Şimdi Ara

TDU 2 Live Lag problemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar TDU 2 yi live'den oynuyoruz kuzenle xbox ta fakat sürekli lag oluyor yolda giderken biraz arayı açtığımızda birbirimizi kaybediyoruz falan ve 3-4 kişi live den toplandığımızda oyun kasmaya başlıyor bunun nedeni nedir ? Oyunla ilgili bir sıkıntımı sizdede oluyormu ? PC'de online oynayanlar problem yok diyorlar ama. Sırf bu tarz problemleri yaşamyalım diye aldık bu cihazları bide yaşarsak vururum duvara valla

• tdu problemli biraz haklısın feci kasıo bazen bende anlamadım düzelir zamanla update fln çıkartırlar
  • İnşallah 8mbit net var ikimizdede ama deli gibi kasıyo oyun live lı oyuncular yan yana geldiğinde. TDU1 de ne güzel sorunsuz gezip dolaşıyorduk
  • Sorun oyundan kaynaklanıyor büyük ihtimal zaten bunun gibi onlarca sorunlar var oyunda kesinlikle 6 ay daha geç çıkıp daha fazla test edilmeliydi.
  • Kesinlikle. Evet oyunda hata çok fizik problemleri, online problemler vs. Bu adamlar bu oyunları yaptıktan sonra hiç oynamıyorlarmı merak ediyorum valla.
  • NakkaSss

Dirt 3 çıkana kadar oyalar ışte
  • ewet ayni problem bendede var :)))

bu arada bnde online oynuyorum isteyen olursa beni ekleyebilir nick Magellanqa
  • quote:

Orijinalden alıntı: TOMEKK

NakkaSss

Dirt 3 çıkana kadar oyalar ışte

dirt3 çıktımı zaten sobaya atar yakarım dvd yi buggatiyi aldım alıcam zaten 2 günde. Daha oyunun bi anlamı kalmamıştır benim için
  • Arkadaslar bnde yeni bi problem daha cikti oyun calisio istedigim yere girebiliom fakat yaris yapmaya kalktigim zaman load ederken siyah ekrana atiyor ve oylecede kaliyor boyle bir problemle karsilasan var mi ve cozumu nedir acaba...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.