Şimdi Ara

Tchibo Enerji Tüketimi Ölçüm Cihazı 26,95 Tl Kargo Ücreti Yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
193
Cevap
4
Favori
22.358
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> Tchibo Enerji Tüketimi Ölçüm Cihazı 26,95 Tl Kargo Ücreti Yok
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2832 Mesaj
    off hocam dediğni şeylerden hiç çakmadığım için benim ellemem gereken ayarlar. ki zaten ellemeye kalksam bile nereyi elleyeceğimi bile ulamam o ayrı mevzu
    |
    |

Çamaşır makinesine bağlayıp dışarı çıksam, geldiğim zaman kaç saat ve dakika boyunca ortalama nekadar tüketim yaptığını gösteriyor mu? Yani zaman tutuyor mu?
    |
    |
    Eğer bir millet, iktidarda bulunan kişilerin alçaklığını, hırsızlığını, yalnızca kendi siyasi görüşünden olduğu için görmezden geliyorsa, o millet erdemini yitirmiştir. Erdemini yitiren millet, bir gün vatanını da yitirmeye mahkumdur. NICCOLO MACHIAVELLI

Battletag = dMbHeLL#2466
  • Yarbay
    3015 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Helldancer

Daha cihaz elime geçmedi, birşey sormak istiyorum,

Çamaşır makinesine bağlayıp dışarı çıksam, geldiğim zaman kaç saat ve dakika boyunca ortalama nekadar tüketim yaptığını gösteriyor mu? Yani zaman tutuyor mu?

Evet tutuyor. Bende pc 25 saattir açık ve 4 kw güç çekmiş. Kim ne derse desin faydalı bir alet, gayette kaliteli. Ben kw fiyatınıda girdim ne kadar ücret elektrik yaktığınıda hesaplıyor. 1 tl'yi geçmişim 25 saatte
    |
    |
    Intel i7 6700k (CM Sedion 120v R2), Asus Z270-A Prime, Kingston 16GB DDR4 (2x8GB) 2400mhz CL15, MSI GTX 1080TI GAMING X, AOC Q2770PQU 2K, Samsung 850 Evo 250 GB, WD 3 TB Green, Corsair 780T White, EVGA Supernova 1300w G2, Logitech G700s, A4Tech X7 G600.
  • Yarbay
    2796 Mesaj
    Bilgisayar kasasının gücünü ölçen var mı? Değerleriniz nasıl?
    |
    |

İstikbal
  • Yarbay
    3232 Mesaj
    Arkadaşlar ,

Tv bölümüne yardımcı olmak adına, evinizdeki normal lcd , led yadınlatmalı lcd ve plazma tvlerdeki güç harcamalarını değişik arka aydınlatma seviyelerinde

LED TV-LCD TV Farkı?
    http://forum.donanimhaber.com/m_31249607/mpage_1/key_/tm.htm

başlığına yazar mısınız?

http://forum.donanimhaber.com/m_31249607/mpage_2/f_/key_//tm.htm#49935283

başlığında kendi tvme ait 0-10 arka aydınlatma seviyesindeki değerleri ben yazdım , sizler de yardımcı olursanız sevinirim.
    |
    |
    Ben tv konusunda uzman değilim , bu yüzden "hangi model tvyi almalıyım?" şeklindeki sorularınıza cevap veremediğim için lütfen alınmayın. Yine de soracağınız birşey olursa lütfen sadece PM ile sorun , lütfen mail atmayın, çünkü forumdan gelen mailler hotmailde spam olarak işaretleniyor.
    Tv konusu , ticari bir konu olduğu için forumda ve internette bilgi vermekten ziyade çoğu yerde yönlendirme ve ticari kandırmaca yapanlar kişiler ve websiteleri var. Sadece kullanıcı yorumlara bakarak tv seçin ve dikkatli olun.

Bir kişinin mesaj sayısının yüksek olması, o kişinin çok bilgili olduğunun ve hep doğru şeyleri yazdığının değil , sadece foruma çok mesaj attığının göstergesidir.

