Şimdi Ara

Tbtnet rezilliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba öncelikle 7 ayı geçti tbtnet kullanıyorum her akşam düşük hız yüzünden lanet ettim doğru dürüst film dahi acamaz olduk netspeede geçme kararı aldım yarın evraklarımı göndericem tbtnet firması her ayın 1inde ön ödemeli fatura çıkartıyor müşteri hizmetlerini aradım teyit etmek için farklı issye gecicem kullanmadığım günlerin iadesi olucakmi diye hayır olmuycak fatura kesildiği için iptal olmuyor dediler kullanmadığım günlerin ücretini talep etme hakları varmı bilgisi olan varmı bu konu hakkında benim bildiğim ön ödemeli de fatura kesilip örnek 10unda kapattın geri kalan 20 gün faturadan düşer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .

• yetkin58 Y kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer iade etmezlerse ise tuketici hakem heyetine basvur pasa pasa alirsin biraz uzun sürüyor sonuçlanması ama değer. Geri veremeyiz nedemek milletin parasını gözünün içine baka baka çalmak bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umidoo -- 5 Kasım 2021; 13:5:31 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Netspeed de de aynı sorunları yaşayabilirsiniz. Onda da sorun yaşayıp türk.net e geçen çok oldu türk.net öneririm.

• Valla hocam o onu öneriyor öbürü onu neye gececemizi şaşırdım valla 80mbps altyapı desddkliyor oyun felan oynamıyorum 2 kişiyiz evde gündüz çok nadir kullanıyoruz çalıştımiz için akşamdan akşama giriyorum YouTube netfilix felan kullanıyorum bu firma yüzünden akşamları film izliyemez olduk daha önce millenicom kullandım hiç problemim yoktu

• yetkin58 Y kullanıcısına yanıt

Bilindik kendi omurgası olan firmadan şaşmayın kurumsallık çok önemli.

• Belkide sorunlu port tahsis aldın kardeşim o yüzden birşey diyemem ama netgalaksi tavsiye ederim ben cogu işi 4 mps ile sorunsuz yapıyorum

https://www.youtube.com/watch?v=OlxMGGDyss0&feature=youtu.be

• Diridiri06 kullanıcısına yanıt

4 mbps çağdışı bir hız,35 ten aşağı kurtarmaz.

• power-pc P kullanıcısına yanıt

Video yu izlerseniz çag dışı İnternet ile neler yapılabilir görürsünüz

• Kardeşim aynı portla daha önce millenicom kullanıyordum 35mbps hiç bı sorunum yoktu ucuz diye buna geçtik geçmez olaydım

420 P video izlenebilir sadece oda 1 cihazdan 😁.

• İzlesene kardeşim 4 mps ile nekadar çözünürlük izliyorum

https://www.youtube.com/watch?v=OlxMGGDyss0&feature=youtu.be

• Millenicom tavsiye ederim...

neden çağdışı bağlantı kullanayım, evde 3-4 kişi internet kullanıyor. yeri geliyor 100 mbps yetmiyor. altyapı sadece 4mbps destekliyorsa ona bir şey diyemem.

• Parası olan mersedesi ile işe gider olmayan 3 dolmuş degiştirerek sürüne sürüne işine gider işin inicisi öyle kimide ayranı yoktur içmeye tahtiravalliyle gider helaya

parayla ne ilgisi var? 3-4 kişi nasıl 4 mbps kullancak? 69tl ye 35 mbps veren firmalar var,kullanılabilir.

• The_Bilal T kullanıcısına yanıt

Her ikiside fiyasko, nerdeyse denemediğim iss kalmadı.

• Merhabalar,

Geçiş onayınız verilmiş, Kalan kullanılmayan günlerin iadesi tarafınıza yapılmıştır.

iade süreci 2 ila 7 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TBTNET -- 11 Kasım 2021; 14:57:57 >
  • TBTNET kullanıcısına yanıt

Bütün sorunları firmaya buluyorlar halbuki birsürü etken var sorun yaşamak için

• Böyle firmalar olmasa Türk Telekom 150 liradan aşagı vermez İnternet hizmetini rekabet iyidir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.