Şimdi Ara

tbmm’ye Yeni araç müjdesi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
4.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ohh be. şuan çok pis rahatladım. sonunda milletimizin vekillerine araba alınıyor. kendime alsam bu kadar sevinmezdim. ohh be inşallah ev yazlık kışlık yat kat villa da alırlar daha çok rahatlarım. vekilimin g.tünün deri ısıtmalı koltuktan başka koltuğa koyacak olması düşüncesi beni derinden sarsıyor, kabullenemiyorum. Sırf bu yüzden çıkışta gidip halk ekmek alayım bari. oradan da vekilime kazandırayım.
  • Eyyyyy Almanya!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siz s320 lere binin diye oy vermedik.
    .
    yerli araba diyip almanyaya atarlanırken iyi. iş icraate gelince alman arabası almak doğru değil. skoda superb al ille alman olacaksa. yoksa toyota al kia al lüks büyük. neden mersedes hep. gidin çalışın kazanın yada babanızın parası ile alın binin lüks mersedes için. devletin milletin parası ile toyotaya kia ya binin. ne oluyor bu krizde bu lüks markalar.
  • Aslında meclisi ve sarayı kapatsak krizden çabuk çıkarız gibi geliyor bana, home ofis çalışsınlar....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 666 onları açığa çıkarır rakam olarak, 665 veya 667 olmalı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

siz s320 lere binin diye oy vermedik.
    .
    yerli araba diyip almanyaya atarlanırken iyi. iş icraate gelince alman arabası almak doğru değil. skoda superb al ille alman olacaksa. yoksa toyota al kia al lüks büyük. neden mersedes hep. gidin çalışın kazanın yada babanızın parası ile alın binin lüks mersedes için. devletin milletin parası ile toyotaya kia ya binin. ne oluyor bu krizde bu lüks markalar.
    İtibardan tasarruf mu olurmuş? Asgari ücretli 25 milyon insanı Skoda ile mi temsil etsinler?

• Insallah masallah la olacak is olsaydi simdiye super guc olmustuk

• Last Troll Bender kullanıcısına yanıt
    araba ev makam insana değil, insan o makama arabaya eve prestij katar.
  • quote:

araba ev makam insana değil, insan o makama arabaya eve prestij katar.
    Niye Çankaya köşkünde daha mütevazı makam araçlarıyla prestijimiz yok muydu? Ayrıca neyin prestiji ya millet açlıktan kırılıyor siz gelmiş üç kuruş maaşınızla milyar dolar serveti olan adamlar daha lüks araçlara binsin diye propoganda yapıyorsunuz.

• acele alsınalr seçimden sonra develuasyon olaack para varken 66 degıl 99 tane alsınlar
  • Last Troll Bender kullanıcısına yanıt
    lafı ters anlamışsınız hocam. bu algı kapasitesiyle bence düşünüp yargı yapmayın. yazdığım cümleyi tekrar okuyun.
    .
    arnold şıvardzeneger tuttu hummer a bindi abd de hummer birden popüler oldu. öncesindede hummer vardı ama kimse bilmezdi. ama gider kro biri hummer alır. o kıro, hummer a değer katmaz. hummer, o kıroya değer katar. ki hummerı sattımı kimse yüzüne bakmaz o kıro nun. ama değerli insan arabayı neyi kaybetsede değerlidir. demek istediğim bu.
    .
    bu makam araçlarının mersedes s320 değil honda hyundai olması için deli gibi heryerde konuşuyorum zaten. almanyaya atarlanıp mersedese binmeye deli oluyorum zaten. sizde lafı ters anlamışsınız bu şekilde iyiyi kötü görüyorsanız vay halmize.
  • quote:

lafı ters anlamışsınız hocam. bu algı kapasitesiyle bence düşünüp yargı yapmayın. yazdığım cümleyi tekrar okuyun.
    .
    arnold şıvardzeneger tuttu hummer a bindi abd de hummer birden popüler oldu. öncesindede hummer vardı ama kimse bilmezdi. ama gider kro biri hummer alır. o kıro, hummer a değer katmaz. hummer, o kıroya değer katar. ki hummerı sattımı kimse yüzüne bakmaz o kıro nun. ama değerli insan arabayı neyi kaybetsede değerlidir. demek istediğim bu.
    .
    bu makam araçlarının mersedes s320 değil honda hyundai olması için deli gibi heryerde konuşuyorum zaten. almanyaya atarlanıp mersedese binmeye deli oluyorum zaten. sizde lafı ters anlamışsınız bu şekilde iyiyi kötü görüyorsanız vay halmize.
    Tabiy hummer’a Arnolddan önce fakir zenciler biniyormuş.

• 5-10 yıl önce, Mercedes'in anavatanında büyük bir skandal patladı .

Bakanlara 700 euro kira yardımı var. Fakat bunların bir kısmı , çalışma ofislerinde yatıp kalkıyormuş. Duş falan da var tabi .

Vay efendim o parayı cebe atmak etik değilmiş falan . Vay efendim hırsızmışlar...

O parayı bizde bakanın odacısı bile gargara yapmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bende345

5-10 yıl önce, Mercedes'in anavatanında büyük bir skandal patladı .

Bakanlara 700 euro kira yardımı var. Fakat bunların bir kısmı , çalışma ofislerinde yatıp kalkıyormuş. Duş falan da var tabi .

Vay efendim o parayı cebe atmak etik değilmiş falan . Vay efendim hırsızmışlar...

Sorarsan bizim müslüman vekillerinizin Allah korkusu var haram yemezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bende345

5-10 yıl önce, Mercedes'in anavatanında büyük bir skandal patladı .

Sorarsan bizim müslüman vekillerinizin Allah korkusu var haram yemezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: fhrstw

:
    Hocam bu mesajını tehdit olarak algılayıp içeri atabilirler.
  • Ne bekliyordunuz? İsrafı onlar yapacak, tasarrufu da halk!
  • Omisis046 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim siliyorum şimdi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.