Şimdi Ara

TCL Qled ve Led Televizyonu İnceleme Paylaşım Ana konu (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Far2Cry , Far2Cry , ugur2280 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
10.016
Cevap
283
Favori
585.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
11. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serkanTEAC

Usb den 4k hdr film açıyorum hardisk 3 tb
    Fakat film oynatilirken hafif donmalar oluyor..

Netflix izlerken yada Amazon prime da böyle sıkıntı olmuyor.

Oynatıcı vlc

Neden yapar bu hafif kasmalari

Hangi programla acynz izleyen hiç Yok mu bu şekilde

mx player kullanıyorum. sorunsuz izliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

Bugün 40gb lık dosyayı oynayamadım ya. Sürekli takılıp durdu, mx player deneyeyim dedim format hatası verdi. Büyük dosyalar için başka hangi playerı tavsiye edersiniz.

xplayer deneyin bi de. bunu playstore'dan bulmak zor olur. internetten apk bulup yükleyin

TCL Qled ve Led Televizyonu İnceleme Paylaşım Ana konu
    TCL Qled ve Led Televizyonu İnceleme Paylaşım Ana konumoddroıd
    Video Player All Format - XPlayer (MOD, Unlocked)
    https://moddroid.co/video-player-all-format-xplayer.html
  • Kendi araştırmalarım sonucunda bu tvde hareket bulanıklığı gideren samsungdaki auto motion plus yada lg deki trumotion gibi .. yada MEMC diye geçen soap opera effect yapan bir özellik bulunmadığını öğrendim...neden muadillerinden daha ucuz olduğunuda anlamış olduk...az daha alıyordum direkten döndük.. bir 7 yıl boyunca lg den uf7787 kulllanarak trumotionsuz tv kullandım zaten artık birazda olandan kullanalım
  • TCL midir nedir ağzıyla kuş tutsa amuda kalksa SONY nin S si bile olamaz. Dahili uydu alıcısı dandik bir tv düşünülemez. Geldikleri gibi gider TCL ailesi 🤣🤣😂
  • TV de SONY yi tek geçerim arkadaş bende Sony kd55xe9005 var 4K x1 extreme işlemcisi ve daha bir çok özelliği ile piyasadaki tüm TV leri tokatlıyor... OLED tv lerle kapışıyor VA LED 100 Hz daha sayamadığım bir sürü özellik.

Gelin kapıştıralım tv leri 😁😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tda 1562q -- 28 Eylül 2021; 0:55:52 >
  • Konuda TCL modelleri konuşuluyor ama tv almayı düşünenlere Vestel'in QLED'ini de öneririm

Vestel 65Q9900 modeline bi göz atın

• Merhaba herkese iyi pazarlar, TCL c715 kullanıyorum bir kaç gün önce Edifier r1280DBs modelini satın aldım ve televizyona optik bağlantı üzerinden bağladım fakat ses seviyesi çok düşük ve optik bağlantıdayken televizyonun hoparlörleri devre dışı kalmıyor yani Edifier hoparlörler optik üzerinden bağlıyken televizyonun hoparlöründen de ses geliyor, bu sorunu TV sesini 1 seviyesine getirerek çözdüm ama ses optik bağlantıdayken çok düşük seviyede, Bluetooth telefona bağlayıp müzik dinlemek istediğim zaman böyle bir sorun yok gayet yüksek bir ses alıyorum , TV ses ayarlarından "Dijital ses çıkışı } PCM" seçili, diğer seçenekleri de denedim sonuç aynı, bu sorun için bir öneriniz var mı?
  • Ozzie Blackcherry O kullanıcısına yanıt

Bende Philips 5+1 ses sistemi var optik olarak bağlı ve ses gayet güzel geliyor. dediğiniz gibi optikten bağlanınca sesi tv den kısmak gerekiyor.

• Ozzie Blackcherry O kullanıcısına yanıt

İlk aklıma gelenler optik kablo kalitesiz ikincisi bu tv nin ses çıkışları kalitesiz 3 kullandığın hoparlörler zaten 42 watt birşey çokta ses alınacak bir sistem değil gibi duruyor

