Şimdi Ara

TBL -Avrupa Transfer Gündemi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
0
Favori
8.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lavro CSKA'ya gitmiş haberi yok burada şaşırdım.
  • Ukic, Jerrells ve Engin varken Doğuş'u çağırsak süre alamazdı. Doğuş'u düşünseydik önceliği bizde olabilirdi, bizimkiler Engin tercihini yaptı. Efes ile anlaşmasına kızmıyorum. Efes yetiştirme ücreti ödeyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 1 Temmuz 2011; 18:22:19 >
  • Efes'in Doğuş hamlesi çok yerinde..Ufuk Sarıca kendisine yeterince şans verecektir ..Gereken güveni sağlayacaktır..3 sene önce Engin Atsür'ün durumu gibi olmaz ...
  • Can Akın, Mehmet Yağmur, Erwin Dudley, Ersin Görkem Beşiktaş ile anlaşmışlar... Mehmet Yağmur hamlesine hiç şaşırmadım zira bizim takım zaten önce kovuyor sonra geri alıyor Can desek zaten heryeri dolaşmaya başladı
    Ersin Görkem'i akıllı bir adam sanırdım..Yazık etti kendine
  • mehmet yağmur nedir ya deli etmesinler adamı can akın benim en sevdiğim adamlardan.. oyunculuğu neyse de kişiliği 10 numara adamdır.. benchte otursun havlu sallasın yeter
  • Herşey tamam da Mehmet Yağmur kaldı . Sürgüne gönderilen oyuncular belli ki artık yoklar ."zaten onlar da kabul etmez" Bu isimlerde seneye ayrılacaktır sonra Can 33-35 yaşlarında tekrar Beşiktaş ile anlaşır Yoksa normal bakıldığında Mehmet efendi hariç kötü transferler değil kesinlikle.Ama işte normal bakamıyorsun ki.
  • Lakovic süper bir hamle.
    Sabah sabah çok şaşırdım..Mükemmel bir transfer..Takımın ihtiyacı olan bir tipte oyuncudur Lakovic.Kritik anlarda fazla alternatif yoktu takımda..Şimdi Lako var.
  • Lakovic gerçekten harika bir şutör.Çok
    iyi transfer GS için.
  • Şütor guard hayalim Lakoviç ile doldu
  • lakovic-tutku-ender guzel bi pg rotasyonu ancak takimin diger bolgelerinde bu kadar derinlik yok..
  • lakovic hucümda gordon savunmada harika oldu
  • Beşiktaş Vince Carter ile ilgileniyormuş. İlginç.

http://twitter.com/#!/SportandoBasket/status/87162415162195969
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bill Russell

Beşiktaş Vince Carter ile ilgileniyormuş. İlginç.

http://twitter.com/#!/SportandoBasket/status/87162415162195969

anaaaaamm.. t-mac gs'de vince bjk'de olsa ne manyak olurdu beee
  • Beşiktaş, genel menejerlik için Doğan Hakyemez’i düşünüyor.

Eee son vuruş öldürücü olmalı tabi..Altın vuruş !

Bu arada Galatasaray'da Evren ile Haluk'un durumları ne olacak ? Caner çok az süre almayı kabul edebilir ama Evren ve Haluk ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 4 Temmuz 2011; 0:30:37 >
  • Olin Edirnede oynayacak adam kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Romanoviç -- 4 Temmuz 2011; 2:46:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Beşiktaş, genel menejerlik için Doğan Hakyemez’i düşünüyor.

Eee son vuruş öldürücü olmalı tabi..Altın vuruş !

Bu arada Galatasaray'da Evren ile Haluk'un durumları ne olacak ? Caner çok az süre almayı kabul edebilir ama Evren ve Haluk ?

doğan hakyemez denen utanmaz adam gelirse bırakırım takımı
  • can maxim mutaf Mersin ile anlaşmış..Umarım kendisi için en iyisi olur.Zira ilerisi için çok önemli bir isim .Olimpiyatlar sonrası çok sıkıntı çekeceğiz 2 numaralı pozisyonda..Cenk beklentileri karşılasaydı keşke dememek için Can gerekli.Aslında çoktan oynamış kendine yer bulmuş olması lazımdı ama şans bulamadı.
    Bu arada Ümit'lerde turnuvada sayı kralı olmuş kendisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

can maxim mutaf Mersin ile anlaşmış..Umarım kendisi için en iyisi olur.Zira ilerisi için çok önemli bir isim .Olimpiyatlar sonrası çok sıkıntı çekeceğiz 2 numaralı pozisyonda..Cenk beklentileri karşılasaydı keşke dememek için Can gerekli.Aslında çoktan oynamış kendine yer bulmuş olması lazımdı ama şans bulamadı.
    Bu arada Ümit'lerde turnuvada sayı kralı olmuş kendisi.

Kiralık olarak mı?
  • Haluk'un son sezonu olacak.Evren belki takımdan ayrılabilir çünkü süre kalması çok zor.1-2 rotasyonu Lakovic,Ender,Tutku,Gordon ve Shipp ile doldu.
  • Evet kiraliık olarak.
    Haluk son sezonu evet ama belki şimdi bile birakabilir diyorum..Evren süre alamayacak, zaten pek de haketmiyor düşüş var performansında.Lako-Ender-Tutku-Gordon-Shipp-Caner-Haluk yer kalmadı arkadaş
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.