yaptı bence.
  • Yenildik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Yenildik

Janna lulu alamadıysan kogmaw almanın manası yok nami adc korumada çok yetersiz.
    Kogmawı tekleyip geçtiler nami hiçbirşey yapamadı.
    Pick ban ekranı komple faildi tsm için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Yenildik

Janna lulu alamadıysan kogmaw almanın manası yok nami adc korumada çok yetersiz.
    Kogmawı tekleyip geçtiler nami hiçbirşey yapamadı.
    Pick ban ekranı komple faildi tsm için.

aynen hocam mac bası dedim zaten pckler patlammaz inşallah diye. Trist banlamasalar trist alırdık yinede. böylede pickler kötü oldu dediğiniz gibi lb falan oynamadı lifti. Pickler kötü oldugu gibi liftte bugün gününde değildi. 3-0 yapsak bayai yi bi avanajımız olacaktı. Haftaya we ile misfisti kesin yenmemiz lazım 1.çıkmak için..

• Arkadaşlar selam. Yarın 3 tane maçımız var. Gruptan 1. çıkmayı garantilemek için 3 maçıda kazanmak lazım. 2 tane kazansakta yetebilir ama diğer sonuçlara bağlı tabiki . İnşallah 3win alıp diğer sonuçlardan bağımsız 1.olarak çıkarız.

Grupta işler karışık şuan. İlk 3 takımın win - lose sayıları eşit. Bence grupta yüksek ihtimal tiebreak maçı oynanacak 2.lik için. İnşallah o takımlardan biri biz olmayız Geçen hafta misfisti yensek şuan çok rahattık.

3te3 yapabilecek güce sahibiz. İlk maç çok önemli, we yi yenersek diğer 2 maçıda alır çıkarız.

Yarınki fikstür şöyle

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.