Şimdi Ara

TBL -Avrupa Transfer Gündemi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
0
Favori
8.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hem beğenirim zaten Songaila'yı ..2003 de yaptıklarını unutmadım ama işte sakatlıklar son yıllardaki istikrarsızlığı düşündürücü.
    Diğer yandan ben şöyle sert bir uzun hamlesi bekliyordum.Vuran kıran tarzında Çünkü gerek Andric gerekse Rancik çok sert değiller.Neyse hayırlı olsun tabi bize de keyifle izlemek düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 9 Temmuz 2011; 18:26:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Lakovic'i beğendim ya..
    Hem beğenirim zaten Songaila'yı ..2003 de yaptıklarını unutmadım ama işte sakatlıklar son yıllardaki istikrarsızlığı düşündürücü.
    Diğer yandan ben şöyle sert bir uzun hamlesi bekliyordum.Vuran kıran tarzında Çünkü gerek Andric gerekse Rancik çok sert değiller.Neyse hayırlı olsun tabi bize de keyifle izlemek düşüyor.

Rancik hariç haklısın. Rancik'e yol verildi.

• Milano, Bourousis'le 2 yıllığına anlaşmış.

Fotsis ve Omar Cook'dan sonra bir başka iyi hamle daha, keza Scariolo'yu da sayabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cellar Door -- 9 Temmuz 2011; 21:47:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cellar Door

Milano, Bourousis'le 2 yıllığına anlaşmış.

Fotsis ve Omar Cook'dan sonra bir başka iyi hamle daha, keza Scariolo'yu da sayabiliriz.

milano çok iyi transferler yapıyo
  • quote:

Milano, Bourousis'le 2 yıllığına anlaşmış.

Öylemi?? Daha euroliigde bitmeden panayla ismi anılıyordu bourrousisin
    Hayret armani'ye italyaya gidiyor haa ilginç
    Fotsis de milanoya gitmiş şimdi okudum yanlış haber değilse. Euroleagde iş yapabilmek olsa gerek maksatları...
    Gerçekten ilgenççç...
  • Milano artık bir şeyler başarmak istiyor demek ki. Kaan Kural kurada umarım denk gelmeyiz dediğinde Milano atılımından haberim yoktu, ne var ki ya Milano'da, her yıl EL'de gruptan çıkamadan elenirler diyordum, yeni öğrendim. Armani Jeans'i de bırakmışlar galiba.
  • James Gist'in durumu hakkında bilgisi olan var mı?
  • Kobe, Wade, Durant, Iguodala gibi oyuncular menajerleri aracılığıyla yurt dışı opsiyonlarını değerlendiriyorlarmış.

Ayrıca Jamal Crawford'ın bir Türk takımından ciddi bir teklif aldığı ve değerlendirmeyi düşündüğü belirtilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bill Russell

Ayrıca Jamal Crawford'ın bir Türk takımından ciddi bir teklif aldığı ve değerlendirmeyi düşündüğü belirtilmiş.

allah'ım inşallah galatasaray değildir
  • quote:

Lavro CSKA'ya gitmiş haberi yok burada şaşırdım.

Hangisi ksistofmu, yoksa dariusmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ballrry

quote:

allah'ım inşallah galatasaray değildir

yok imkansız..
    Ben belirteyim o takımı ..Telekom
  • quote:

Kobe, Wade, Durant, Iguodala gibi oyuncular menajerleri aracılığıyla yurt dışı opsiyonlarını değerlendiriyorlarmış.

bence bunlardan en yararlısı durant olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dwimmerlaik

quote:

Kobe, Wade, Durant, Iguodala gibi oyuncular menajerleri aracılığıyla yurt dışı opsiyonlarını değerlendiriyorlarmış.

kesinlikle haklisin. avrupa basketbolu icin yaratilmis durant. 1m daha yakin 3sayi, ustun fizik falan, muazzam..
  • 3 sayı çizgileri eşitlenmedi mi Nba ile?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

quote:

kesinlikle haklisin. avrupa basketbolu icin yaratilmis durant. 1m daha yakin 3sayi, ustun fizik falan, muazzam..

Durant tam ihtiyacımız olan biri. Aslında Medical Park bir kıyak yapsa fena olmaz. Gerçekçi olmak gerekirse biraz uçuk olur. Bizden önce Avrupa'nın önde gelen kulüpleri NBA yıldızlarını kapar.

quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

3 sayı çizgileri eşitlenmedi mi Nba ile?

Geçen sezon eşit değildi. Bu yüzden oyuncular bazen çizgiye basarak hata yapıyordu. Yeni sezon için değişir mi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kénan -- 12 Temmuz 2011; 16:13:06 >

• Dünya şampiyonasından sonra 6,75 olmuştu ama Nba 7,25 imiş ben eşitlendi sanıyordum bundan sonra bir değişme olmaz bu sezon için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kénan

quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

Durant tam ihtiyacımız olan biri. Aslında Medical Park bir kıyak yapsa fena olmaz. Gerçekçi olmak gerekirse biraz uçuk olur. Bizden önce Avrupa'nın önde gelen kulüpleri NBA yıldızlarını kapar.

hoca kimin aramadığı oyuncu ki durant..

quote:

Orijinalden alıntı: vaypcnet

3 sayı çizgileri eşitlenmedi mi Nba ile?

senin de dediğin gibi hala daha yakın avrupa'da

• quote:

Orijinalden alıntı: mbtuncel_1

quote:

Lavro CSKA'ya gitmiş haberi yok burada şaşırdım.

Hangisi ksistofmu, yoksa dariusmu?

Darius.
  • Gist ile yollar ayrılmış.Yeni bir uzun alınacak.Nba'den iş yapacak bir adam fena olmaz.
  • Sasha Vujacic, Efes ile anlaşmak üzereymiş.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.