Şimdi Ara

tckya gore suç işliyor muyum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • siteye avukat aradığıma dair ilan verdim

tazminat davası açacağım
    avukat beni savunsun ama uyaptan savunsun.
    avukatlık ücreti veremem dedim avukatlık ucretini karsı taraftan alacak şekilde beni temsil edeceğini ilanda belirtim para veremem dedim

avukatın biri msj atmış beni tehdit ediyor şikayet edicem diye

tckya göre suç var mı burda benim avukatla yapacağım anlaşma beni ilgilendirir

suç işlemediyim halde avukat beni böyle korkuttugu için kişilerin huzur ve sukunu bozma sucundan şikayetçi olabilir miyim sinirlerim bozuldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam sen bu davalarla ilgilenmekten bıkmadın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwsehmus

Hocam sen bu davalarla ilgilenmekten bıkmadın mı?

• kıyamam :)
    senin gibi hep insanlar mağdur ediliyor.
    bende karar verdim mağdur insanlara yardımcı olacağım
    bazı insanlar hakkında internete yalan yanlış şeyler yükleniyormuş, onlarda kaldıramıyorlarmış bu içerikleri.
    bende dedimki dünyayı güzellik kurtaracak, hepsini bu sıkıntıdan kurtarayım...
    yardımcı olmazsam onlarda mağdurum ben mağdurum diyecek insanlar kötü diyecek
    demesinler diye yardımcı olayım dedim turbo nasıl iyimi sence
  • Avukatlar ücretsiz olarak çalışamaz.avukatlik ucreti de bir ucret degildir avukata taninan bir haktır.Sizin icin bilmiyorum ama kabul eden avukat icin sorun cikarabilir.Dolandirilmanizla bile sonuclanabilir.Ucuza kaçmak yerine guvendiginiz biri ile calismaniz yarariniza olur.

• avukatlik meslegini kucuk düşürmüşun sikayet edebilir internet üzerinden değil ücretsiz avukatlik icin baroya basvurman gerekli

• quote:

Orijinalden alıntı: Mogolo

avukatlik meslegini kucuk düşürmüşun sikayet edebilir internet üzerinden değil ücretsiz avukatlik icin baroya basvurman gerekli

baro ücretsiz avukat vermiyor verse zaten ilan vermem
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

Orijinalden alıntı: Mogolo

avukatlik meslegini kucuk düşürmüşun sikayet edebilir internet üzerinden değil ücretsiz avukatlik icin baroya basvurman gerekli

baro ücretsiz avukat vermiyor verse zaten ilan vermem

tazminat davasi icin baro ücretsiz avukatlik hizmeti vermez barodan avukatlik hizmetti talep emen gerekiyor zaten karlı iş ise avukatlar ücretsiz avukatlığını yapar İnternet üzerinden mal alir gibi avukat talep edemezsin ayni sekilde doktorluk polislik hakimlik vb meslekler icinde gecerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 11 Şubat 2018; 11:22:49 >

• Ücretsiz yapacak avukat, dava sonunda alacağın tazminatın %25ini alır. Davayı kaybedersen de senden alır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.