Şimdi Ara

Td adaylarımızı değerlendirelim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baslik t.d adaylarimiza nazil b.k atariz olarak degistirilsin pliiiz... Adam değerlendirmemiz yerin dibine sokmuş başka hoca kalmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazdım zaten bu adam hakkında hiçbir fikrim yok,transfermarkt'dan baktım,bu başarılarını bulamadım,böyle biriyse gelmesin de sakınca yok ama yaşlı.

@Bruce Wayne_
  • quote:

Orijinalden alıntı: IFelix

Keske değerlendirmeseydin.

Moyes Manuyu rezil etmiş.

Manu da adam akıllı yıldız diyebileceğim 2 oyuncu var. Kadro yavaş yavaş yaşlanıyordu.Moyese patladı takım. Madem okadar iyi futbolcuları var niye yeni teknik direktörü daha gelmeden 2 tane oyuncu aldırdı ? Hemde okadar para etmeyecek adamlara bir çuvalla para ödediler. Takım zaten gidiyordu moyese kilitlediler.

Everton ' da avrupa kupalarında yarı finale çıkamamış.

Everton'u nerelere getirdiğini herkez gördü.

İngiltere premierligini Türkiye ligi zannediyorsun sanırım.O bütçe ile avrupa kupalarına katılmak bile büyük başarı

Manu da adam akıllı yıldız diyebileceğim 2 oyuncu var dan sonrasını okumadım

• galatasaray'a buyuk hoca lazim degil.

galatasaray ile buyuyecek hoca lazim. baskasi sadece hayal kirikligi olur.

ayrica david moyes'a everton'da napti diyerek cahilligini ortaya cikartmissin. bir sey yapmadigi icin mi 3 kere yilin teknik adami secildi?

adami manu kariyeriyle degerlendiriyorsunuz, surda 2 sene calistiran fatih terim gidince bile takimda bi motivasyon dusuklugu, yeni tdye alisamama vs oluyor 27 sene calistirmis bir tdden bahsediyoruz.

kadroda da iyi diyebilecegin futbolcu 3-5i gecmez yeni td daha gelmeden 70m euro harcatti

• magath gelsin selçuk u kusturana kadar antrenman yaptırsın yeter
  • La saçmaladın sende,bu adaylardan içinden en kötüsü,kesin gelmesin diyeceğimiz.Takımı batırır la,hikmet karaman bundan iyidir.

@IFelix
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Levien

Moyes, 48 Maçlık, Manchester United kariyerinde 48 Farklı kadroyla çıkarak bir rekor kırdı.

Ondan önce Mancini'deydi herhalde.

• Eric Gerets der kaçarım alman hollanda ekolü karışımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tigrerra

quote:

Keske değerlendirmeseydin.

Moyes Manuyu rezil etmiş.

Manu da adam akıllı yıldız diyebileceğim 2 oyuncu var. Kadro yavaş yavaş yaşlanıyordu.Moyese patladı takım. Madem okadar iyi futbolcuları var niye yeni teknik direktörü daha gelmeden 2 tane oyuncu aldırdı ? Hemde okadar para etmeyecek adamlara bir çuvalla para ödediler. Takım zaten gidiyordu moyese kilitlediler.

Everton ' da avrupa kupalarında yarı finale çıkamamış.

Everton'u nerelere getirdiğini herkez gördü.

İngiltere premierligini Türkiye ligi zannediyorsun sanırım.O bütçe ile avrupa kupalarına katılmak bile büyük başarı

Manu da adam akıllı yıldız diyebileceğim 2 oyuncu var dan sonrasını okumadım

RVP ile Rooney var. Pili bitmiş naniyi felan saymadan 3 tane sayarmısın ?

• IFelix kullanıcısına yanıt
    juan mata , valencia ,welbeck ,hernandez,young
  • Kagawa,evra,welbeck,rafael,vidic,valencia bunlar yeter.Ayrıca futbol konusunda cahil olduğunu belli etme,rvp geçen yıl rezaletti,rvp'yi saymam nani'yi sayarım.Rvp'nin gs'ye geleceği konuşuluyordu,o kadar düşmüştü.Yeni yeni toparlıyor.Geçen yıl manu'nun batış nedeni rvp ve moyes'dir.Bunların yerine ferguson,berbatov olsa,manu en kötü 2. olurdu.

@IFelix
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feitan

Kagawa,evra,welbeck,rafael,vidic,valencia bunlar yeter.Ayrıca futbol konusunda cahil olduğunu belli etme,rvp geçen yıl rezaletti,rvp'yi saymam nani'yi sayarım.Rvp'nin gs'ye geleceği konuşuluyordu,o kadar düşmüştü.Yeni yeni toparlıyor.Geçen yıl manu'nun batış nedeni rvp ve moyes'dir.Bunların yerine ferguson,berbatov olsa,manu en kötü 2. olurdu.

@IFelix

Ben sana yıldız diyorum sen bana çöpten hallice adamları sayıyorsun.

Bu saydığın adamalar bir türk kubüne gelse haber değeri bile taşımaz.Kagava ne Allah aşkına

Yaşını başını almış katara gidecek adamları yıldız yapıyorsunuz. Saydığın adamların hepsini satıp Real' in 1 kanadını alamazsın. Vidic ' i futbol bırakmış manu hala bırakamamış.(Bu sene bırakacak sanırım)

Bana Manudan yıldız sayarken defans hattından sayma bali .Alayını şutlayacaklar bu sezon gör bak.Ayrılanların hepside 2.,3. sınıf takımlara gidicek. Bu sezon büyük bir revizyon yapacaklar.İzleyip görelim. Ayrılanlar 1. sınıf takımlara gidecek mi :))

Saydığın isimlerden bir Welbeck kalbur üstü oyuncu

• Muhahaha kagawa'ya valencia'ya vidic'e çöp dedi la adam.Futbol cahili gördüm de bunun kadarını görmemiştim iyi güldüm.Lan takımı satsan alamazsın bunları cahil.

@IFelix
  • David Moyes Sigames şirketiyle anlaşıp veritabanını talep eden ve bu şekilde oyuncu taramalarını yapmaya çalışan birisidir. Everton başındaki istikrarı ortadadır. Kısıtlı bütçelerle iyi işler yapabilmiş gibi. Man U. farklı bir ortam ve hazımsızlık olmasından dolayı direk ipini kestiler.
  • o saydigin oyuncular bizim standartimizda yildiz ve iyi oyuncu sayilabilir ama ingilterede rakiplere bakinca ne kadar vasat olduklari belli oluyor.

• quote:

Muhahaha kagawa'ya valencia'ya vidic'e çöp dedi la adam.Futbol cahili gördüm de bunun kadarını görmemiştim iyi güldüm.Lan takımı satsan alamazsın bunları cahil.

@IFelix

O saydığın adamlar manu gibi bir takım için ÇÖP

Manu ayarındaki takımlara bakalım. Real'de ilk 18 e giremez o futbolcular...

Vidic kaç yaşına gelmiş. Şuan bir türk takımına gelme olasılığı var.

Bu olasılığı olan birini bana YILDIZ deme...

• +de gea
  • quote:

quote:

Muhahaha kagawa'ya valencia'ya vidic'e çöp dedi la adam.Futbol cahili gördüm de bunun kadarını görmemiştim iyi güldüm.Lan takımı satsan alamazsın bunları cahil.

@IFelix

sneijder türk takımında ama yıldız

• valla görünen o ki esas tdler gsyi değerlendiriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tigrerra

quote:

quote:

@IFelix

sneijder türk takımında ama yıldız

Olayı hala anlamamışsın.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.