Şimdi Ara

TBMM önünde kendini yaktı! Değer görmeyen haber.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yazarkasa yaksaydı daha çok haber olur du,televizyonlarda kim kimi öpüyor,kaynıyla kaçan genç kız,borokoli'nin sayısız faydaları,eniştem beni niye öptü haberleri,bir toplum böyle uyutuluyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestanealtcizgi

Ekonomik kriz yok, olsaydı ecevit'e kasa fırlatıldığı gibi eylemler olurdu diyen ahlaksız yandaş adamlar vardı burada. Neden sesleri soluğu çıkmıyor hiç birisinin?

Bu gariban adam da 2 güne fetö'cü terörist ilan edilir.

@Bukalemun

al konuş.. söz sırası sende... derdini bu insalara anlatman daha doğru.
  • Bu adamıda fetöcü yada bizi kıskanan bir amerigalı yapmaları işten bile değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Akıl hastası bir vatandaş. Allah şifa versin.

Heee adam gemicikleri uçakları 7 ceddini doyuracak parası var ama akıl hastası ondan yakıyor kendini

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: sissil

bu adam gibi niceleri var ...

ben evi olmayıp arabada yatan hiç insan görmemiştim ama akp sağolsun onuda gösterdi...

abd de 500.000 evsiz var canım sokaklarda yaşıyor sosyal hayata karışmamandır görmemen...ben ailecek karton kutulardan çadır yapanı bile gördüm 90 larda...
    hem akp seni 10 basamağa yakın zenginleştirdi ....15 senede...
    https://www.haberler.com/abd-de-evsizlerin-sayisi-turkiye-nin-47-sehrinin-10279227-haberi/

abd ye kapak atınca hergün havyar ve jambon yiyceğinizi sanıyorsunuz ya ha niteliğin yoksa 0 sın..

Dediğin doğru ollsa bile Abd nin nüfusuyla türkiyenin bir mi? Ulan zenginler zaten zengin önemli olan asgarinin alım gücünğ arttırmak. Zengini daha zenfin babam da yapar.

• çiko miko Ç kullanıcısına yanıt
    Adam yanlış konuşmuş. Ben rezidans yapcam deseydi omilletvekilleri agirlamak icin kavga ederlerdi.

• iki kuruş paralı yok çocuk yapıyorlar ondan sonra devlet bakmıyor diyorlar
  • çalıştığı firma SİNPAŞ : Sahibi avni çelik isimli şahıs, devlet kademelerindeki adamlara bağış ve rüşvet karşılığında arsa rantı elde etmekte.Anlayacağınız yemyesil sermaye, akp zamanında palazlananlardan.

Bazılarıda hala sosyoekonomik durumdan bahsediyor,yok 90lar yok 80ler yok amerikadaki evsizler.

Adam iş kazası geçirmiş kimse sahip çıkmamış hakkını alamamış.Hiç mi kul hakkı yok içinizde ey sözde müslümanlar,İNSAF..
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    akp den önce şöyle 1970 ler ve akp nin 15 yıllık iktidarında Türkiyenin ekonomisi Dünyadan kaçıncı sırada olduğunu listedeki diğer ülkelerin nasıl büyüdüğünü bir araştırmanızı öneririm. tüm ekonomiler büyür. savaş v.s. gibi sorunlar yok ise bu olağan bir gidişattır. önemli olan diğerlerinden farklı olarak atılan adımlara göre yerinde saymamak veya hiç olmazsa basamak düşmememek. başarı büyümeyle değil diğerlerinden fazla yada etkili büyümekte. yoksa bir yola çıkan 10 kişi aynı mesafeyi kat ettikleri için başarılı olmaz bu yürüyüşte önemli ve başarı olan kimlerin daha önce daha hızlı daha az yorularak daha az şeyi yolda kaybederek son noktaya ulaşmasıdır. yoksa %1000 büyü ama 0.001 den 0.1 ol neye yazar. ben doların tl karşılıpına ve elime enflasyon oranlarına bakarım. maaşımla ne alabilirim ona bakarım. aracımın deposu kaça doluyor ona bakarım. mideme ne giriyor, kışın ısınmaya gücüm yetiyormu ına bakarım. mehterle gazla karın doymuyor.

• La Ecevite kasa fırlatıldı hala konuşuluyor. Adam meclis önünde kendini yaktı kimse oralı değil la nasıl bir şeydir bu aklım almıyor...

• 1.500-2.000₺ ye yandaşdan alınan yazarkasa-pos atmalıydı,dünyanın en ucuz benziniyle kendini yakmış köpocu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SerkanHur kullanıcısına yanıt
    Sen o lafları “muhakkak üç çocuk” diyenlere söyle

• İranda yumurta fiyatları arttı diye tüm millet ayaklandı.. Bizde her ay yumurtadan daha fazlasına daha çok zam geldiği halde ve suriyeliler 1. sınıf vatandaş olduğu halde hiçkimse gıgını dahi çıkarmıyor...
    Bundan yüz bulan hükümet de istediğini istediği şekilde yapacak cesareti kendinde buluyor..

Pısırık ve gıgını dahi çıkarmayan ve her tüyünü devletine feda etmeyi bilen böyle bir millet, dünyada tüm iktidarların sahip olmayı hayal ettiği bir millet türüdür..

Bu yüzden çok çok nadir de olsa böyle bireysel protestolar olabiliyor..

Havuz medyasının görmemesi çok normal ama diğer kanalların da korkudan haber yapmadıklarını düşünüyorum.
  • halbuki sarayı ve zenginliğin her bir basamağı adamları daha çok korkutuyor farkında değiller.yaptıkları hatalardan diken üstünde olduklarını kendilerde biliyorlar.geri dönüşde yapamıyorlar çünkü dini kesime göre istifa etmek başarısızlıktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: sissil

bu adam gibi niceleri var ...

ben evi olmayıp arabada yatan hiç insan görmemiştim ama akp sağolsun onuda gösterdi...

abd de 500.000 evsiz var canım sokaklarda yaşıyor sosyal hayata karışmamandır görmemen...ben ailecek karton kutulardan çadır yapanı bile gördüm 90 larda...
    hem akp seni 10 basamağa yakın zenginleştirdi ....15 senede...
    https://www.haberler.com/abd-de-evsizlerin-sayisi-turkiye-nin-47-sehrinin-10279227-haberi/

abd ye kapak atınca hergün havyar ve jambon yiyceğinizi sanıyorsunuz ya ha niteliğin yoksa 0 sın..

Ya sen nasıl bir trollsün 320 milyonluk ülke olduğunuda söyle ozaman abd'nin 500 bin evsiz nufusa oranla %0.1 falan ediyor

• Bilgilenenüye34 kullanıcısına yanıt
    matematiğin süpermiş kanka güle güle kullan.... türkiyedeki evsiz sayısı nufusa oranla türkiyede çok çok daha az....
    abd de çok olmasının nedeni yan gelip yatarım çalışmam ,bir çoğudaa keş kolik piskolojik sorunlu tipler biraz ahlaki boyutlada ilgili yani.... yani çalışmayana ekmek hiç biyerde yok canımın içi yağmıyor havadan..bir iki kuzey avrupa devleti hariç onlarında nüfusları senin bir ilin kadar bile değil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 17 Ocak 2018; 23:13:43 >
  • Distroy kullanıcısına yanıt
    Cok net bir mesaj olmus. Malum kesim her konuda oldugu gibi bu konuda da once kendilerinin lehine mi alehine mi diye bakip sonra laf soyluyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.