Şimdi Ara

TCDD Doğu Ekspresi (Yataklı Tren) Yolculuğu Yapıyorum [Detaylı Bilgi ve Görsel] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
43
Favori
16.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sivasta yaklaşık yarım saat mola veriyor.

TCDD Doğu Ekspresi (Yataklı Tren) Yolculuğu Yapıyorum [Detaylı Bilgi ve Görsel]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Al işte bu şekilde büyüyen bir gençlik daha, sandviç nedir biliyor musun sana onu anlatayım önce bak bir ekmek alıyorsun ama sandviç ekmek olacak bildiğin 250 300 350 gr. lık fırında satılan ekmek değil sandviç ince uzun oluyor o ekmekler ve hafif oluyor normal ekmeğe göre sonra o ekmeğin içine domates ve peynir gibi badem yani hıyar salata gibi şeylerle zenginleştirirsen al sana hafif bir sandviç ortaya çıkar ama sennnnnn kalkıp basarsan içine şinitzel 'i basarsan ketçap 'ı hamburger 'i basarsan hardal 'ı veya mayonez 'i sonra ben niye obez oldum diye ağlarsın işte iki yiyecek arasındaki farklar anlamışsındır herhalde aynı şekil o popeyes mi ne ise o tavuklar nedir öyle bir kova tavuk iki kişi onu yerse o biçim şişer niye diyorum daha önce bu ortamları yaşamış bir kişi olduğum için biz de öğrencilik zamanları geçirdik alırdık bu kovadan yanına da hayvan gibi kola bir yerdik 1 gün açlık çekmezdik neredeyse neden çünkü bir kova pane harcı ile yarım ya da bir kilo tavuğun kızartılmasını üstüne patates kızartması ve kola ile süslenen menüyü mideye indirirsen o biçim şişersin.. Ki bakıyorum Türkiye 'deki bütün markalar orada neredeyse ülke kare çikolatalar hem de fıstıklı herhalde sadece onu iki kişi yediğini düşün benimde ev de var tek başıma onu bir hafta da tüketmeye çalışıyorum çok kilo aldırmasın diye ki daha orada adı aklımda kalmayan bir sürü marka o yüzden tost hafif yarım ekmek tarzı kızartılmış ekmekle yemek bile hafif gelir insana ama sizler herhalde bunları yemediğiniz için o resimlerde görülenler birer yaşam felsefeniz olduğu için ne demek olduğunu da unutmuşsunuz..

Hafiflik olarakta kalkıp nestle nestfit yiyecek kadar da kafayı yemedim kimse kusura bakmasın o kadar da entel entel ortalıkta hava atanlar gibi de gezmiyorum mısır patlakları ve adını bilmediğim garip şeylerin içinde olan şeyleri enteller yesin..

Ve o tavuk orada abur cubur resimlerde görüyorsundur akşam yemeğine gittiklerini de herhalde artı abur cubur dizi izlerken bir tane at ağzına aşkım hadi bu sefer sen ye hayır sen hadi sen ama yemezsen küserim şu bu diye garip oyunlarla hem dizi bitiyor hem de o kova bitiyor kendim sevmedim böyle şeyleri ama öğrenci evlerinde kaldığımız için bu senaryolara tanık olduk maalesef..

Alıntıları Göster
    sivama islemi 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Konuya cevap gelmedi sanıp yeni konu açtım.. Pardon..

O tavuklar ikram mı yoksa siz dışarıdan mı getirdiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: realitych

sivama islemi 😀

Alıntıları Göster
    Sen ağlamaya devam et sana iyi geliyordur..
  • Popeyes nerden buldunuz
  • Keyifli yolculuklar hocam. Ben de güzergahı ve mola sürelerini merak ediyorum.

• Güzel bir deneyimdi kışın şubat ayında gittik iki arkadaş. Kars'ı gezecek misiniz?

• Sivas bir bitmiyordu :D Gecenin körü de Sivas'taydık uyandığımda da Sivas'taydık.

• İyi yolculuklar dostum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cag kebabı sipariş ettik. İki durak sonra alacağız.

Sorulara birazdan cevap vereceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

O tavuklar ikram mı yoksa siz dışarıdan mı getirdiniz?

Alıntıları Göster
    Garın yanında AVM var. Oradan aldık. Abur cuburlar dahil.

Önceden ikram edilenler: Çikolata, su, meyve suyu ve bisküvi.

@GarçonBlanc Erzincan - Sivas bitmiyor bea Kars'a geleceğiz

@Gabuk Teşekkürler dostum

• Kebaplarımız geldi. Söylendiği kadar varmış. Beğendik.

• bom boş iş
  • Benimde bu şekilde bir düşüncem var, ankaradan kalkış saaati ve karstan kalkış saatleri güncel olarak saat kaçta ? Ben ankaradan akşam 6, karstan sabah 8 diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Kebaplarımız geldi. Söylendiği kadar varmış. Beğendik.

instagram mı burası?

• Arkadaşla aynı trenle gelmişiz. İllerde 10dk kadar duruyor küçük duraklarda 1-2dk kadar duruyor ama inemiyorsunuz.

• Ciddi misin? Hangi vagondasın?

İki dakika mola veriyorlar ama iki saat geciktik. Bugün yapacaklarım yarına kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodiac Killer -- 29 Ağustos 2018; 20:1:4 >
  • Trendeki yeşil tişörtlü sakallı arkadaş sen miydin. Yanında galiba kız arkadaşın vardı.

• Ya hocam benim de kız arkadaşım çok istemişti ben hiç takip etmedim. Bu kış gidecektik ama "bitmiş kalmamış bilet" falan dedi kapandı konu orada. İnternet sitesini bir de ben inceliyim demiştim ama çok karışık geldi. Bu olay sınırlı süre boyunca mı yoksa istediğimiz zaman gidebiliyor muyuz? Ve biletler çabuk bitiyor mu kararı erken vermek mi lazım gideceksek
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.