Şimdi Ara

Team Of The Year- UEFA Forvete Burak Yılmaz'ı Oylayalım. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
4.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Team Of The Year- UEFA   Forvete Burak Yılmaz'ı Oylayalım.

olum burağın yanına ronaldo koyuyonuz messi koyuyonuz adamlara da oy veriyonuz
    5-3-2 taktik seçin forvete de kazanamayacak olanlardan seçin.
    mesela fahri zencimiz drogbayı koyabilirsiniz benim gibi
  • Gereksiz yere milliyetcilik yapanlara sinir oluyorum.ortalikta terörist kayniyor kimse korkudan gık diyemiyor burada buraka oy verip vatan sevdigni sanan adamlar var.Ben buraka oy vermedim ama vatanimi herkesten ck seviyorum.Kimse karisamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

messi ve ronaldo zaten garanti.. Diğer ismide ibra ile falcao arasında kaldım... Ayrıca bende Galatasaraylıyım ama bu isimler varken burak'ı koymak biraz komik kalıyor. Kim hakediyorsa o..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeonRe4

Gereksiz yere milliyetcilik yapanlara sinir oluyorum.ortalikta terörist kayniyor kimse korkudan gık diyemiyor burada buraka oy verip vatan sevdigni sanan adamlar var.Ben buraka oy vermedim ama vatanimi herkesten ck seviyorum.Kimse karisamaz

kimsenin karışma olayı değil tabiki karışamaz ama bir gs li olarak uefa gibi bir platformda oyuncumuzun yılın 11 de olması hoşunuza gitmez mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _nick falan yok_

Team Of The Year- UEFA   Forvete Burak Yılmaz'ı Oylayalım.

messi ve ronaldo zaten garanti.. Diğer ismide ibra ile falcao arasında kaldım... Ayrıca bende Galatasaraylıyım ama bu isimler varken burak'ı koymak biraz komik kalıyor. Kim hakediyorsa o..

Aferim ya iyi ki aydınlattın bizleri, messi ronaldo ibranın Buraktan daha iyi olduğunu sayende çok daha iyi anladım. Biz nasıl düşünemedik bunu. Keşke biz oy vermeden önce söylemiş olsaydın bunu bize, artık değiştiremiyoruz da.Çok teşekkür ederiz teknik bilgisi üst düzey futbol otoritelerinin otoritesi.Arada bu şekilde üyeleri aydınlatmanız dileğiyle.
    Kendi takım oyuncusunun aday olduğu bir platformda rakiplerine oy vermek biraz değil çok komik kalıyor.
    Hakedene hakettiği gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Burak'ı seçmemenin Galatasaraylılıkla, Türklükle falan hiç alakası yok. Ben Burak'a oy vermedim ama sevmediğimden değil, hak etmediğinden. Orada Ibra, Falcao, Messi, Ronaldo varken Burak'a mı oy vereceğim. Kim hak ediyorsa ona verin oyunuzu sizde.

Ronaldo messi babanın oğlu mu ? Burak listeye girse Galatasaray ismi duyulsa kötü mü olur ? Avrupada takımının reklamı olsa kötü mü olur ? Taraftar olmak mantık işi değildir duygusallık işidir , gönül işidir. Sen bu tür şeylerde duygunu katamıyorsan Gs taraftarı değilsin.

• bazılarına oy hakkı verince böyle oluyor demekki

çingeneye yetki vermişler önce babasını kesmiş hesabı.

pff
  • pepe yi defansa koymamak ihanettir yanında pique ile top geçer adam geçmez..

defansın sağında barzagli solda da ramos ile beton gibi defans oluyor..

mesut özil ve iniesta lı orta saha of diyorum sadece sağdan silva soldan hazard bindiyor tabiki.

ve forvetide falcao ve burak tamamlıyor. burak ın tabiki % 70 i gönül

• rica ederim. Başka fikir almak istediğiniz konularda da yardımcı olmaya çalışırım, öğrenmenin yaşı olmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wieniawski

quote:

Orijinalden alıntı: _nick falan yok_

Aferim ya iyi ki aydınlattın bizleri, messi ronaldo ibranın Buraktan daha iyi olduğunu sayende çok daha iyi anladım. Biz nasıl düşünemedik bunu. Keşke biz oy vermeden önce söylemiş olsaydın bunu bize, artık değiştiremiyoruz da.Çok teşekkür ederiz teknik bilgisi üst düzey futbol otoritelerinin otoritesi.Arada bu şekilde üyeleri aydınlatmanız dileğiyle.
    Kendi takım oyuncusunun aday olduğu bir platformda rakiplerine oy vermek biraz değil çok komik kalıyor.
    Hakedene hakettiği gibi..

rica ederim. Başka fikir almak istediğiniz konularda da yardımcı olmaya çalışırım, öğrenmenin yaşı olmaz..

• Champions League ‏@ChampionsLeague

RT to vote @GalatasaraySK’s Burak Yılmaz into the @UEFA.com #TeamOfTheyear. All retweets will count in our poll. Deadline 3 Jan 2013
  • Beyler o değil de, Ronaldo - Iboviç - Falcao - Messi forvet hattını düşünsenize...
  • 30 tane atar, 720 tane yerim aga. al sana takım.

• eurovisionu biliyorsunuz hepiniz ,
    baltık ülkeleri her sene birbirlerine 12 puanı şarkı iyi olduğu için mi veriyorlar?
    herkez kendi çıkarını düşünürken sen düşünmezsen kusura bakma yaptığın dürüstlük değil aptallıktır.
    burak orda forvete seçilse bonservisi artacak belki reklam v.s. derken.adı duyulacak en azından.keza klübün de adı duyulacak bir kere daha.

yok ama siz doğrucu davutsunuz ya hakedene verin.sanki millet aptal bilmiyor.

ben size sonucu direk söyleyeyim de bari hiç uğraşmayın
    4-3-3 sistemde forvet de ronaldo messi falcao.
    hadi şimdi dağılabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Burak'ı seçmemenin Galatasaraylılıkla, Türklükle falan hiç alakası yok. Ben Burak'a oy vermedim ama sevmediğimden değil, hak etmediğinden. Orada Ibra, Falcao, Messi, Ronaldo varken Burak'a mı oy vereceğim. Kim hak ediyorsa ona verin oyunuzu sizde.

Mantık saçma.O zaman Barcelona taraftarı ol, taraftarı en çok hak eden kulüp o çünkü.Burak, bu listeye alındıysa seçilmeyi hak etmiş demektir.
  • 1 olası imkansız gibi görünsede oy vermekte fayda var

• Burak ı seçme işini memleket meselesi haline getirmişler ya. Hayır tamam Burak ı seçersin burada sorun yok, taraftardan istersin burada da sorun yok. Ama ne demek yahu seçmiyorsan GS lı değilsin.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.