• volkocosko V kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler, ben optik üzerinden Edifier hoparlörleri bağladımda ses çok alçak bir seviyede, fırsat bulunca bir yakınımın televizyonuna optik bağlantı ile bağlayıp sonucu haber vereceğim.
  • ayhan54s A kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler, optik kablo hoparlörler ile gelen kablo ortalama bir kalitesi vardır diye düşünüyorum, evet hoparlörler 42 watt fakat Apple type-c dongle dac ile laptop üzerinden bağladımda gerçekten yüksek bir ses alıyorum, ayrıca televizyona kulaklık girişi üzerinden bağladımda da ses oldukça yüksek, fakat kulaklık girişinden statik yapıyor, ayrıca televizyonun USB bağlantısından da yine dongle yardımıyla bağlandım fakat ses yine çok alçak.
  • 55c715 modeli hala alınır mı şu an 6 bin tl'ye satılıyor, black friday zamanı düşer mi yoksa bu kurlarla daha da yükselir mi emin olamadım. 65P615 modeli qled değil ama bu modele göre iyi midir değer mi merak ediyorum.

• Miniled diyince çok sandım 55te 128 zone varmış

• Selamlar arkadaşlar İnanılmaz kararsızlık var bendede sanki birini alsam keşke diğerini alsaydım diyecem diye korkuyorum bende bir kaç TV arasında kaldım. Ve fiyatlar gittikçe yükseliyor Kasım'da düşer mi sahada artar mı panik içindeyim

Samsung q70t(49inc para anca yetiyor)

Philips pus 8505 (49inc anca para yetiyor)

LG nano866 (49 inç yine aynı olay)

Tcl c715 (55inc rahat para yetiyor)

Tcl c725 (55 için bir tık zorlasam alırım)

Bunlardan hangisini alsam karar veremedim sadece yeni nesil konsollar oynucam ve arada futbol maçı izlicem . Herkes qled al diyor çoğu yeni nesil için 120herz TV al diyor geleceğe yatırım için ama ben biliyorum ki yeni nesil 120h sittin sene yeni oyunlarda veremez şimdi bile 60fps zar zor veriyor.
  • yuzi_35 kullanıcısına yanıt

Merhaba c725 fiyati 8 kusur imkaniniz varsa indirim kovalayin tcl c728 alin hem 100 hz hem fald ara sira vatanda fiyati 9 kusurlere iniyor bende c825 kovaliyorum 65 inch ama fiyatlar cok ucuk 24 bin gerci indirim ike su sira 19 kusurlerde fakat lcd tv ye okadar verilmez 15 lere duser diye bekliyorum anca oyle akirim ama bir yandan da ucan doviz kurlarina bakinca pek dusecekmis izlenimi vermiyor fiyatlar bana

• lionheart1905 kullanıcısına yanıt

Hocam c728 ler 11k onu alacagıma LG oled alırım daha iyi zaten sadece oyun için ve arada film maç izliceğim için alıyorum Oled yanıyor ediyor derseniz zaten hepi topu gunluk 2-3 saat açık kalacak TV. Ha dediğiniz cihazı 8-8.5K lara dustugu oluyorsa alınır ki 11K liık cihaz düşeceğini sanmıyorum. Dediğiniz gibi beklemek mantıklı mı değil mi kestiremiyorum muhtesem ulke ekonomısı saolsun...

Tabiki ihtiyac ve tercih meselesi ben de dusunmedim degil oledi ama aman bisey olacak yanlis kulanilirsa logo yanigi olusacak korkusu beni gerer o yuzden simdilik mesafeliyim olede bir lcd yede 15 20 bin vermek isime gelmiyornacikcasi ama ulke gercekleri bu c728 vatanda saat 10dan sonra ara sira indirimle 9800 lere kadar dustu tcl i suan satan kisi sayisi az bu fiyatlar normal sartlarda duser satici arttikca. sonylerde oldugu gibi xj serisini 15 binden acti 11.700 lere akdar dusutu doviz daha da ucup kacmassa lg c1 in 13 bin oldugu yerde led 15 zor satar.

• merhaba,

4 gün önce vatan bilgisayardan 50c725 modelini aldım servis kurulumunu yatı ama panel kalitesi o kadar iyi değil sanırım karanlıkta baktığımda bulutlanma var aşağı

resmini ekliyorum durum normal mi 14 gün iade süremden 10 gün kaldı arkadaşlar konu yardım edebilirimsiniz. birde panelin önündeki cam da hafif dalgalanma var. normalimdir sizce

• tcetintas T kullanıcısına yanıt
    Zaten bu markada isik sizmasi kronik sanirim.ayrica servisi var mi ki?
    Oled ler de yanma sorunu son 3 senedir yok.lg yada sony icin konusyorum tabi.gidip philips alirsaniz bilemem.bu arada yakmak isterseniz led tv lerde yanar.
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.