Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acbold -- 23 Haziran 2020; 20:56:51 >

• Ya şu ilana yazdığın herşeyi unut, ilanı bir başkasının verdiğini hayal et ve objektif olarak yorumla.

"Tarihi geçmiş kapsüller hediyemdir." Kafan mı iyi arkadaşım senin yok kapsül kahve içenler cemiyetiymiş, şişmemişmiş.

Saçma sapan laf yetiştireceğine sil şu gereksiz cümleyi ilanından ben de bütün yourmları sileyim.
    Almaya karar veren vatadaşa dersin böyle böyle kapsül var istersen göndereyim diye.
    İlanda tarihi geçik kapsül hediyemdir demek gerçekten itici ve komik duruyor. Kabullenmiyorsun bir de muhabbeti uzatıyorsun.
  • Son kullanma tarihi geçmiş kahveyi hediye veriyorum diye yazmaya insanın eli gitmez yaa, azıcık utanır.
  • sanatairum kullanıcısına yanıt
    İnsan okumayı bilmeden yazmaya eli gitmez azicik utanır ya.

Kullanıp kullanmamak alan kişinin tercihi Twitter da konusu vardı. Kapsül şişmediği sorun yok diyorlar ama tamamen tercih meselesi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    İlginç bir zekaya sahipsin. Hayatında kapsül kahve içip içmediğin belli değil burada kapsül kahve makinesi ile ilgili yorum yapıyorsun işsizlikten.

Kapsül kahve içenler gayet iyi biliyor konuyu. Son kullanma tarihini kapsül kahve makinesi kullananlar genelde önemsemiyor.

Ama ben yine de bunu belirtiyorum. İsterse çöpe atsın beni ilgilendirmez.

Konu ile alakan olsa sende zaten anlayacaksın. Konudan bağımsız olarak biraz zekaya sahip olsan bu kadar boş muhabbet ile ilan konusunda konuşmazsın zaten.
  • acbold kullanıcısına yanıt
    Ya şu ilana yazdığın herşeyi unut, ilanı bir başkasının verdiğini hayal et ve objektif olarak yorumla.

"Tarihi geçmiş kapsüller hediyemdir." Kafan mı iyi arkadaşım senin yok kapsül kahve içenler cemiyetiymiş, şişmemişmiş.

Saçma sapan laf yetiştireceğine sil şu gereksiz cümleyi ilanından ben de bütün yourmları sileyim.
    Almaya karar veren vatadaşa dersin böyle böyle kapsül var istersen göndereyim diye.
    İlanda tarihi geçik kapsül hediyemdir demek gerçekten itici ve komik duruyor. Kabullenmiyorsun bir de muhabbeti uzatıyorsun.
    İlan gayet net. Anlama özrü olmayan herkesin çok rahat anlayabileceği düzeyde.

Konuda yazan aynı içeriği 2-3 mesaj fazlasıyla tekrar aktardım.

Yorumları silmene gerek yok bu yüzden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.