Şimdi Ara

Tchibo %25 seni özledik indirim kodu vermiş.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
4.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 27
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hazan (2 mesaj) transglobal (2 mesaj) hissedersin (2 mesaj) fencimert (2 mesaj) yedikeresekiz (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12 mesaj) Mobil (9 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (9 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Tchibo %25 seni özledik indirim kodu vermiş.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    25 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Tchibo %25 seni özledik indirim kodu vermiş.
    Maillerinizi kontrol edin Alışveriş yapanların işine yarayabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hissedersin -- 15 Ekim 2020; 16:39:52 >

• Sıcak fırsatlarda tam anlamıyla kapkaçcı bir zümre oluştu. Yıllardır neredeyse hiç bir hesabıma indirim tanımlanmaz bende yüzlerce binlerce hesap açmak yerine çek satıştan indirim kuponu alır kullanırım hem onlar ufak da olsa kazanç sağlar hem de ben vakit kazanmış olurum gel gelelim bazı kendini uyanık zanneden tipler işin cılkını çıkardı. Geçenlerde trendyol dan indirim çeki alıcam 100/30 4 lira 100/40 13 lira tamam alıp almamak önemli değil de bu şekilde bir fiyatlama mantıklı mı diye kendimi sorguluyorum 1 lira daha fazla indirim için 9 lira daha fazla veriyorsun... Tchibo seni özledik indirimi için baktım hesaba tabi gene gelmemiş. Çek satıştan almak istediğim de karşıma çıkan sonuç %15 indirim 5 TL %25 indirim 30 tl bu hesabı kim yapıyor bu arkadaşlar bu çeki satarak zengin mi olacaklarını sanıyorlar inanın merak ediyorum...
  • Teğmen
    160 Mesaj
    Banada gelmiş teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2520 Mesaj
    Gelen giden yok. En son geçen sene sipariş vermiştim. Türk kahveleri çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Verildi sakın ha satmaya kalkma

|
    |
    PyRRhiC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2903 Mesaj

kahvede partnerde şurda burda geçmiyor diyor

|
    |

|
    |
  • Binbaşı
    1077 Mesaj
    Ben de özledim mi öperim..özledim kampanyalarindan hep tırsarım

|
    |
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj

Kullanılmış yine de teşekkürler

|
    |
    sincax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    164 Mesaj
    Sıcak fırsatlarda tam anlamıyla kapkaçcı bir zümre oluştu. Yıllardır neredeyse hiç bir hesabıma indirim tanımlanmaz bende yüzlerce binlerce hesap açmak yerine çek satıştan indirim kuponu alır kullanırım hem onlar ufak da olsa kazanç sağlar hem de ben vakit kazanmış olurum gel gelelim bazı kendini uyanık zanneden tipler işin cılkını çıkardı. Geçenlerde trendyol dan indirim çeki alıcam 100/30 4 lira 100/40 13 lira tamam alıp almamak önemli değil de bu şekilde bir fiyatlama mantıklı mı diye kendimi sorguluyorum 1 lira daha fazla indirim için 9 lira daha fazla veriyorsun... Tchibo seni özledik indirimi için baktım hesaba tabi gene gelmemiş. Çek satıştan almak istediğim de karşıma çıkan sonuç %15 indirim 5 TL %25 indirim 30 tl bu hesabı kim yapıyor bu arkadaşlar bu çeki satarak zengin mi olacaklarını sanıyorlar inanın merak ediyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Axess 200/30 chip para tchibo kampanyası ile birleşir ayrıca 150x3 giyim kırtasiye kampanyasının birinede sayılabilir

|
    |

fazladan varsa bende alabilirim

|
    |

Orijinalden alıntı: Pardayyan

Sıcak fırsatlarda tam anlamıyla kapkaçcı bir zümre oluştu. Yıllardır neredeyse hiç bir hesabıma indirim tanımlanmaz bende yüzlerce binlerce hesap açmak yerine çek satıştan indirim kuponu alır kullanırım hem onlar ufak da olsa kazanç sağlar hem de ben vakit kazanmış olurum gel gelelim bazı kendini uyanık zanneden tipler işin cılkını çıkardı. Geçenlerde trendyol dan indirim çeki alıcam 100/30 4 lira 100/40 13 lira tamam alıp almamak önemli değil de bu şekilde bir fiyatlama mantıklı mı diye kendimi sorguluyorum 1 lira daha fazla indirim için 9 lira daha fazla veriyorsun... Tchibo seni özledik indirimi için baktım hesaba tabi gene gelmemiş. Çek satıştan almak istediğim de karşıma çıkan sonuç %15 indirim 5 TL %25 indirim 30 tl bu hesabı kim yapıyor bu arkadaşlar bu çeki satarak zengin mi olacaklarını sanıyorlar inanın merak ediyorum...

elbette size katılıyorum. bende sizin gibi yapanlardanım. ama baktığımda 100/40 çeki 13 diyende var 10 diyende var 7 diyende var. anlamış değilim. bu piyasa neye göre belirleniyor. 75/25 3-2.5-1.5 ve bu şekilde yüzşerce satış var

|
    |

Tanrı Türkü Korusun ve Yüceltsin!!!

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
kripto para haberleri
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,391
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.