Şimdi Ara

Tchibo Stok ve Ürün Paylaşım Konusu (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.412
Cevap
71
Favori
325.116
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kuponu yazıp ödeme yapmadan çıktım tekrar yazınca kuponun geçerlilik süresi doldu uyarısı alıyorum. Nasıl çözebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun ortasında çok kez kural değiştirseler de senenin en iyi kampanyalarından birisiydi.

• hasobilo H kullanıcısına yanıt
    Çerezleri silerek

• gothamcity kullanıcısına yanıt
    Maalesef işe yaramıyor.

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    nasıl çıkmadı hocam herhalde sürekli kod satışı yaptın o bakımdan avantajlı diyorsun :)
    Aynı sorunla karşılaşanlar için yazayım, müşteri hizmetlerini arayarak telefonla sipariş verebiliyorsunuz. Ücretsiz kargodan dolayı sistemde problemler yaşanıyormuş dediklerine göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasobilo -- 31 Aralık 2019; 14:55:45 >
  • aynı sorunlar bende de oldu. kuponlar sabah geçerliyken öğleden sonra cortladı
  • baltascar kullanıcısına yanıt
    İhtiyacım olan şeyleri aldım. Oral b başlık Lightning kablo typec kablo içlik vs. kalanını sattım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasobilo

Aynı sorunla karşılaşanlar için yazayım, müşteri hizmetlerini arayarak telefonla sipariş verebiliyorsunuz. Ücretsiz kargodan dolayı sistemde problemler yaşanıyormuş dediklerine göre.
    siz aynı hatayı aldınız ve telefonla sipariş oluşturabildiniz mi?
    Ben de son kalan kuponlarla alışveriş yapayım dedim, olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım. Kahve alınca kargo bedava yapan kampanyayla birleştiği için bu kampanya geçersizmiş.
    Ama bende alışveriş yaptırmadılar, kuponları aldılar ve bizden geri dönüş bekleyin dediler. Eğer gün içinde de çözülmezse hakkınız saklı kalır dediler bakalım.
  • phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam

• Tchibo nun bu kampanyası bemim için çok verimli geçti. Gayet memnun bir şekilde kodları bitirdim.

İhtiyacıma yönelik ve sürekli tüketim olan kahveler çok uyguna gelmiş oldu..

• az aönce radım genel sorun var dediler sonra dönüş yapıp ya yeni bir kod vercekler yada eski kodun süresini uztacaklarmış.
  • karasac K kullanıcısına yanıt
    sorun yaşayan herkese mi yoksa sorun yaşayanların araması mı lazım
  • Bugün satın alınıp iade edilen ürünler için yeni kod tanımlanacak mı acaba ?
  • müşteri hizmetleri benden de kalan kuponları söylememi istedi, perşembe geri dönüş yapılacağını söyledi.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurmercan

sorun yaşayan herkese mi yoksa sorun yaşayanların araması mı lazım
    Ne olur ne olmaz arayın hocam.

• Ben de aradım 2 kodu kaydettiler

• quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

https://www.tchibo.com.tr/trivial-pursuit-2000ler-p400124976.html?exactc=5788e9372603985e9822ef028a525bd7

Merhaba bu ürünü aldım çek ile ancak etrafı koli bandıyla sarılmış şekilde ulaştı bana.

Sanırım daha önceden kullanılıp iade edilmiş bir ürün göndermişler.

Yapılabilecek bir şey var mı ? İade etsem yenisini yollarlar mı ?

Daha önce deneyimleyen oldu mu acaba?

Teşekkürler...
    hocam sizin yine iyiymiş. kartlar ve pullar poşedindeyse iyi. bende de koli bandıyla tutturmuşlar. parçalar sıfır açılamamış ama içinde 6 stand olması gerekirken 3 stand var. 6 paket soru olması gerekirken 2 paket var. şaka gibi. içindekiler eksik yani .bi yere düşmüştür muhtemelen
  • 2 tane kupon kullanmayı unutmuşum. Şimdi kullanayım dedim ama ne yazık ki süre doldu diyor. Müşteri hizmetleri cevap vermiyor. Mesaj bıraktım ama ne olur bilmiyorum. Akılsızın başın cezasını cüzdanlar çeker.
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.