Şimdi Ara

Team Of The Year- UEFA Forvete Burak Yılmaz'ı Oylayalım. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
4.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Az önce bir italyanin twitlerini okudum. Juventus taraftari biriydi. Galatasarayin 2 milyon, Juventusun 350 bin takipcisinin olmasi, takipcilerin kendi oyuncularina oy vereceğini ön görerek, adaletsizlikten sikayet ediyordu. Paylastiği verilerde de Burak Yilmaz, Messi ve Pirloya fark atmis durumdaydi. En sonunda da kendini rahatlatiyordu:''Ama Turkiye sosyal medya konusunda Dünyada ilk siralarda''

Bu tarz oylamalarda her zaman çogunluk kendi oyuncularina oy verir. Dünyadaki bakis acisida, bu Juventuslununki gibidir.
  • Hadi beşiktaşlılara fenerlilere bi nebze hak veriyorum da bizim içimizdekilerden Burak'a oy vermeyenin Galatasaraylılığına laf ederim o kişide ağzını açıp bir şey diyemez. Bu işin her yanı Galatasaray'ın avantajına. Reklamı, oyuncunun piyasasının artması, değerinin yükselmesi bir sürü şey var. Ayıp lan utandım yeminle.
  • Ulan adamlar Galatasaray lı,Burak Yılmaz ı kadroya almıyorlar hey allahım.Fenerli,beşiktaşlısı neyse onlar kuduruyor zaten.Bizimkiler kendi oyuncusuna kadroda yer vermıyor.
  • Oylarınızı verin beyler benim kadro ;

Team Of The Year- UEFA   Forvete Burak Yılmaz'ı Oylayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TBlog

quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Burak'ı seçmemenin Galatasaraylılıkla, Türklükle falan hiç alakası yok. Ben Burak'a oy vermedim ama sevmediğimden değil, hak etmediğinden. Orada Ibra, Falcao, Messi, Ronaldo varken Burak'a mı oy vereceğim. Kim hak ediyorsa ona verin oyunuzu sizde.

Mantık saçma.O zaman Barcelona taraftarı ol, taraftarı en çok hak eden kulüp o çünkü.Burak, bu listeye alındıysa seçilmeyi hak etmiş demektir.

Nerenle okuyup, anladın, yorumladın çok merak ediyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TBlog

quote:

Burak'ı seçmemenin Galatasaraylılıkla, Türklükle falan hiç alakası yok. Ben Burak'a oy vermedim ama sevmediğimden değil, hak etmediğinden. Orada Ibra, Falcao, Messi, Ronaldo varken Burak'a mı oy vereceğim. Kim hak ediyorsa ona verin oyunuzu sizde.

Mantık saçma.O zaman Barcelona taraftarı ol, taraftarı en çok hak eden kulüp o çünkü.Burak, bu listeye alındıysa seçilmeyi hak etmiş demektir.

Nerenle okuyup, anladın, yorumladın çok merak ediyorum.

Diyorum ki: Burak, UEFA tarafından listeye alınmışsa, seçilmeyi hak etmiş demektir.

Hala neremle okuyup, anladığımı merak ediyorsan; problem sendedir.Gayet açık bir cümle çünkü.

• Bakıyorumda içimizdeki İrlandalılar ortaya çıkmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

Burak ı seçme işini memleket meselesi haline getirmişler ya. Hayır tamam Burak ı seçersin burada sorun yok, taraftardan istersin burada da sorun yok. Ama ne demek yahu seçmiyorsan GS lı değilsin.

Sen git stochu oyla hadi gülüm, hadi gülüm.
  • Şekilcilik yapmak için Buraksız kadrolarını koyan Galatasaraylılara inat Şampiyonlar Liginde Gol Krallığı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wieniawski

quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

Burak ı seçme işini memleket meselesi haline getirmişler ya. Hayır tamam Burak ı seçersin burada sorun yok, taraftardan istersin burada da sorun yok. Ama ne demek yahu seçmiyorsan GS lı değilsin.

Sen git stochu oyla hadi gülüm, hadi gülüm.

Ne demek gülüm emrin olur.
  • Burak bir anlamda Galatasarayin Avrupada yüzü oldu. Yabanci basin bizden bahsederken haberin yanina mutlaka onun resminide koyuyor. Onlar icin Galatasaray demek Burak Yilmaz demek, Burak Yilmaz demek Galatasaray demek.

Uefa team of the year seciminde Turkiye ligini ve Türk futbolunuda temsil ediyor. Onun orada aday gösterilmesi dahi Türk futbolunun marka değeri acisinda olumlu bir durum.
  • Vay be 2012nin en iyi forvetleri listesindeki 2 isim suan gs da oynuyor, ayrica adam teror estirirken bile ne kadar cok karsi cikani varmis, ne yapti bu adam size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.