Şimdi Ara

TCL televizyonlar Türkiyede resmi olarak satışa sunulacak mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Bildiğiniz üzere TCL cep telefonları resmi olarak ülkemizde satılmaya başlandı. Benim merak ettiğim TCL televizyonları Türkiyede satılacak mı ? Ces 2020 de mini led tvlerini tanıttılar hatta 6 seriside mini led olacakmış. Türkiye piyasasına girse kısa sürede en tepeye çıkarlar diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fikrim yok ama Vizio gelse daha iyi olurdu. TCL gelmese de olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: kultablasi

Fikrim yok ama Vizio gelse daha iyi olurdu. TCL gelmese de olur.
    Mini led oled ile yarışabilecek bir teknoloji ve oledin zayıf taraflarını barındırmıyor bünyesinde. Tcl televizyonlar fiyat olarak çok rekabetçi Türkiyeye gelse çok iyi olur.

• Mini led ne? Microled olmasın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Mini led ne? Microled olmasın?
    TCL televizyonlar Türkiyede resmi olarak satışa sunulacak mı ?
  • tcl nin geçen yıl tanıttığı 75 inç 8 serisi mini led tv sinde 25.000 tane led varmış.
  • Fiyatlar ucuk olmazsa tutar piyasadaki bircok markanın altında olması lazım yoksa zor tutunur piyasada
  • MediaMarkt ın getireceğini duydum, gelirse notunu veririz elbet.
  • tcl tv ler sitesinde var ama ne zaman satışa çıkacak yazmıyor bir gelişme varmı
  • Bir marka Türkiye gibi bir ülkeye giriş yapacaksa sadece satış yapması önemli değildir. Satış sonrası teknik desteği daha ön planda oluyor. LG , Samsung , Phillips gibi markalar sadece TV pazarıyla ülkede değiller. Bir çok farklı ürünü satarak servis ağlarını rahatça genişletiyorlar. TCL gelir servis desteğini yerli markalardan almaya kalkışırsa daha büyük hata yapar mesela...

Bu yüzden ülkeye yarın girse bile yinede çok büyük handikapları olacaktır.
  • ürüne güveniliyorsa teknik servis olmamamsının dezavantaj olmayacağını düşünüyorum. Gerikirse o açığı direk değişim ile çözebilirler. Takip ettiğim bir marka umarım gelir bir şekilde.
  • firmanın tedarikçisi bilkom eylülde satışa çıkacağını söyleedi televizyonların.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jagatai -- 28 Ağustos 2020; 15:55:15 >
  • Bakalım hangi modelleri Türkiyeye getirecekler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.