Şimdi Ara

TCDD’den elektrikli scooter hizmeti: Çuf Çuf (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gt95

senin anlamıyor dediklerin yapılamaz denilen hızlı tren getirdi ülkeye sizin yaptığınız heykeller kadar hızlı gidemiyor o ayrı tabiiki
    Haklısın, yapılamaz olanı yaptılar ve treni defalarca bir düz ray üzerinde götüremediler. Kasten adam öldürdüler, üstünü örttüler, pişkin pişkin demeçler verdiler sosyal medyaya. Çok haklısın dostum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enteresan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gt95 G kullanıcısına yanıt
    Hangi tarikatensiniz? Hep aynı kelimelerle konuşan Anti-Atatürkçü bir kitle var. Anlatta bilelim ya.

• Yukarıda bazı arkadaşların söylediği; zararı millete pay etmek burası önemli. Örneğin kışın yağmur kar buz... zamanı. Bu kullanıcı tarafı. Özel şirketle fason mu yapıyor? Milletin cebinden fasoncu ise fasonculara kaça satılldık kiralandık? Şeffaflık olmadığından devlet aile hanedanlığına döndüğünden (akraba devleti) bu konuda da bilgi sahibi değiliz. Medya %98 iktidar-kontrollü. Bide DH'i tarikatçılar basmış. Forumda örnek çok.

• Baktılar martı para basıyor, önce yönetmelik bahanesi ile martının önünü kesip itibarsızlaştırmaya çalıştılar, şimdi de biz daha saygınız ayağına pazara giriyorlar. hayırlı işler.

• haberin kaynağı neresi acaba ben tcdd de çalışıyorum öyle bişi duymadım

• Özel sektörü şekillendirmek, hizmet standardını oluşturmak için böyle bir girişim olduysa yerinde bir hizmet olur fakat yok şu an piyasada olanlar uyum sağlayamadan onları bitirmeye yönelik olursa bir işe yaramaz. Yarın yeni bir girişim ortaya çıkmaz devlet gelir rakip olur bitirir diye.
    (Tcdd'nin imkanlarıyla zararına hizmet vermemesi lazım. Gerekirse maliyetine çalışsınlar ama rakipleri silmesinler.)
    İsim fena değil, raylı sistem değil ama olsun Tcdd ortaklığında bir girişim olduğunda Çufçuf kabul görebilir. Akılda da kalır. Tcdd'yi de anıjmsatır.

Ama halen devlet eliyle scooter kiralama işini tcdd'nin yapmasını en mantıklı seçenek olarak görmüyorum.

Şimdi her işi yapan her işe girişen kurum olarak görülen ptt bile çok daha mantıklı. Pilot bölge olarak ptt şubelerinin etki alanlarına/yakınlarına her şube için belli bir scooter koy. Üyelik, ödeme vb şeyler için (gerektiğinde) hizmet de verebilsinler.

Neyse olmuş bakalım, bakalım neler olacak, belki hayata geçmez bile..

• quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

TCDD'nin neden elektrikli scooter işine girdiğini anlamadım. Niye ismi Çufçuf onu da anlamadım sonuçta bu bir lokomotif değil ki?

Başka bir elektrikli scooter firması Martı diye isim vermiş onu anladın mı? Martı dediğin uçar, scooter kuş mu uçsun?

Dediğin gibi TCDD scooter işine neden girer anlamak mümkün değil. Sanki memlekette her yere demiryolu yaptılar, her ile, ilçeye trenle, hızlı trenle gidilebiliyor, yapacak başka iş kalmadı scooter işine girdiler.

• ankaradaki martı gibi ama daha nasip olmadı inşallah kısa sürede bineim:)

• DoubleDragon D kullanıcısına yanıt

hızından sanırım hızlılar normal scooter a göre

• quote:

Orijinalden alıntı: Ankaratıplı

hızından sanırım hızlılar normal scooter a göre

Sen bu işlerden anlayan birine benziyorsun. Öyleyse neden ÇufÇuf diye isim vermişler onu da açıkla... Alıntı yaptığım arkadaş da öğrensin.

• Devletin ne işi var bu işlerde git yapan bir yerli firma ile anlaş, yabanciya satilmasina filan kizdilar herhalde mevcutlarin

• DoubleDragon D kullanıcısına yanıt

trenle bağdaştırmak için sanırım

• Martı sürekli olarak milyonlarca dolar yakınca kıskandılar herhalde. Para yakma rekabetine girecekler.

• Koskoca TCDD'nin scooter ile ne işi olur ki dedirten absürd durum.

• şu an türkiye’de her direğe bağlananlardan olacaksa şaşırmam

• Demiryolu yapacak kurum artık çufçuf mu yapıvecek :D moko k

• Millet kıraathanesi, çuf çuf, melifin dinazorları bunları işte almanya aşırı kıskanıyor, siz 90 sene neyaptınız asıl onu deyin? HöykÖl dökmöktön böşkö!

• Demir ağlardan çuf çufa kendisi yapmayacak arkadaşlar yine yeniden yandaş bir firmaya verecek bu işi oldu bitti vergi muafiyeti vs mis gibi kazanç

• monacomen kullanıcısına yanıt
    Martı Scooterlara vapurdan simit mi atıyorsun?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.