Şimdi Ara

Team Fortress 2 Güvenli Mod

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
9.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Team Fortess 2 ile ilgili bir sorunum var acil yardımcı olursanız sevinirim

Şimdi sorunumdan bahsedeyim .. Evet oyuna girdikden sonra sunucularda herhangi bir sunucuya girdiğimde şu hatayla karşılaşıyorum;

Bağlantı Kesildi
    Şu anda güvensiz moddasınız,güvenli sunuculara girmek için yeniden başlatmalısınız.

Arkadaşlar acil bir şekilde yardımcı olun lütfen

(NOT: Win.Güvenlik Duvarı ve Steam Guard Aktifdir.)
    Eklerde belirtecegim sorunu.
     Team Fortress 2 Güvenli Mod

• Ya kimse yokmu cevap verecek
  • Ya 2 gündür bekliyorum 1 tane bile çözüm yolu öneren yokmu ya !
  • Abicim 1 aydır bekliyorum yanıt verilecek diye ayıpdır yahu bir yardım istiyorum beyler kimsemi 2 dakikasını ayırıp yazamıyor ya yazık ....
  • Ayarlar > Hesap > Beta Participation'dan Steam Beta Update'i seç de dene bakalım.
  • qabRiéL kullanıcısına yanıt
    TAMAM DENEYECEĞİM
    beta Participation diye bir secenek yok
  • Resim at bakalım.
    HA TAMAM BULDUM DENİYORUM
    KAHRETSİN YA OLMADI KARDEŞİM YİNEDE TEŞEKKÜRLER BAŞKA BİR CÖZÜM YOLUN VARSA SÖYLE
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkboss18

KAHRETSİN YA OLMADI KARDEŞİM YİNEDE TEŞEKKÜRLER BAŞKA BİR CÖZÜM YOLUN VARSA SÖYLE

kardeşim ben buldum cracklı veya hileli bir oyunun varsa team fortesste o oyunun bulunduğu bir klasör veya sürücü disketindeyse yani bilgisayarımdan girdiğin c veya d gibi aynı ortamda bulunursa o sorun çıkıyor team fortesi ya başka biryere koyun yada hileli oyunu yada cracklı oyunu silin
  • quote:

Orijinalden alıntı: XxMetehanXx

quote:

Orijinalden alıntı: darkboss18

kardeşim ben buldum cracklı veya hileli bir oyunun varsa team fortesste o oyunun bulunduğu bir klasör veya sürücü disketindeyse yani bilgisayarımdan girdiğin c veya d gibi aynı ortamda bulunursa o sorun çıkıyor team fortesi ya başka biryere koyun yada hileli oyunu yada cracklı oyunu silin

Benimde aynı sorunum vardı d bölümüne oyunu kurmuştum meğer steam nerede kurulduysa o harddis bölüntüsüne oyunu kurmak gerekiyormuş c dizinine kurunca güvenli bağlantıyla online oynamaya başladım.

• Arkadaşlar aynı durum bugün laptopuma counter strike: source oyunumu yüklediğimde başıma geldi.sunuculara giriyorum güvenli modda değilsiniz hatası alıp duruyordum. Resattavasoglu arkadaşımızın dediğini yapınca düzeldi.Kendisine çok teşekkür ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.