Şimdi Ara

TCDD Doğu Ekspresi (Yataklı Tren) Yolculuğu Yapıyorum [Detaylı Bilgi ve Görsel] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
43
Favori
16.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternetle alakalı sorun yaşamadım. Sabah, gece, gündüz rahatlıkla bağlandım. Bazen yavaş olabiliyor. Bazen çekmiyor. Ama göze batacak kadar değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mortus

Muhteşem bir konu olmuş. Eşimle birlikte deneyeceğim mutlaka. Hep istemişimdir şu Doğu Ekspresini.
    Kesinlikle denemelisiniz. Yataklı vagonları bakıyorum genel olarak çiftler yolculuk ediyor. Keyifli :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2A10C65E4

Usta trende pencere üstü ışıklandırma siz mi aldiniz
    Işıklandırma bize ait. Daha farklı şeyler yapabilirsiniz. Hoş bir ortam oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertug34

keyifli eğlenceler devamını bekliyorum.
    Bugün Ani Harabeleri ve Çıldır Gölüne gittik. Detayları konuya ekleyeceğim. Taksi, yeme-içme, gezi detayları vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

Tren harika bir şey gerçekten. Otobüs gibi durma derdi yok. Kaza riski otobüse göre çok az. Otobüs çok rahatsız. Trafikte kalma ihtimali çok. Üstelik Otobüs Trene göre daha pahalı. Trende mola beklemek gibi bi derdin de yok, tuvalete mi gideceksin Trende var gir. Otobüste molaya kadar beklemek zorundasın.

Tren neredeyse hiç durmuyor sadece belli duraklar var bekliyorlar. O da hiç sorun değil. Otobüs bi duruyor yarım saat.

Otobüste her zaman internet olmayabiliyor ancak YHT'nin hepsinde var.

Hem fiyat listesi de çok iyi bence çorba 4 lira mesela dinlenme tesislerinde 6 oluyor genelde. Yemeklerin fiyatı normal.

Yataklı trenler harika zaten fiyat da 89 lira gerçekten çok uygun. Trabzon'a mesela otobüs 100 lira sadece ve arkadaşlar karsa gidiyormuş.

Eğer her yere bu trenler ulaşırsa gerçekten harika olur.
    Her yere tren olmasını isterdim. Fiyatı otobüse göre uygun ve konforlu. Ayrıca kendine ait bir odan var, gizlilik esas. Manzaraya hiç değinmiyorum. Umarım zamanla dört bir yanımız demir ağlarla örülür

• trenden önce,rayı kontrol eden ekip kaldırılmıs dıyorlardı.bu devırde tren işi iyi değil

https://www.youtube.com/watch?v=PJ5MBYb5KDc

• Ben Türk Telekomdan ötürü sıkıntı yaşamış olabilirim ama Sivas'dan sonra doğru düzgün çekmemeye başladı. Erzincan'da hem tünellerde hem dışarıda hiç çekmedi. Kars taraflarını anlatmaya gerek dahi yok zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8E31AFE1A

Ben Türk Telekomdan ötürü sıkıntı yaşamış olabilirim ama Sivas'dan sonra doğru düzgün çekmemeye başladı. Erzincan'da hem tünellerde hem dışarıda hiç çekmedi. Kars taraflarını anlatmaya gerek dahi yok zaten.
    Doğu da avea çok kötü maalesef. Muş ovasında cekmez Erzurum'un Erzincan'ın düzlüklerinde çekmiyor. Lakin hiç aklına gelmeyecek dağbaşı köylerde 4g çektiğinide gördüm

• Sadece TT değil Vodafonedada durum aynı sadece Turkcell bazı yerlerde çekiyor.

• Sadece kendi bilet ücretlerini mi ödediniz yoksa komple odayı mı kapattınız?

Ben de kız arkadaşımla gitmeyi düşünüyorum da galiba 4 kişilik odayı kapatmak gerekiyor.

Keyifli yolculuklar...
  • bide ekonomi kötü diyorlar maşallah milletimiz keyfine trene indi bindi yapar hala geldi :)

iyi tatiller iyi eğlenceler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Sadece kendi bilet ücretlerini mi ödediniz yoksa komple odayı mı kapattınız?

Ben de kız arkadaşımla gitmeyi düşünüyorum da galiba 4 kişilik odayı kapatmak gerekiyor.

Keyifli yolculuklar...
    sen bır yatagın parasını odedın dıye oda sana kalmazkı dıger yatak satısta
  • Bende kismetse yakin zamanda boyle bir tur istiyordum faydali olmus ellerinize saglik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammet.cskn -- 30 Ağustos 2018; 21:55:29 >
  • 2 kişilik yataklı odalar var. 4 kişilik olanlar kuşetli.

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkkarakartal1903

Doğu da avea çok kötü maalesef. Muş ovasında cekmez Erzurum'un Erzincan'ın düzlüklerinde çekmiyor. Lakin hiç aklına gelmeyecek dağbaşı köylerde 4g çektiğinide gördüm

Alıntıları Göster
    Turkcell'in çekip Türk Telekom'un çekmediği yer görmedim. Ama Türk Telekom'un çekip Turkcellin çekmediği yerler var. Ben rahatlıkla konuyu güncel tuttum. WhatsApp üzerinden sohbet ettim. Belki uyuduğum saatleri gelmiştir çekmediği zamanlar. Göze batacak derece bir çekmeme sorunu yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Sadece kendi bilet ücretlerini mi ödediniz yoksa komple odayı mı kapattınız?

Keyifli yolculuklar...
    Kişi başı 89 TL'ye iki kişilik yataklı vagonları öneriyorum. Diğer vagonlara göre geniş, konforlu ve rahat. Kişi başı 89 TL ödersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Peony

bide ekonomi kötü diyorlar maşallah milletimiz keyfine trene indi bindi yapar hala geldi :)

iyi tatiller iyi eğlenceler hocam
    Tren olmasa Kars'a gelmeyi bırak uğramazdım bile. Bu güzelliklerden haberim olmazdı..

Teşekkürler

• Çok faydalı bir konu olmuş.Ne kadar sürüyor yolculuk? Belki yazmışsındır da mesaide okudum hızlı hızlı, kaçırmış olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: FallenKings

Çok faydalı bir konu olmuş.Ne kadar sürüyor yolculuk? Belki yazmışsındır da mesaide okudum hızlı hızlı, kaçırmış olabilirim
    24,5 saat sürüyor. Bizim gidişimiz 26-27 saati buldu.

Bir saat sonra dönüş için bineceğiz..

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.