Şimdi Ara

TCL 10 Plus - Oppo A73 - Samsung M21 ACİL ÇARŞAMBA ALINACAK!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çarşamba günü bu 3 üründen birisini alacağım. Aklım M21'de bataryasından dolayı. Şuanki telefonum Redmi Note 7. Bu telefonu anneme vereceğim o yüzden alıyorum ve NFC için.

TCL çok hoş duruyor fotoğraflarda. Aralarında en fazla ram'e sahip cihaz 6 Gb.

Oppo'yu alternatif olsun diye ekledim. Özellikleri iyi geldi. 409 PPI, 163 Gram, 30W hızlı şarj ve 128 Gb. Eksi yanı bataryası 4015mAh.

M21 en ucuzları ve 6000mAh bataryası ile çok iyi duruyor.

Siz kullanıcılardan ve telefonları takip edenlerden yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

• bunların içinde en şık, hafif ve estetik olan a73. üstelik 30w şarj mükemmel bir olay. m21 2.5 saatte dolarken a73 1 saatte tamam.

arka ana kamerası hariç diğerlerinden iyi bence. 1-2 güne sipariş vermeyi düşünüyorum bende.

• toz-koparan kullanıcısına yanıt

Hocam her telefonun incelemesini izledim. M21'den vazgeçtim o lanet olası arayüzünden dolayı. TCL çok iyi geldi bana tasarımını çok beğendim ve ekran içi parmak okuma olayı güzel. Oppo nedense arkasını beğenemedim. Ama özellikleri iyi aslında. Çok bir şey yapmadığım için CPU ve GPU benzeri özelliklere çok takılmıyorum. Tasarımı güzel olsun, NFC olsun yeter. Telefonda yaptığım şeyler basit işler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.