Şimdi Ara

TCCC İNFİNEON'dan daha iyi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet başlıktaki gibi samsung tccc nin 2,6-2,85 v daki performansları ile kingston infineon chipli ramlarin performans sonuçları hakkında bilgisi olan yazabilir mi?

• Valla kardeş İnfineon denemedim hiç ama sana TCCC değerlerini yazabilirim.Bence overclock ramı değil. İstisna TCCC'ler dışında çoğu TCCC orta derece ramlardır.
    Mesela benim Kingston 256MB TCCC 2.5/3/3/3 @400 Mhz 2.5V tam stabil.
    Ayrıca,3/3/3/9 @450Mhz 2.8-2.9V tam stabil...
    Ben şahsen bu ramı önermiyorum.Elixir 5ns ram var bi de bende,o TCCC'den iyi valla.
    .2.5/3/3/3 @400Mhz 2.5V o da tam stabil.

Ama TCCC 225FSB'den fazlasını yemiyor.Elixir ise 235FSB bios açtı,Win de açar 3V ile eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 10 Ağustos 2005, 21:36:10 >
  • deminden beri superlatent'i inceliyorum.acaba infineon ce-5 ddr433 lük kapasitede bir chip mi?
    kaldiki bu da 217 mhz eder ki çok da yüksek değil tabi.
    bir de kingstonlarda sık gördüğüm micron tech. chipliler var.onlar nasıl 5c vb.?
  • 2 adet kingston ramim var biri infineon modüllü bir kingston modüllü infineon ile 221 i geçemedim kingston şuan 283 fsb 3-3-2-5 timinglerinde
  • xxxoverxxx arkadaşım,lütfen şu kingston modüllü dediğin ram'in chipsetinin fotosunu veya üzerindeki yazan kodlarını gösterir misin?
    Hayır ben de ram alacağım ve elde ettiğin performans eğerki standart kingston pc3200 ram ise mükemmel.
  • şu aşağıdaki micron chipli kinstondan değildir herhalde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.