• Yarbay
    3842 Mesaj
    Aletin il pilleri benim bitti. Şimdi yeni pil aldım. 1 Milyoncularda Sunncom marka 8 li (AG13-LR44) pil 1 Tl ye satılıyor. Çin'de bile daha pahalı (dealextremede mesela daha pahalı aynısı [sakın 50 li 100 lü olanları almayın içi boş onların])
    |
    |
    59 Mesaj
    kargo bedava olunca bende aldım bir tane
    umarım işe yarar, deneyip göreceğiz

Orijinalden alıntı: infest06

Elektronik aletleri stand by da kullanmamak lazım, ölçmeye gerek olmadığı kanısındayım.
    Alıp köşeye atılcak bi ürün gibi elektronik kirliliği yaratmaya gerek yok. (:
    quote:

Orijinalden alıntı: infest06

Elektronik aletleri stand by da kullanmamak lazım, ölçmeye gerek olmadığı kanısındayım.
    Alıp köşeye atılcak bi ürün gibi elektronik kirliliği yaratmaya gerek yok. (:

kesinlikle evet, tamamen boşa masraf ve gereksiz kalabalık, fişi prizden çekmemiz stand by da bırakmamak vs bunları zaten çoğumuz biliyoruzdur.
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: enqazaq

quote:

Orijinalden alıntı: enqazaq

24 Temmuz'a kadar kargo bedava. Almak isteyenlere duyurulur...
    |
    |
  • Yarbay
    2972 Mesaj
    23tlye geliyor. bence uygun. ben de sipariş verdim.
    |
    |
    arkadaşlar bu cihaz takılı ılan cihazın anlık çektiği akımıda gösteriyormu
    |
    |
  • Yarbay
    3015 Mesaj
    Evet gösteriyor
    |
    |
    Intel i7 6700k (CM Sedion 120v R2), Asus Z270-A Prime, Kingston 16GB DDR4 (2x8GB) 2400mhz CL15, MSI GTX 1080TI GAMING X, AOC Q2770PQU 2K, Samsung 850 Evo 250 GB, WD 3 TB Green, Corsair 780T White, EVGA Supernova 1300w G2, Logitech G700s, A4Tech X7 G600.
  • Yüzbaşı
    661 Mesaj
    Mağazada da bu fiyat mıdır ? aynı fiyat ise mağazası çok yakın bana gidip ordan alıyım

Notebook
    APPLE Z0NLQ MacBook Pro 15.4"//2.2GHz Quad-Core Intel Core i7//16GB CORSAIR VENGEANCE 1600 MHZ//256GB SAMSUNG 840 PRO SSD//HD6750M
    Masaüstü
    SKYLAKE I7 6700//GIGABYTE Z170 HD3P//COOLER MASTER 212 HYPER//EVGA GTX 960 4GB//SAMSUNG 256GB 840 PRO//CORSAIR 16GB DDR4 2400MHZ//EVGA 600W B1//
    Konsol
    PS4 //Psn alperknk//
  • Yarbay
    2972 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: red_blade

Mağazada da bu fiyat mıdır ? aynı fiyat ise mağazası çok yakın bana gidip ordan alıyım
    quote:

Mağazalarda kaldığını sanmıyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: Evren Küçük

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: SPETNAS

quote:

Teşekkürler kardeşim ;), yarın cevahir avm dekine gidip bir bakıyım, kalmadıysa netten alırım ;)
    |
    |

Notebook
    APPLE Z0NLQ MacBook Pro 15.4"//2.2GHz Quad-Core Intel Core i7//16GB CORSAIR VENGEANCE 1600 MHZ//256GB SAMSUNG 840 PRO SSD//HD6750M
    Masaüstü
    SKYLAKE I7 6700//GIGABYTE Z170 HD3P//COOLER MASTER 212 HYPER//EVGA GTX 960 4GB//SAMSUNG 256GB 840 PRO//CORSAIR 16GB DDR4 2400MHZ//EVGA 600W B1//
    Konsol
    PS4 //Psn alperknk//

• Yüzbaşı
    970 Mesaj
    Şu anda fiyatı 22.95 TL 'e düşmüş ve kargo ücreti yok

http://www.tchibo.com.tr/plantum/urun/Enerji_Tuketimi_Olcum_Cihazi/267773.html
    Kapitalistlerin genel kuralıdır, bir sistem işlerine gelmiyorsa, sistemi tıkayıp halka acı çektirip, sistemden şikayet ettirirler. Sonra da sizin için sistemi değiştirdik deyip, hem halkı kazıklarlar hem de alkış alırlar.
  • Yüzbaşı
    838 Mesaj
    |
    |

• Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 22 saat 56 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

direk şubeden alabilirmiyiz?

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
kolayoto.com
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.