Şimdi Ara

Tchibo Kısa Palto 49,95 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
8.201
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ElectroTech

quote:

Orijinalden alıntı: mcmstar

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

paltoyu görmüştüm mağazada uyduruk bi kumaşı vardı. ama kahverengi mont iiy kaliteli. ama takmın üstüne pek gitmez.

Bugün aradığım Tchibo şubesi bu kısa paltonun mağazalarda hiç satılmadığını söyledi, sadece internet için ürünmüş...Ben onun yalancısıyım.

ben bu iki ürünüde olivium mağzasında gördüm. kahverengi olanının M bedeni yoktu.

Peki nasıl, arkadaşın dediği gibi uyduruk mu gerçekten?

• bu tiçboyu hiç aklım almıyo ankamaldeki dükkanları küçücük bi yer dışardan bakınca kahvehane gibi bi yer içerde giyim satıyolar nerde giycen nerde denicen daracık magazada beyaz eşya satıyo birileri bi taraftan oturmuş kave içiyo ötekiler ayakkabı deniyo tuhaf bi yer mallarıda öyle kaliteli değil sonuçta kaveci ne anlar kıyafet iişinden herşeyi yerli yerinden alacan yoksa zarar edersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

bu tiçboyu hiç aklım almıyo ankamaldeki dükkanları küçücük bi yer dışardan bakınca kahvehane gibi bi yer içerde giyim satıyolar nerde giycen nerde denicen daracık magazada beyaz eşya satıyo birileri bi taraftan oturmuş kave içiyo ötekiler ayakkabı deniyo tuhaf bi yer mallarıda öyle kaliteli değil sonuçta kaveci ne anlar kıyafet iişinden herşeyi yerli yerinden alacan yoksa zarar edersin

Tchibo'nun ürünlerinden korkmadığım için denemekde zarar görmedim,
    Zira daha önce hem kendime aldığım hırka ve süeteri sorunsuzca giyerken, aldığım bebek malzemelerinde sorunsuz kullanıyoruz. Sadece bir güneş ışıklı ışıldak almıştım, tek memnun olmadığım üründü.
  • quote:

bu tiçboyu hiç aklım almıyo ankamaldeki dükkanları küçücük bi yer dışardan bakınca kahvehane gibi bi yer içerde giyim satıyolar nerde giycen nerde denicen daracık magazada beyaz eşya satıyo birileri bi taraftan oturmuş kave içiyo ötekiler ayakkabı deniyo tuhaf bi yer mallarıda öyle kaliteli değil sonuçta kaveci ne anlar kıyafet iişinden herşeyi yerli yerinden alacan yoksa zarar edersin

Ne alakası var yahu adamlar kahve satıyor diye başka mal üretemez mi yani. Ülker bisküvici, çikolatacı iken niye süt ürünü üretiyor o zaman, gitsin kendi işini yapsın.

Bim eczacı mı ki ilaç satıyor. Ama bu markalara laf etmez, ettirmezsin değil mi?

Adamlar ürettiriyordur birine satıyordur. Bence senin için en kaliteli ayakkabıyı Yeşil kundura satıyordur mesela.

Ayrıca o deneme olayları da aslında bana biraz kötü geliyor. Ne idüğü belirsiz, hastalık taşıyıp taşımadığını bilmediğin bir adam alıyor ürünü deniyor, gerektiğinde terini bulaştırıyor, iki dakika sonra sen deniyorsun.

• quote:

• Sisteminde kurulu antivir. varsa devre dışı bırak. Eğer yoksa güvenlik seviyesini düşür.

quote:

Orijinalden alıntı: secret_spy

bende site iki gündür perte bağladı,açılmıyor
    aynı durumu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sancez

Sisteminde kurulu antivir. varsa devre dışı bırak. Eğer yoksa güvenlik seviyesini düşür.

quote:

Orijinalden alıntı: secret_spy

bende site iki gündür perte bağladı,açılmıyor
    aynı durumu yaşayan var mı?

yok dostum denenmedik bi yol kalmadı,ktunnel haricinde açmıyor siteyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmavcu

Bunun M bedeni yoktu, bayram öncesi 2-3 mağazayı da aradım,oralarda da kalmamıştı.
    Paltoda ise bedenler mevcut.
    quote:

Orijinalden alıntı: osgour1907

onun yerine aynı fiyata şunu tavsiye ederim :

http://www.tchibo.com.tr/pls/plantum/PL_ECOM.EC_INDEX?PSID=B033D8F49A5445D5B3DE173B307497997014864&PTS=40534.187000000&PPAGE=shopping_urundetay.html&EXT_RUN_PAR_1=N10&EXT_RUN_PAR_2=251297

Tchibo Kısa Palto 49,95 TL

Arkadaşlar bunu canlı gören oldumu inceleyen oldumu ona göre sipariş vermeyi düşünüyorum.

