Şimdi Ara

TC: Ghost Recon Future Soldier Grafik sorunu (ÇÖZÜLDÜ)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler oyunu oynarken bi sıkıntı olduğunu farkettim çöllü bir yerde zambia da iyice anladım çöl siyah :S yürürken arada orj rengi sarıya dönüyor ne saçma birşey anlamadım full grafik directx11 de oynuyorum neden böle bir sorun var anlamadım oyundan alakası olduğunu düşünmüyorum i7 2600k nvidia gtc560ti 8gb ddr3ram

resim:http://imageshack.us/photo/my-images/832/47095889.jpg/

Çözüm: Ekran Kartı Driver'ımı güncelledim sorun giderildi arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobaiNzM -- 9 Temmuz 2012; 17:35:36 >

• halletim kendim =)
  • Edit..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi law1979 -- 15 Temmuz 2012; 11:01:04 >
  • aynı sorun bende de var ve düzelmiyor. grafik ayarlarından neyi değiştirdiysem olmadı. sürücü versiyonu en son sürümdü. üzerine beta driver çıkmıştı. onu indirip denedim. yine aynı, yine aynı. ekran kartı ati. inşallah çöl dışında diğer bölümlerde de böyle koyu renkli kaplamalar olmaz. yoksa ki oyundan zevk alamayacağım. diğer hiçbir oyunda sorun yok.
    üstelik bu oyundaki 24 kare kilitini de aşıp 60 kare oynuyorum ama bu salak kaplama hatası sinir etti beni.

bu oyunun önceki serilerinde en çok beğendiğim nokta patlama efektleriydi. çok gerçekçiydi. bu oyunda ise patlamalar sıradan olmuş. aynı diğer oyunlardaki gibi.
  • Yardım Lütfen ! Üstadım oyunu indirdim sorunsuz bi şekilde kurdum oyun problemsiz açılıyor ama grafikler ve görüntü çok kötü. Ekran kartım SAPPHIRE Radeon HD6950 1 GB GDDR5 256Bit Ekran Kartı monıtorum 23" ve sistemimde cok iyi ama hem tam ekran olmuyo hemde ayarlardan grafikleri falan high yapmama ragmen göruntude hıc bı degısıklık olmuo sankı goruntu ayarları kıtlenmıs gıbı ne yaparsam yapım degısmıo ve goruntu cok kotu rezil ötesi bu konuda yardımcı olursanız sevınırım... Ayrıca call of duty mw3 ve battlefield 3 ü max ayarlarda 8 saat kapatmadan rahatlıkla oynuorum ama bu oyunda neden bole anlamadım
    not: pc ye yenı format attım ve suruculerin hepsi güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.