Şimdi Ara

Tchibo Stok ve Ürün Paylaşım Konusu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.412
Cevap
71
Favori
325.143
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 sipariş vermiştim 1 i cuma, 4 ü cumartesi geldi. 1 i hala gelmedi. Gelen kahvelerden birinin kavanozu kırılmıştu malesef kargocu da bırakıp hemen kaçtığı için tutanak tutamadık öyle kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 siparişimde kargoya verilmemiş. Biri zaten gözükmüyor. Rezalet sistem.

• kahve stokları ne zaman yenilenecek çek sattılar stok gelmiyor bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanda

kahve stokları ne zaman yenilenecek çek sattılar stok gelmiyor bilgisi olan var mı ?
    Var,

Tchiboya mesaj attım,

onlar Guatemala, Brazilya, Etiyopya, kenya, Endonezya ve Kolombiyaya mesaj atmış.

Stoklar bitik durumdaymış, yenilenmeyecekmiş.

Kesin bilgi lütfen yayaylım :-D
  • 10 siparişten sadece 1tane geldi ptt ye Kargo Ya başka sipariş için gittiğimde öğrendim.geldigini 🙄

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok ilginç: altlimitsiz şifreler, altlimitli hale getiriliyor ve sizlerden çıt yok; normalde buranın ayağa kalkması lazım gelirdi..Şikayetvar.com a yağmur gibi şikayet yağması gerekirdi. Ne çabuk kabullendiniz bu durumu anlaşılır gibi değil. Ben şikayetimi yaptım her iki kalandan; ama dört bir yandan bastırırsak geri adım atabilirler
  • Kahve almıştım, kavanozu kırık geldi. Tutanak da tutturdum ama kullandığım çeke ne olacak merak ediyorum. Migrostan aldığı kodla ürün alıp iade eden oldu mu? Bu durumda yeni kod sağlıyorlar mı?
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    Canim kardeşim bu kural zaten baştan vardı migrosta olan brosurlerden aldiysaniz 1 adet arkasını okuyun basta kullanilmasinin sebebi site hatasiysi sonradan düzeltildi

Suan rezalet olan tek durum var ne bir takip no ne bir kargoya verildi bildirimi geliyor gelmedigi halde bide kargolamislar haberimiz yok belki evde değiliz kargoda işgüzar davranip ne aradi ne kagit birakti nerden haberdar olucaz sacmalik gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasomelih -- 21 Ekim 2019; 13:4:5 >
    Alt limitsiz olayı diye bir şey yok hala anlamiyorsun zaten broşürde açık açık 50tl ve uzeri alisverislerde kullanılır yazıyordu 50tlnin altinda aldığın siparişleri bile iptal etme hakları vardi yapmadılar bence taktir etmek lazim

• Mailime cevap geldi. Ocak ayına kadar çekirdek kahveler yenilenmeyecekmiş. Sadece barista espresso bol bol var dediler. Haberiniz olsun.

• Kargo bildirimleri çatır çatır sms olarak bana geldi ve kargolarımın hepsi 2 gün içinde teslim edildi.
    Alt limit diye tutturan arkadaşlar bir zahmet 5₺ karşılığında almış olduğunuz 50₺ çek için boş yapmayın.

• 4sone kullanıcısına yanıt
    15i akşamı aldığım ürünlerden hic bir ses seda yok bende siz ne almıştınız

• benim tüm ürünlerim geldi. 6 parça ürün almıştım.
  • HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    maili kişisel verileri kapatarak paylaşabilir misiniz
  • g3nj kullanıcısına yanıt
    Şuraya bak inanmıyor

Arkadaşım az okudaydın böyle galeyana gelip şikayet yazmazdın

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.