Şimdi Ara

Team Of The Year- UEFA Forvete Burak Yılmaz'ı Oylayalım. (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
4.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan varya sonra gelirsiniz biz şöyle galatasaraylıyız , böyle galatasaraylıyız. Ne olursa olsun orada bir galatasaraylı futbolcu varken seçmiyorsanız çok yazık. En azından Türklük duygunuz da mı yok ? Oraya bir Türk futbolcumuz girebilmiş. Neden gerekli desteği çıkmayalım.
  •  Team Of The Year- UEFA   Forvete Burak Yılmaz'ı Oylayalım.

Mümkün olduğunda objektif davranmaya calistim. Son yaptiklarindan sonra, Pirloyu sevmeyi birakin, Pirlodan fazla hazzetmeme ragmen, hem scudettoda hemde Euro 2012deki final de kilit oyuncu olmasindan dolayi sectim. Değerlendirmede lig sampiyonluklari, CL ve Euro 2012deki perfonmanslari ve basariyi baz aldim.

Burak Yilmaz haricinde duygusal davranmadim. Bu arada netteki sorun nedeniyle Burak Yilmaza benden fazladan 2 oy gitti. Bir anlamda yukaridaki Burağa oy vermeyen 2 kisi yerine de ben oy vermis gibi oldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

Ulan varya sonra gelirsiniz biz şöyle galatasaraylıyız , böyle galatasaraylıyız. Ne olursa olsun orada bir galatasaraylı futbolcu varken seçmiyorsanız çok yazık. En azından Türklük duygunuz da mı yok ? Oraya bir Türk futbolcumuz girebilmiş. Neden gerekli desteği çıkmayalım.

imza ile post ahenkle havada takla atıyorlar

kızmak yok sadece espriydi
  • Beyler siz Stoch'un golüne oy verin biz de Burak'ın golüne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konunun benzeri Lugano için mi ne açılmıştı, orda Lugano'ya basmıştım oyu geçen yıllarda, yazık valla bu kadar fanatiklik.
  • Beşiktaşlıyım. Burağı oyladım
  • Burağa yüklenenin.
  • Adamlar messiyi ronaldoyu koymamiş buraki koymuslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

Ulan varya sonra gelirsiniz biz şöyle galatasaraylıyız , böyle galatasaraylıyız. Ne olursa olsun orada bir galatasaraylı futbolcu varken seçmiyorsanız çok yazık. En azından Türklük duygunuz da mı yok ? Oraya bir Türk futbolcumuz girebilmiş. Neden gerekli desteği çıkmayalım.

imza ile post ahenkle havada takla atıyorlar

kızmak yok sadece espriydi

Aga avatara da Hamit'i koyduk. Hepten boş geçmedik
  • Herkes kurdugu kadrolarla birbirlerine hava atiyor. Yahu amac Burak'a destek cikmak, en azindan turk oldugu icin. Forum disinda herkes Burak'a yuklenirken bu forumdaki ilginc taraftarlari hala cozemiyorum. Nedir bu yabanci hayranligi arkadaslar? Messi varken Burak'i mi yazalim diye dusunenlere soyluyorum, evet Burak'i yazin. Size guzel kadro kuruyorsunuz diye kimse odul vermeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

Herkes kurdugu kadrolarla birbirlerine hava atiyor. Yahu amac Burak'a destek cikmak, en azindan turk oldugu icin. Forum disinda herkes Burak'a yuklenirken bu forumdaki ilginc taraftarlari hala cozemiyorum. Nedir bu yabanci hayranligi arkadaslar? Messi varken Burak'i mi yazalim diye dusunenlere soyluyorum, evet Burak'i yazin. Size guzel kadro kuruyorsunuz diye kimse odul vermeyecek.

Burak'in listede oldugu aciklandiktan sonra Turkiye'den diger butun forvet oyuncularina rekro sayida oy yagmaya basladi. Oy verenlerin favori takim olarak Galatasaray'i yazmasi dikkat cekiyor.

Lewandovski twitter araciligiyla Burak Yilmaz'a minnettar oldugunu soyledi ve ekledi: Eger yilin forveti secilirsem Burak'a bir aksam yemegi sozum var.

Burak aci konustu: Adayligi geri cekmek icin gerekli basvurulari yaptik. Simdi bekleyip gorecegiz.
    Bu aciklamalar sonucu atilan "Emek hirsizi Burak" mansetlerinin matbaacilarin isguzarligi oldugu iler suruluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

Herkes kurdugu kadrolarla birbirlerine hava atiyor. Yahu amac Burak'a destek cikmak, en azindan turk oldugu icin. Forum disinda herkes Burak'a yuklenirken bu forumdaki ilginc taraftarlari hala cozemiyorum. Nedir bu yabanci hayranligi arkadaslar? Messi varken Burak'i mi yazalim diye dusunenlere soyluyorum, evet Burak'i yazin. Size guzel kadro kuruyorsunuz diye kimse odul vermeyecek.

Burak'in listede oldugu aciklandiktan sonra Turkiye'den diger butun forvet oyuncularina rekro sayida oy yagmaya basladi. Oy verenlerin favori takim olarak Galatasaray'i yazmasi dikkat cekiyor.

Lewandovski twitter araciligiyla Burak Yilmaz'a minnettar oldugunu soyledi ve ekledi: Eger yilin forveti secilirsem Burak'a bir aksam yemegi sozum var.

Burak aci konustu: Adayligi geri cekmek icin gerekli basvurulari yaptik. Simdi bekleyip gorecegiz.
    Bu aciklamalar sonucu atilan "Emek hirsizi Burak" mansetlerinin matbaacilarin isguzarligi oldugu iler suruluyor.

4-3-3

4-3-3
    Not:Kusura bakmayın resim çıkmadı tekrar paylaşmak zorunda kaldım.
  • Burak'ı seçmemenin Galatasaraylılıkla, Türklükle falan hiç alakası yok. Ben Burak'a oy vermedim ama sevmediğimden değil, hak etmediğinden. Orada Ibra, Falcao, Messi, Ronaldo varken Burak'a mı oy vereceğim. Kim hak ediyorsa ona verin oyunuzu sizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Burak'ı seçmemenin Galatasaraylılıkla, Türklükle falan hiç alakası yok. Ben Burak'a oy vermedim ama sevmediğimden değil, hak etmediğinden. Orada Ibra, Falcao, Messi, Ronaldo varken Burak'a mı oy vereceğim. Kim hak ediyorsa ona verin oyunuzu sizde.

Ronaldo messi babanın oğlu mu ? Burak listeye girse Galatasaray ismi duyulsa kötü mü olur ? Avrupada takımının reklamı olsa kötü mü olur ? Taraftar olmak mantık işi değildir duygusallık işidir , gönül işidir. Sen bu tür şeylerde duygunu katamıyorsan Gs taraftarı değilsin.
  • 4-4-2

Team Of The Year- UEFA   Forvete Burak Yılmaz'ı Oylayalım.
  • Neuer - Reus - Cavani ve Gomez seçilmesi şart adamlardır. Gerisi değişebilir.

Team Of The Year- UEFA   Forvete Burak Yılmaz'ı Oylayalım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.