Şimdi Ara

TEAM SOLOMID Fan Kulübü - Worlds - TSM vs Fnatic (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.930
Cevap
7
Favori
45.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En cekismeli grup olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mac basliyor gogogo GOTSM TSMWİN

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Mac basliyor gogogo GOTSM TSMWİN

tam uyandım maç basladı inşallah yeneriz
  • Mata bey
  • TSM down

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Bu karakterleri neden aldilar anlamadim pick ekraninda bitti mac

• Bugun oynanacak maclarla grup asamamiz bitecek umarim turnuvanin sonuna da gelmis olmayiz ki bence cikacagiz Saldir TSM

• Yine cikamadik gruplardan bu sene umitliydim halbuki takimin sinerjisi cok iyiydi ama cok hatalar yapildi sonuc yine husran degisen bir sey olmadi. NA ve EU lcs de durumlar bu sene cok kotu ligi domine edip gelip bir sey yapamadan kaybedildi yine. Umarim seneye NA lcs lig kalitesi artarda TSM in de kendini gelistirmek icin daha fazla firsati olur cunku bu oyunun ustune daha fazla koymadan uluslaraarasi arenada cok sansimiz yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mashido

Yine cikamadik gruplardan bu sene umitliydim halbuki takimin sinerjisi cok iyiydi ama cok hatalar yapildi sonuc yine husran degisen bir sey olmadi. NA ve EU lcs de durumlar bu sene cok kotu ligi domine edip gelip bir sey yapamadan kaybedildi yine. Umarim seneye NA lcs lig kalitesi artarda TSM in de kendini gelistirmek icin daha fazla firsati olur cunku bu oyunun ustune daha fazla koymadan uluslaraarasi arenada cok sansimiz yok.

Evet bende umitliydim ama olmadi. Maclari izleyemedigim için o konularda yorum yapamiyorum , yeni eve tasindim internetin yok 3 haftadir ama son maclarin özetini izlediğim kadariyla kazanabilecegimiz maclarmis . netten skorlarla bakiyorum skt yine çok rahat final görecek gibi :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaslar iem oaklanddayiz ve tsm de doublelift sbu sezon yok ara vermis wildturtle geldi yerine hayirli olsun.
  • quote:

Evet arkadaslar iem oaklanddayiz ve tsm de doublelift sbu sezon yok ara vermis wildturtle geldi yerine hayirli olsun.

Aynen, turtle ı her zaman sevmişimir İnşallah iyi performans gösterir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

quote:

Evet arkadaslar iem oaklanddayiz ve tsm de doublelift sbu sezon yok ara vermis wildturtle geldi yerine hayirli olsun.

Hacı öldün mü kaldın mı sen ya senden başka tsm konusunu uplayan yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: UKisuke

quote:

quote:

Hacı öldün mü kaldın mı sen ya senden başka tsm konusunu uplayan yok :(

Buralardayız ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 26 Kasım 2016; 17:52:45 >

• Turtle gecen yillar pozisoyn hatasi vs yapsada iyidi penta ve baron calislari meshur hic unutmam umarim biorfrastla anlasirlar doubleliftin biofrastla uyumu gayet iyidi

Biz buralardayiz dostum

• quote:

Turtle gecen yillar pozisoyn hatasi vs yapsada iyidi penta ve baron calislari meshur hic unutmam umarim biorfrastla anlasirlar doubleliftin biofrastla uyumu gayet iyidi

Biz buralardayiz dostum

Yok ya ondan değil Lift > turtle açıklandıgında kimse uplamadı konuyu o yüzden
  • Ilk maçta baya heyecanlandım.Tam bitecek derken turtlein flashi kurtardı.Baya iyiydi ilk maç

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

Ilk maçta baya heyecanlandım.Tam bitecek derken turtlein flashi kurtardı.Baya iyiydi ilk maç

bu aralar takip edemiyorum. Takım nasıl?
  • quote:

quote:

Ilk maçta baya heyecanlandım.Tam bitecek derken turtlein flashi kurtardı.Baya iyiydi ilk maç

bu aralar takip edemiyorum. Takım nasıl?

Zaten worldsten beri yeni maç yapıyorlar.C9 ilk maçını izledim de bjergsen şanssız geçirdi ilk maçı ondan sonra topladı.Şuan fena değiller.Tek sıkıntı turtle yerine doubleliftin oynamamasi bence.

• C9 ile final var bugün.Kaçırmayın efsane maç olacak.Kanımca bu maç da diğer maçlarda olduğu gibi sneaky turtlein içinden gecer.Hauntzer impact ray farketmeden lane kazanıyor %80.Jensen bjerge snowball vermezse muhtemelen kazanacak lanei.Svenin eline lee geçerse efsane hareketler görebiliriz.Umarım kazanır tsm.

TSM TSM TSM

• quote:

C9 ile final var bugün.Kaçırmayın efsane maç olacak.Kanımca bu maç da diğer maçlarda olduğu gibi sneaky turtlein içinden gecer.Hauntzer impact ray farketmeden lane kazanıyor %80.Jensen bjerge snowball vermezse muhtemelen kazanacak lanei.Svenin eline lee geçerse efsane hareketler görebiliriz.Umarım kazanır tsm.

TSM TSM TSM

İnşallah hocam . Yorum için teşekkürler. Pek takip edemiyorum bu aralar.
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.