• kaverengi montu gördüm baktım alacaktım bedeni yoktu kumaşı çok adi tipide öyle göründüğü gibi güzel değil çok bol yapmışlar kolları çuval gibi uzaktan elbise alınmaz paranıza yazık gidin magazasında deneyin bakın görün elleyin öyle alın tiçbo ne yapacanı şaşırdı kavecilikmi yapsam elbisecilikmi yoksa ayakkapcılıkmı beyaz eşyacılıkmı hepsi birden olmazki bütün bunlar için ayrı dükkan açmak lazım
  • quote:

kaverengi montu gördüm baktım alacaktım bedeni yoktu kumaşı çok adi tipide öyle göründüğü gibi güzel değil çok bol yapmışlar kolları çuval gibi uzaktan elbise alınmaz paranıza yazık gidin magazasında deneyin bakın görün elleyin öyle alın tiçbo ne yapacanı şaşırdı kavecilikmi yapsam elbisecilikmi yoksa ayakkapcılıkmı beyaz eşyacılıkmı hepsi birden olmazki bütün bunlar için ayrı dükkan açmak lazım

Hiç kusura bakmayın saçma sapan yorum yapıyorsunuz.Geçen sene Türkiye'de açılmış bir şirket değil bahsettiğiniz yer.Yurtdışında senelerdir bu şekilde çalışıyorlar yeni yeni TR'a açılmaya başladılar.

Bizim beğendiğimiz ürünü siz beyenmeğebilirsiniz bundan normal birşey yok.

2 senedir kar montundan tutunda geçen başlığını açtığım trenç kota kadar envai çeşit ürün aldım. Birinde bile "ya ne kadar adi yapmışlar" demdim.Elinizde somut bir örnek varsa söyleyin bilelim , ama yok "tçibo ne yapacağını şaşırdı" " paranıza yazık" " uzaktan elbise " alınmaz vs. derseniz adama "orda dur hele" derler.İlla elbiseyi beğeneceksiniz diye bir kaide yok tekrar ediyorum herhesin zevki farklıdır.

• quote:

sağane bilader kağsımısın ben hür irademle özgürce fikrimi söylerim tiçboyu savunmak sağamı kaldı avkatımısın tiçbonun ben yorumumu yaparım saçmalayan sensin

Vatandaş sen ne zaman Türkçe yazmayı öğreneceksin. Ağzından konuştuğun şekilde yazılmıyor bu dil. Şiveni yazı diline dökmeyi bırak artık. Adam doğru söylemiş Tchibo bu işi senelerdir yapıyor ve kullandığı malzemeler oldukça kaliteli. Senin bu yorumların bana o kadar teknoloji kullanılan futbol formalarına "ay naylon kumaş bu dandik hep terletir, koku yapar adi kumaş" diyen nenelerin yorumlarını anımsatıyor. Kumaşın cinsini bilmeden içeriğini bilmeden dokunmayla kumaş kalitesi anlaşılmaz.

Saçmalayan sensin. Bir firma bir ürünü üretip kendi etiketiyle satabilir, bunun için yeni dükkan açmaya gerek yok. Sen gidip bir firmaya ürünleri dandik, işe yaramaz, paranızı çöpe atmayın dersen adam da ben kullandım çok kaliteli, yanlış düşünüyorsun der. Bu da avukatlık değildir.

Burada illa bir avukat var ise sensin. BİM ve Ülker senin kadar reklam yapamaz. Ne de sahipleri senin kadar o iki firmayı savunur.

Dandik Bugido'yu bildiğimiz dondurmacı dondurmasından daha iyi daha kaliteli diyen, algida 3. kalite(ülker->golf->bugido) bir firmadan daha dandik mallarla üretim yapıyor diyen adamın hiç bir ürünle ilgili yorumunu samimi bulmam açıkçası

Ürün uzaktan güzel gözüküyor. Deneyen alan var ise yorumlarını bekleriz. Ürünün malzemesinin kötü olacağını sanmıyorum fakat katalog çekiminde kullanılan pozun kötü olmasından dolayı tam olarak üstte nasıl durduğunu merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcbtrcs -- 20 Kasım 2010; 18:39:11 >

• Her forumda bir lale olabilir. Kendinizi üzmeyin
  • Airbus gene uçuşa geçmişsin maşallah

Kaşmir palto dedik fiyatını yazdık demediğin kalmadı tabi dediklerinde kusura bakma boş lakırdıydı her konuya ayrı bir kulp takıyosun ne gördün nası bir standart belirlendinde neye göre yazıyorsun ölçün nedir eline alınca bakınca maldan anlarmısın yoksa kendi fikrini mi beyan ediyorsun
  • Paltom geldi,
    Gerçekten hoş, bu paraya bunun yarısını anca satın alabiliriz.
    M beden 75 kg, 176 boy için tam oturdu.
  • Ya ayıp ama herşeyi hemen bitiriyorsunuz.Tchibo yetkilileri çok saıda stok yapın ya. donanımhabere düştümü bitiyor hemen...
  • fiyat çok uygunmuş yaw bimde var aynısı 85 lira.Denk gelse de alsak 49a
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet

fiyat çok uygunmuş yaw bimde var aynısı 85 lira.Denk gelse de alsak 49a

walla süper, 3 gündür kullanıyorum ve aldığıma çok memnun kaldım:)

• normalde XL giyiyorum 52/54 beden aldım bakalım gelince göereceğiz :)
  • Ankara CEPA AVM'deki dükkana uğradım üründen yoktu. Acaba sadece online satış mı yapıyorlar?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.