Şimdi Ara

TC Vatandaşları borç batağında UYANIN! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2002 de %5 olan aylik konut kredisi faizi ile

2017 de %1 olan aylik konut kredisi faizini

Bu borclanma rakamlarina nasil baglayacaksiniz merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Borcumuzun arttigini disarida söylersen istatistikli terörist ilan edilirsin haramzadeler tarafindan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizisyen

2002 de %5 olan aylik konut kredisi faizi ile

2017 de %1 olan aylik konut kredisi faizini

Bu borclanma rakamlarina nasil baglayacaksiniz merak ettim.

Enflasyon oranlarına bakarsan aylık konut kredisi faizi ile dogru orantılı oldugunu anlarsın. Sen verdıgım linkteli borcunu odeyemeyenlere bir göz atarsan daha iyi olur. Faiz isterse sıfır olsun mıllet işsiz borcunu odeyemiyor. Ya da evine işyerine hırsız giriyor, dolandırılıyor yıne borcunu odeyemıyor. Birazda bunları dusunursen merakın fazlasıyla giderilmiş olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shifisitert -- 1 Şubat 2017; 10:19:12 >
  • Ben ogrenciyim benim bile var baya :)

• Prinergy P kullanıcısına yanıt
    var bir tane = ) güneş sigorta

nasıl muhalifim ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: l0chness

boşa konusmayin komsumuz var karı koca öğretmen calisiyolar. volkswagen bora ları vardı 3 gün once sattilar ve volkswagen passat aldılar. gittim bi hayirli olsun diyim adam 70 binlirası kredi demez mi YAV ABİ ARABAN VAR NİYE BORCA GİRDİN dicektim sonra vazgectim..

tv'lerde saçma sapan program-dizi izleye izleye millet kafayı sıyırdı. kime ne senin altındaki araçtan, modelinden, yılından. tamam araba ihtiyaç görür alırsın da, bunun için 70 bin tl borca girmek neyin kafası.

• quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

Tek kurus borcum yok

Oh be! Gönlümüze su serptin, demek oluyor ki bunlar asılsız, Türkiye'nin borcu yok.

borç yapmak mecburiyet değil sorumsuzluktur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bubyil sonunu cikarabilcezmi cok merak ediyotum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Chesterfield

Ulan 2002de bankalarda paramı vardıda millete borç verecekti ? Dönemin hükümet sağolsun herşeyi kurutmuştu faiz %150lerde idi nasıl borç alsın,kredi çeksin millet.

alınca kole oldular ve sonunda patladı işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: celades

Ben de kredi ile ev aldım tıkır tıkır ödüyorum.Suç devlette değil ödeyemeyeceği borçla lüks harcama yapmaya kalkan vatandaşta

:D :D :D :D: D ben gülerim buna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. eneox

quote:

Orijinalden alıntı: celades

Ben de kredi ile ev aldım tıkır tıkır ödüyorum.Suç devlette değil ödeyemeyeceği borçla lüks harcama yapmaya kalkan vatandaşta

:D :D :D :D: D ben gülerim buna

Bizde gulduk zaten. Yorum yapan arkadasın işsizlikten iflastan icralardan falan haberı olmadıgı için ne desek bılemedık :D
  • konu mlsf guncellıgını koruyor
  • onemlı bır memleket meselesı
  • bugun evının kredı taksıdını odeyemeyen bırıyle karsılastım. Fa,ze bisuru para gitmiş evı de bedelının altına satmıs malesef uzdu benı. kiraya cıkmıs
  • Egemenlik kayıtsız şartsız milletin olacak Başkanın değil (HAYIR!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Chesterfield

Ulan 2002de bankalarda paramı vardıda millete borç verecekti ? Dönemin hükümet sağolsun herşeyi kurutmuştu faiz %150lerde idi nasıl borç alsın,kredi çeksin millet.

Aynen 2002 de para yoktu aslında vardı ama nakit değildi Gelen Hükümet yani AKP İşte o nakit olmayan parayı yani devletin 90 yıllık birikmi olan arsalarını, fabrikalarını para edecek her şeyi yabancılara, yandaşlarına son 15 yılda peşkeş çekti

Şimdi çalışan vatandaşın maaşından kesilerek oluşturulan İşsizlik fonuna ve Devlet Kurumlarının karlarını Fonlara devrederek göz dikti

Haram Zehir zıkım olsun net
  • Bu insanlar öyle planlamışki başkaları borç batağını devralsa "aa bakın işte beceriksizler yapamadılar"der.kendileri baştaykende milletin iradesi diye gazlamaya devam ederler...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.